Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hadi bakalım 🤺 🤺🤺🤺

Bence hergün tartılma kaptanım çok stres olursun. Sabah tartılmayla akşam tartılma arasında 1 kilo fark oluyor benim mesela. Gün içinde değişebiliyor kilo o yüzden yanıltıcı olabilir boşuna canını sıkıp stres olma. Yarın salı tartısı var zaten inanıyorum hepimiz eksi göreceğiz🥰
Ay o çok fena takıntı oldu bende su içsem tartılıyorum 🤭 bu arada grip ilaçları ödem yapıyor bence 🤔
İnşallah eksi göreceğiz 🙏

Ay aynenn haftanın 3 günü garanti kalırsın mesaiye ben başka türlüsü bilmiyorum 🤷‍♀️ benim de özel bankaydı. Valla bütün gün o kadar yorulurduk ki akşam serviste çıt çıkmazdı herkes pert,yorgun
Aynen öyle iki çocukla baş edemem artık. Bide bankacılık artık tamamen satışa döndü ürün satıyosan değerlisin yoksa çöpsün. Müşteriye ihtiyacı olmayan ürünü bile satmanı beklerler akşam kampanya aratırlar üstelik bu bir gün değil her gün böyle. 1 ay en çok ürünü sen sat bir gün satma senden kötüsü yok. İnsanlara yalvarmaktan bıktım.
Eşimde gördü yıprandığımı ben sigortanı ödicem çık kurtul dedi 😀

Aynen öyle iki çocukla baş edemem artık. Bide bankacılık artık tamamen satışa döndü ürün satıyosan değerlisin yoksa çöpsün. Müşteriye ihtiyacı olmayan ürünü bile satmanı beklerler akşam kampanya aratırlar üstelik bu bir gün değil her gün böyle. 1 ay en çok ürünü sen sat bir gün satma senden kötüsü yok. İnsanlara yalvarmaktan bıktım.
Eşimde gördü yıprandığımı ben sigortanı ödicem çık kurtul dedi 😀
Düşün bir de ben direk satış bölümündeydim kendimi paralıyordum. Tek amacım başarı kazanıp istediğim bölüme transfer olmaktı. Yaptım da ama benim fıtık ve boyun düzleşmesi de oldu en son o da olunca çık dedi hiç ikiletmedim valla 🤭

Düşün bir de ben direk satış bölümündeydim kendimi paralıyordum. Tek amacım başarı kazanıp istediğim bölüme transfer olmaktı. Yaptım da ama benim fıtık ve boyun düzleşmesi de oldu en son o da olunca çık dedi hiç ikiletmedim valla 🤭
Çok iyi yapmışsın direkt satış daha fena:KK43: keşke bende alabilsem tazminatımı

Merhabalar 😍
Ramazan bitip rutinimize dönelim inşallah uyku sorunum var sürekli 🙁
Uykusuzum 🥱🥱🥱
Birkaç gündür menü atmıyorum. Yüzüm yok. Hep disaridayim. Paylaşılacak menüler yok 🙁
6 bin civarı adımlarım var.
Bayrama biraz daha kilo versem. Gezerken rahat gezerdim.
Dün iftarda yoğurtlu kabak sote yağlı ekmek ve güllaç yedim
Sahurda 1 YK patates kavurması ve 1 YK menemen
2 bardak su sahura kaşar

X