Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kolay atlatmanızı dilerim canım

Ece Didem
Cordelia
gezegenfeza
Mthn83
arke
patimsilizm
Papatyamaviss
yazarhanim35
Ellssa
Kinoalihatun
trueliving_
badem000
Tesnim1903
zensim

Geçmiş olsun canım inşallah düzene girer bebişin de

Çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun ne yapacak acaba bundan sonra benim aklım ona takıldı ayy hem küçük çocuk var hem hamile ay gerçekten içim ezildi

Görümcem ev taşıyacak koşu bandını sana vereyim dedi . Eşime sordum o da uzuuunnuzuuun ok demiş
Bı koşu bandım olacak
olleeeyyy, çok sevindim güle güle kullan canımm

Teşekkür ederim canım Ben sana güveniyorum ulaşacaksın inşallah
inşallah canım kaptanımm

Tat ve koku duyum gitti ne güzel bugün dondurma günümdü tadını alamadıktan sonra niye yiyeyim

Sağol canım hem de çok fena hastayım ya
çok geçmiş olsun kaptanım

kırmızı takım olarak birinci olmamış mıydık

ellerine sağlık kaptanımm

3 gündür aynı kiloda sabitim listemin hepsini yiyemiyorum hastalıktan ve çok hareket edemiyorum( adım yapıyorum ama geçen hafta tek seferde 8 bin yapıyordum bu hafta 20 dk lara bölerek yapabiliyorum) o yüzden Salıyı ben de bilemedim yani

Haklısın anca eşlerin ikisi de çalışınca doğru düzgün geçiniliyor . İyi yapmışsın tebrik ediyorum ben de eski bankacıyım 13 yıl oldu benim de bırakalı şimdi işte kpss hazırlanıyorum tekrar belki dönebilirim diye

Hepsinden azcık yedim sen merak etme senı ezer geçerim
Hadi bakalım
Bence hergün tartılma kaptanım çok stres olursun. Sabah tartılmayla akşam tartılma arasında 1 kilo fark oluyor benim mesela. Gün içinde değişebiliyor kilo o yüzden yanıltıcı olabilir boşuna canını sıkıp stres olma. Yarın salı tartısı var zaten inanıyorum hepimiz eksi göreceğiz

Canım çok güzel menü ve harika adımlar
Kızına geçmiş olsun en kısa sürede iyileşir inşallah Allah kolaylık versin tüm yaşadığın zorluklara rağmen menü attığın için teşekkür ediyorum

Aaa bende bankacıyım:) 10 yılım doldu. Şuan doğum iznindeyim ama geri dönmeyi düşünmüyorum. Satış baskısından geç çıkmalardan bıktım özel bir banka.

Aaa bende bankacıyım:) 10 yılım doldu. Şuan doğum iznindeyim ama geri dönmeyi düşünmüyorum. Satış baskısından geç çıkmalardan bıktım özel bir banka.
Ay aynenn haftanın 3 günü garanti kalırsın mesaiye ben başka türlüsü bilmiyorum benim de özel bankaydı. Valla bütün gün o kadar yorulurduk ki akşam serviste çıt çıkmazdı herkes pert,yorgun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…