Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İki gündür ailevi sıkıntılardan hiç giremedim bir kaç gün daha sadece menü bildirimi için girebileceğim hakkınızı helal edin. Kötü bir dönemden geçiyoruz geçecek inşallah geçtiğinde saha aktif katılacağım. Ama hakka girmek istemem mutlaka menü ve tartı zamanları tartı görselimi atıcam. Hakkınızı helal edin.

Bugunku menumu yazip baska da bir sey yemeyecegim

Sabah
Yarim tava menemen
1 pankek ustu bal
1 dilim ekmek
1 dilim sucuk

oglen
1 dolu tabak beyaz lahana kavurmasi pirincsiz
3 4 isirik kasarli tost

Ara
Filtre kahve

Aksam yok dukkan kapandi

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Yuruyus yapicam yazicam aksam adim puanimi
Akşama yoğurt limon pulbiber zencefil kürü yapabilirsin sizmalara karşı 🙄😂
Ödem söktürücü var, yüzüm, gözüm kabak gibi şiştiğini zaman kullanıyorum, lenfödeme faydası yok
Lenfödem için masaj aleti aldı eşim, fizyoterapist yeğenim sakın kullanma daha kötü edersin dedi, bilinçli ellerin masaj yapması lazım dedi
Zaten beslenmeyi düzelterek en aza indirdirebildiğim için düzgün beslenmeye devam etmem lazım

Ev yapımı kefir bulabilsem kendim yapıp kullanmayı deneyeceğim canım 😘😘
O zaman gövdeden bir tık yukarıda tut bacaklarını
Kefir içinde marketlerde karnıbahar gibi maya satılıyor. Süte koyunca ertesi güne hazır oluyor. Burada ziraat odası veriyor galiba orayı bilmiyorum da.
Senin de çokmuş
En fazla 2 hafta sonra verelim nolur ki
Olmaaaazzzz 😂😂
Ay sonu hedefi bu 🤣🤣

İki gündür ailevi sıkıntılardan hiç giremedim bir kaç gün daha sadece menü bildirimi için girebileceğim hakkınızı helal edin. Kötü bir dönemden geçiyoruz geçecek inşallah geçtiğinde saha aktif katılacağım. Ama hakka girmek istemem mutlaka menü ve tartı zamanları tartı görselimi atıcam. Hakkınızı helal edin.
Sen iyi ol canım gerisi hallolur ♥️

Kendine dikkat et canım. Allah ferahlık versin 🤲

Rabbim hayırlısıyla sıkıntılarınızı gidersin canım 🤲🏼🤲🏼

Çiğ köfte varken suşi aşermesi de ne bileyim :63:
Biliyor musun pahalı olmasa bugün de yerim 😂

Ben çok severim ya 🫣

10 parça suşi mi 😅
Afiyet olsun canım 😘
Teşekkür ederimm canımmm 😍🥰

Afiyet bal şeker olsun ❤️
Sağol canım 😍

Allah yardımcınız olsun canım, ferahlık, huzur versin evinize 🙏🏻

Arkadaşlar fırında kabak mücveri yaptınızmı.
Rica etsem yapanlardan tarif istiycem
Diyete uygun tarifler 😅
Canım kabak ve havuçları rendele iyice sık,diğer sebzeleri de minik minik doğra biraz peynir de güzel olur(lor mesela) üstüne yumurta kır sonra baharatları ekle ve karıştır ardından mümkünse beyaz un dışında bir un kullan azar azar ekle karıştır (ama alttan üste katlayarak karıştır ki sulanmasın fazla un yemesin) sonra yağlı kağıt ser tepsiye istersen bütün yay istersen kaşıkla parça parça koy 180 derecede iyice kızarana kadar pişir.
Afiyet olsun 😘

Kefir içinde marketlerde karnıbahar gibi maya satılıyor. Süte koyunca ertesi güne hazır oluyor. Burada ziraat odası veriyor galiba orayı bilmiyorum da.

Olmaaaazzzz 😂😂
Ay sonu hedefi bu 🤣🤣
Gün içinde sık sık uzanıyorum zaten, bacakları yukarda tutarım👍🏼

Kefir mayasını bi arkadaş verecekti, bulamıyor nereye koyduysa, marketlerde var mı araştırmam lazım👍🏼

Artık ay sonuna kadar ne giderse kar 🤷🏻‍♀️

Dükkanın kapisini çift zincirle bağlayalım sızma girişimi olmasın inşallah :confused:
Afiyet olsun canım 😘
2 kilit vurdum anahtari da sana verdim hocam :KK66:

Olmaaaazzzz 😂😂
Ay sonu hedefi bu 🤣🤣
Zencefil yok ama digerlerini koyup yerim cok acikirsam canim sagol

Menüm
Sabah yok 😞 çok fena regl ağrısı çekiyorum ilaçta içmiyorum kesiliyor diye öldüm öldüm dirildim. Bir tane minik çikolata yedim atıyorum resmini.

Öğlen 2 kaşık pilav 2 parça et(kusbasi şeklinde) 2 kaşık yoğurt 😞

Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke

Eklentiler

• IMG_20240324_172302.jpg
    IMG_20240324_172302.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Canım kabak ve havuçları rendele iyice sık,diğer sebzeleri de minik minik doğra biraz peynir de güzel olur(lor mesela) üstüne yumurta kır sonra baharatları ekle ve karıştır ardından mümkünse beyaz un dışında bir un kullan azar azar ekle karıştır (ama alttan üste katlayarak karıştır ki sulanmasın fazla un yemesin) sonra yağlı kağıt ser tepsiye istersen bütün yay istersen kaşıkla parça parça koy 180 derecede iyice kızarana kadar pişir.
Afiyet olsun 😘
Sağol canım deniycem 🥰

Kaptanlarda bir kabahat yok kuzum. :KK51:
Yarışmacı listesine göre seçtiler, izin alan arkadaşları listeden silerken sen de gitmişsin :oops:
He olsun insanlık hali ❤️
Bakın bakın ne kadar anlayışlıyım aman Allahım🤗
Peki niden🤔
Moralim düzeldi de ondan çok şükür.🤩
Eski kıyafetlerimi denedim👏👏👏👏
Çok sevdiğim iki pantolon uma girebiliyorum 😍😍😍😍
1 etek ve 1 yelek de cuk oldu.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Az daha verem inşallah dolap ve baza AVM ler dolu...
Ablam odemdir sıkma canını ne hareket ediyorsunki dolaşım olsun ♥️

Oyy çıtır bademim ♥️

Daim olsun inşallah ♥️

Sağol canısı ♥️

Sen burda olduğun sürece biz yanındayız ♥️

Sağol canım 😘

Yaa darısı başına kuzum ♥️

Zahmet verdim canım teşekkür ederim 😘 ellerine sağlık ♥️

😍😍😍 Teşekkür ederim 😍

Sana gönderme yaptım ama yoğunluktan anlamadın sanırım 😅

Hey maşallah 🧿

😘

🤣🤣🤣
Ne güzel suçlar bunlar 😍

Canım birincisi güzel bir beslenme olmuş
2. Si diyetisyenlerde patates veriyor
Korkulacak bişey yok ♥️
Susuz kalma♥️

Tebrik ederim canım 😍

Deh deh 🤣🤣

Harikasın afiyet olsun ♥️

Avakado hiç denemedim 🙄
Afiyet olsun canım 😘

♥️♥️♥️ Emeklerinize sağlık senin ve Cordelia Cordelia kaptanımin ♥️

Bende o modelden 3 tane var 🤣
Nasıl oldu şimdi daha iyi mi🙄

Canım belki yerleşmeye çalışıyordur. Ben 2 hafta önce 70.5 di sonra tekrar 71kusur oldu şimdi 69 oldu. Düzenli 3-5 gitmesi böyle dalgalı olmasından iyidir. Ben çabuk dibi görüyorum çünkü 🙁

Eee kaptanım tek öğün devam mi 🙄😅

Yaa çok geçmiş olsun canım 🙁

Sondan girsemde 60lar ligindeyim 😍

Cümleye bak gitmiş 🧿
Bugün misafirler bana kotulemissin dediler 😂😂

Ara dediğin öğlen yemeği sanırım 🙄😅
Su çok güzel
Tatlı tüketimini geç vakte bırakma canım ♥️

Vücut alirsiyor canım sabit hareketlere o yüzden onu egzersiz spor olarak almıyor. Ben çalışırken gittiğim yerlerde hareket olsun diye merdiven kullanıyorum. Vücut standarta baglamasin diye

Bence destek iyidir. en azından yüzleşirsin
Ben geçen hafta artidaydim ama diyetisyen ölçümüne göre 900 Gr yağdan gitmiş 450 Gr su olmuş. Kas kutleside artinca beni mutsuz eden tartı anlam kazandı 😍

Sabitleme kendini ♥️ gidecek de sadece ♥️

Geçen hafta ara verdim abla 😂

@Kinoalihatun verdi sende verirsin ki senin çoğu ödem 😘

Çıtır badem dedigimizden oluyor bunlar hep 🙄

Kız ben kaptanligimdan bile haberim olmamış 😂😂😂
Kendimden haberim yok 😅

Sana izin mizin yok bundan sonra mezun olana kadar burdasın 😍🤪

Teşekkür ederim 😘

Afiyet olsun ♥️
Hem mutlu olmuşsun hem nefsin körlenmiş ♥️
Ama şuan sıcak salça kokusu geldi burnuma 🙄😂

Gunaydi ex aşkım 😍
❤️❤️❤️bişey olmaz olmaz de sen tatlım 🤩 40 kez dersek olurmuş...çıtır olalım ...şirin duralım....sağlıklı olalım...huzurlu olalım...
Etli butlu ve mutlu olduğumuz yeter di mi ama.

Bademsiz çerez tabağı nasıl fakirse biz de sensiz bir eksiğiz kuzum benim. :KK68:Ayri gayri olmayak yeter ki :KK19:
Ayyyy canım yaaaa :KK74: ♥️♥️♥️♥️
:cry:duygulandım inan ki...

X