Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar
Umarım hepiniz iyisiniz
Benim regl geliyor yaşlılar gibi eklemlerim ağrıyor
Menüm karışıkti ondan bı lokma bundan bı ısırık. Yarım kase yayla çorbası salata 2 tulumba tatlısı bir parça tahinli ekmek 1 parça peynirli börek
Misafir vardı otur kalk servis yaptım porsiyon kontrolü olmadı
Su 2 bardak

İyi akşamlar
01.04.2024 Pazartesi

Sabah yok

Öğle 13:00 2 yumurta ve 4 yk yulaftan omlet,8 zeytin,1 salatalık,45 gr peynir,çay şekersiz

Ara 16:30 2 yk yoğurt, 1 muz,2 kupa y.sütlü filtre kahve kafeinsiz

Akşam 20:00 9 yk kıymalı bezelye yemeği,3 yk yoğurt

22:30 öğünümü yiyemem sanırım çok tokum

3 lt su
8560 adım

Elhan Cordelia Ece Didem

74FRIDA bugün yürüyüş yaparken aklımdan geçti dün görmedim sanırım seni
Nasılsın?
iyiyi canım evdeyim buralardayım bende dün 9 bin küsür adım attım ama bugün tadım yok evde yattım. tansiyonum yüksek biraz bugün beslenmem güzel geçti ama cumartesinden beri sindirim sistemim çalışmıyor bugün kayısılı çay içtim umarım işe yarar yarınki bildirimden korkuyorum

Gözlüğü aldın mı?

merhabalar
Elhan Cordelia LenaG

bugünkü menümü yazayım kahvaltı
2 haşlanmış yumurta 3 dilim eti form kızarmış ekmek 4 adet zeytin, bir büyük bardak smotie (kereviz sapı, yarım armut, bir salatalık)

ikindi: yarım armut, avuç içi kadar fıstık

akşam : bir kase kabak kavurma yemeği, bir kase yoğurdada haşlanmış 3 kaşık buğday kattım yedim

Afiyet olsun güzel menü ilk yediğimde ben de sevmemiştim sonradan damak tadım alıştı.

bugün çok tatsız bir olay yaşadım tadillata olan bir artı bir gibi bir yerim var. evimin alt katı orayı yaptırıyorum bugün mobilyası geldi mutfağı adam o kadar kötü yapmış kiii inanamadım taktırmadım kavga ettik sök bunu takma dedim al götür dedim. yarı parasınıda verdim sayılır adamlar söküp götürmüş tam bayram arifesi paramı alamama durumumda var tansiyonum çıktı yeride kiraya verdim 15 gün sonra kiracı gelicek sinirlerim alt üst oldu zamanım olsa iptal edicem onuda yapamıyorum mutfağım kötü oldu yaniii tamda bayrama sıkıştı ...

Çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…