Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kolay gelsin canım

Dünden biraz moralim bozuktu ne diye hitap edemeyeceğimi bilemedigim adam köpeğimizi sokağa atmış.Onun dükkanında duruyordu kediler bende köpek onda kalıyordu. Ona bile bakamayip sokağa atmış barınaktan aradılar beni Allah tan benim de numaram vardı çipinde .Çip onun üzerine kayıtlı ama ona ulaşamamışlar. Şok oldum inanın
Oğlum gitti aldı onu ne kadar korkmuş üzülmüş yavrum.Kocaman bir rottweiler cinsi ama ponçik pamuk gibi bir hayvan.
Şimdi 4 kedi 1 köpek evdeyiz bakalım ne olacak.Kediler var diye odada duruyor hayvancagiz. Sesi de çıkmıyor yavrumun
Çok üzüldüm ama kendimi daha güçlü hissettim demek ki benim yüreğim ondan daha güzel daha güçlü

Ne desem bilemedim canım iyi ki ikinizin de numarası varmış birkaç gün içinde atlatır minik yavrun korkuyu merak etme. Sen zaten çok güçlü ve çok güzel kalplisin bunu hiçbir zaman aklından çıkarma

Aslında doğru yapmışsın canım aç kalarak kilo vermek doğru değil şimdi artı çıksan bile o ödem olacak vücudunda karbonhidrat su tutacak hiç moralini bozma sağlıklı ama daha çok yemeye çalış

Kızlar çocuklar hasta bir süredir, sonra eşime vebana da bulaştı . Hapşuruk öksürük
Kısıruma bakmayın fazla gelemiyorum. Ama aklıma birşey takılsa hemen size soruyorum . İyi ki varsınız
Çok geçmiş olsun canım inşallah geçer bir an önce bu yıl hastalıklar insanın yakasını bırakmıyor bir türlü

Ctesiye kadar serbest yeme ama çokta az yeme aç kalmadan sağlıklı menüyle ilerle bir de ödem atıcılardan iç bence direnci kırmış olursun canım
Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum
Erkeklerin çiğlikleri bitmez malesef. Sorumluluğunu aldığın bir canı kapıya atmak nedir yani tüm sevgisiz kalpsiz yüzünü sana göstermiş. O ne kadar çirkinleşirse çirkinleşsin sen duruşunu bozma. Aldırma boşver herkes kendine yakışanı yapar.

Oy kuzum, kedi sahibi olalı vicdanım kat kat arttı, ne insanlar var
Neyseki kötülere karşı iyiler de var hayatta, iyiki kavuşmuşsunuz

Geçmiş olsun ramazan oruç tutuyorsun çokta az yiyordun gerçi grip gibi bişeyde olabilir bir Dr. Git hem iş hem ramazan zorladı seni demek ki sen iyi olda sağlık bu iyi haberlerini bekliyoruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…