Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünden biraz moralim bozuktu ne diye hitap edemeyeceğimi bilemedigim adam köpeğimizi sokağa atmış.Onun dükkanında duruyordu kediler bende köpek onda kalıyordu. Ona bile bakamayip sokağa atmış barınaktan aradılar beni😔😔 Allah tan benim de numaram vardı çipinde .Çip onun üzerine kayıtlı ama ona ulaşamamışlar. Şok oldum inanın🥲🥲
Oğlum gitti aldı onu ne kadar korkmuş üzülmüş yavrum.Kocaman bir rottweiler cinsi ama ponçik pamuk gibi bir hayvan.
Şimdi 4 kedi 🐱 1 köpek 🐶 evdeyiz bakalım ne olacak.Kediler var diye odada duruyor hayvancagiz. Sesi de çıkmıyor yavrumun 😔
Çok üzüldüm ama kendimi daha güçlü hissettim demek ki benim yüreğim ondan daha güzel daha güçlü ❤️❤️
Üzücü yıpratıcı olmuş canım 🌹 ne yapacaksın köpekle kediler aynı evde olmaz yakınlarında bahçeli bir yer bulsan köpeğe özel her dışarı çıktığında iyi olduğunu görebileceğin geçen yaz ben 6 köpek baktım 4 bebek bir anne baba hepsini sahiplendirdim özelikle bahçeli evler seçtim şimdi hepsi mutlu 🥰

Kızlar kilo veremiyorum diye morelim bozuldu 3 4 gün hiç dikkat etmedim tartıda umarım +2 kilo gelmem çünkü birde biraz böyle deneyeyim dedim belki yine metabolizmam çalışır diye düşündüm çünkü Vücud tamemen açlıga alışmış ve vücud adeta korumaya girmişti 🙄nasıl bir sistemse
Seni o kadar iyi anlıyorum ki aynısını ben de yaptım 😥 direk ödem olarak kaldı vücudumda 🤷‍♀️ sonra yavaş yavaş yemeyi arttırdım çok şükür normale döndü. Birden toptan bırakmak yerine porsiyonlarını hafiften arttırırsan daha verimli olabilir 😘

Elhan Elhan Özür dilerek yazıyorum
Ben çok kötüyüm
Miğde bulantısı ağrısı
Perişan oldum
Yemek vb.yok
Buraya giremedim ne olur kusuruma bakmayın hepinizden çok özür diliyorum
Halsizlikde cabası.Elime telefon alamıyorum perişanım
Bana ne oldu anlıyamadım
Annem ilaç içirdi şimdi
Oruç vb.yok
Çok geçmiş olsun mideni mi üşüttün acaba ya acil şifalar dilerim 🙏
Canım önce sağlığın önemli 😘 mavişler de kırmızıdır kırmızılar da maviştir.

Dünden biraz moralim bozuktu ne diye hitap edemeyeceğimi bilemedigim adam köpeğimizi sokağa atmış.Onun dükkanında duruyordu kediler bende köpek onda kalıyordu. Ona bile bakamayip sokağa atmış barınaktan aradılar beni😔😔 Allah tan benim de numaram vardı çipinde .Çip onun üzerine kayıtlı ama ona ulaşamamışlar. Şok oldum inanın🥲🥲
Oğlum gitti aldı onu ne kadar korkmuş üzülmüş yavrum.Kocaman bir rottweiler cinsi ama ponçik pamuk gibi bir hayvan.
Şimdi 4 kedi 🐱 1 köpek 🐶 evdeyiz bakalım ne olacak.Kediler var diye odada duruyor hayvancagiz. Sesi de çıkmıyor yavrumun 😔
Çok üzüldüm ama kendimi daha güçlü hissettim demek ki benim yüreğim ondan daha güzel daha güçlü ❤️❤️
Ah yavrum kıyamam ben ona canım benim nasıl korkmuştur 😢 ve sizi görünce nasıl sevinmiştir. Allah sizden razı olsun onu bırakmadığınız için 🥹 peki bahçeli bir eve geçme imkanınız var mı ? Gerçi şöyle bir şey de var yavaş yavaş alıştırabilirsin de inanılmaz dostluklar kurabiliyorlar. Allah kolaylık versin 🙏 Sen tabi ki güçlüsün 💪 üstelik senin patili meleklerin var 😇

X