Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar kilo veremiyorum diye morelim bozuldu 3 4 gün hiç dikkat etmedim tartıda umarım +2 kilo gelmem çünkü birde biraz böyle deneyeyim dedim belki yine metabolizmam çalışır diye düşündüm çünkü Vücud tamemen açlıga alışmış ve vücud adeta korumaya girmişti 🙄nasıl bir sistemse

Elhan Elhan Özür dilerek yazıyorum
Ben çok kötüyüm
Miğde bulantısı ağrısı
Perişan oldum
Yemek vb.yok
Buraya giremedim ne olur kusuruma bakmayın hepinizden çok özür diliyorum
Halsizlikde cabası.Elime telefon alamıyorum perişanım
Bana ne oldu anlıyamadım
Annem ilaç içirdi şimdi
Oruç vb.yok

Ben çok kötüyüm
Miğde bulantısı ağrısı
Perişan oldum
Yemek vb.yok
Canım önce sağlık ne kusuru, acil şifalar dilerim, bir an önce iyileşip gel tatlım, herkes me yapması gerektiğini biliyor 🥰🥰

IMG_8529.png
1 Nisan pazartesi
2.174 adım. 217 puan
Cordelia Cordelia

Kızlar çocuklar hasta bir süredir, sonra eşime vebana da bulaştı . Hapşuruk öksürük🥴🥴🥴
Kısıruma bakmayın fazla gelemiyorum. Ama aklıma birşey takılsa hemen size soruyorum . İyi ki varsınız :KK200: :KK200: :KK200: :KK200::KK200:
Sizlere de çok geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin 🤲🏼🤲🏼

Allah kolaylık versin 🙏
Sağol canım benim
Sıkıntıların bir an önce geçsin gitsin 🤲🏼🤲🏼
Sende çabucak gel 🥰🥰
Ayy canım benim Sağol az kaldı geliyorum
İyiyiz canım spor kraliçelerimiz bir bir gidiyor ❤️ sıkıntılar çözülecek şeylerdir inşallah 🙏
İnşallah canım her şey geçer geçiyor sahalara döndüm mu birinciliği kaptırmamak amacım 😃
Canım rabbim ferahlık versin ♥️
Seni gördüğüme çok sevindim 😍
Canım benim Sağol inan bende hepinizi çok özledim 🥰
kızlar Allah ikinizede ferahlık versin sıkıntılarınızı kolaylıkla atlatın :dua::dua:
sizin yanınızda banada bugün yukarda yazdım mutfakçılarla papaz oldum. sinirlerim alt üst oldu eşimde memlekete gitti tadilatlı bir yeri bayrama yetiştirmeye çalışıyorum kendi evimi temizlemişim gibi birde orayı bitse temizliyeceğim :KK51:
Allah kolaylık versin canım sanada ahhh birde o ustalarla uğraşmak yokmu 😕
Kankişim aleyküm selam. :KK60:
Tadilat işleri ne durumda o mu canını sıktı 🥺 İnşallah normal düzenine geçersin . :dua:Biz de özledik böyle uzak kalınca işler sarpa sarıyor. :KK14:
Sağol kankişim tadilat çatıyı boya di derken çorap söküğü gibi hadi oda olsun hadi buda olsun bitti sayılır annemim de bende olmasına denk gelmesi artı si oldu Çok şükür atlattık bayram sonunda artilarimla başa dönerek geliyorum insalahh🥰
İnşallah en kısa zamanda tüm sorunlarını halledersin canım 🥰
Aminnnn canım sagolasin
Herkeste bir mide problemi 🙁
Akşam bende sıkıntılı yattım. Şimdide midem yanıyor 🙄
Akşam 9 da yattım eklem ağrısı ile hala ağrıyor 🙁
Erken gelse gelende yollarda rezil olmasam
Çok geçmiş olsun canım ılık süt mide için güzel

Kızlar çocuklar hasta bir süredir, sonra eşime vebana da bulaştı . Hapşuruk öksürük🥴🥴🥴
Kısıruma bakmayın fazla gelemiyorum. Ama aklıma birşey takılsa hemen size soruyorum . İyi ki varsınız :KK200: :KK200: :KK200: :KK200::KK200:
Geçmiş olsun canım artık geçmeyen hastalıklar türedi gidip gidip geri geliyor

Günaydın 😍
Daha iyiyim canlar mide ilacı aldım sahurda onun etkisi olduğunu umuyorum 🤲
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah
♥️ Sağol canım. Bakalım ters köşe işe yarayacak mı sende
Ben çok kötüyüm
Miğde bulantısı ağrısı
Perişan oldum
Yemek vb.yok
Bana ne oldu anlıyamadım
Annem ilaç içirdi şimdi
Oruç vb.yok
Geçmiş olsun canım. Birbirimizi idare ederiz. Sen iyi ol ♥️ bugün iyi olduğun bı zamanda Elhan Elhan kaptanima özelden tartı fotosu atman gerek canım.
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼
Sağol ablacım ♥️
Geçmiş olsun canım dikkat et şifayı sende kapma ♥️
Sağol canım benim

Ayy canım benim Sağol az kaldı geliyorum

İnşallah canım her şey geçer geçiyor sahalara döndüm mu birinciliği kaptırmamak amacım 😃

Canım benim Sağol inan bende hepinizi çok özledim 🥰

Allah kolaylık versin canım sanada ahhh birde o ustalarla uğraşmak yokmu 😕

Sağol kankişim tadilat çatıyı boya di derken çorap söküğü gibi hadi oda olsun hadi buda olsun bitti sayılır annemim de bende olmasına denk gelmesi artı si oldu Çok şükür atlattık bayram sonunda artilarimla başa dönerek geliyorum insalahh🥰

Aminnnn canım sagolasin

Çok geçmiş olsun canım ılık süt mide için güzel
Allah kolaylık versin canım 😍
Sahurda olunca yenecekler içecekler karışıyor. Tahin yedim bende iyi gelir diye

X