Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İki gündür ailevi sıkıntılardan hiç giremedim bir kaç gün daha sadece menü bildirimi için girebileceğim hakkınızı helal edin. Kötü bir dönemden geçiyoruz geçecek inşallah geçtiğinde saha aktif katılacağım. Ama hakka girmek istemem mutlaka menü ve tartı zamanları tartı görselimi atıcam. Hakkınızı helal edin.
İnşallah tez zamanda hayırlısıyla atlatın canım.🤲

Merhaba kızlar, ancak gelebildim. Pazar günü herkes evde olunca bir de ev temizliği araya girince bu saate kaldı. Bugün çok açıktım saatler geçmiyor gibi. Sizler nasılsınız.

Güzel takım arkadaşlarım menülere dikkat ediyoruz değil mi :KK50:

Menüm
Sabah yok 😞 çok fena regl ağrısı çekiyorum ilaçta içmiyorum kesiliyor diye öldüm öldüm dirildim. Bir tane minik çikolata yedim atıyorum resmini.

Öğlen 2 kaşık pilav 2 parça et(kusbasi şeklinde) 2 kaşık yoğurt 😞

@Elhan @Cordelia arke arke
Ah canım dinlenebilsen iyi olurdu. Geçmiş olsun.😘

İnşaAllah kaptanım
Pür dikkat seçmeleri inceledim, o kadar heveslendim ki, bir eksik olsa kıyıdan içeri damlayacaktım
Neyse bu hafta hazırlıkta olayım, haftaya ben de girerim takımlara, bayramı beklemeyim, bacaklarım dolgunlaşıyor 😔
Başımızın üstünde yerin var canım, listede adın yoktu diye almadık, izindesin sanırım ama gel istersen biz ne dersin.

Çok teşekkür ederiz kaptan hayırlı olsun inşallah eksi olur ama önümüzdeki hafta regl dönemi olacak nasıl yaparım bilmiyorum artıda çıkabilirim sabit de kalabilirim
Regle yapacak bir şeyimiz yok canım, canın sağolsun. Dukan birası gibi ödem attıracak içecekler kullanabilirsin eğer özel bir durumun yoksa.

Menüm
Sabah yok 😞 çok fena regl ağrısı çekiyorum ilaçta içmiyorum kesiliyor diye öldüm öldüm dirildim. Bir tane minik çikolata yedim atıyorum resmini.

Öğlen 2 kaşık pilav 2 parça et(kusbasi şeklinde) 2 kaşık yoğurt 😞

@Elhan @Cordelia arke arke
Geçmiş olsun canım 🙏 başka bir şey yemeyecek misin çok az değil mi 😞

Kıyafetlerine çok sevindim canım 😍
Benim giyecek kalmadı. Gidip alamadım da 🙄
👏👏👏👏Sen yarına inersen böyle olur tabi. Maşallah. Oh çok da iyi yaptın kuzum.
Gördüğün gibi artık benimsin canım :KK60:
Evet tatlım :KK5: kaptanım😘😘
Beni eller kimi görme
Sen benimsin ben seninim
Kalpten kalbe bir yol vardır
Gözünen görünmez sırdır
İkimizin kalbi birdir
İkimizin kalbi birdir
Sen benimsin ben seninim
Oooo birileri gönül dağı seviyor sanki🤩

Merhaba kızlar, ancak gelebildim. Pazar günü herkes evde olunca bir de ev temizliği araya girince bu saate kaldı. Bugün çok açıktım saatler geçmiyor gibi. Sizler nasılsınız.

Güzel takım arkadaşlarım menülere dikkat ediyoruz değil mi :KK50:
Evet canım💙
Benim dünden biraz yemeğim var kaptancım yanına da yazdan bamya konservesi yapmıştım ondan pişiricem.
Ekmeksiz, 2 kepçe çorba 1 kaşık pilav planlıyorum tahıl olarak, ama haftasonu ya akşama 1 avuç çekirdek izni vercem kendime. Kaç gündür yiyolar gözümün önünde çıtır çıtır. Bugün de ben yiyeyim.😉

Tünaydın kızlar
Anca oturdum. Dünden beri kardeşime ulaşamıyordum benden 2 saat uzaklıkta çok merak etmeye başlamıştım gidecektim evine artık ki aradı meğer erkeklerin sorunu kıl dönmesi olmuş enfeksiyon kapmış bana söylemedi en son gitmiş dün acil ameliyat demişler. Bir yandan eşim kötü ciğerlere indi galiba canı çok acıyor ama dr a gitmeye ikna olmuyor bir türlü kötüyüm kalkamam diyor 😞 Şaşırdım hangi birine bakayım 🤷‍♀️
Canım çok geçmiş olsun, kardeşinin yanında birileri var mı? Senden başkası gidemez mi onun yanına. Eşin de keşke söz dinlese kalkıp hastaneye gitseniz, bu şekilde sana da kendine de yazık ediyor aslında.

Tünaydın kızlar
Anca oturdum. Dünden beri kardeşime ulaşamıyordum benden 2 saat uzaklıkta çok merak etmeye başlamıştım gidecektim evine artık ki aradı meğer erkeklerin sorunu kıl dönmesi olmuş enfeksiyon kapmış bana söylemedi en son gitmiş dün acil ameliyat demişler. Bir yandan eşim kötü ciğerlere indi galiba canı çok acıyor ama dr a gitmeye ikna olmuyor bir türlü kötüyüm kalkamam diyor 😞 Şaşırdım hangi birine bakayım 🤷‍♀️
Geçmiş olsun canım. Dikkat et kendine . Sen de hasta olma .

X