Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün menü
Sabah
2 haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir
7 yeşil zeytin
1 közlenmiş kırmızı biber
Domates
Salatalık
Dereotu

Ara 15.15
4 yk yoğurt
4 fındık 4 badem

Akşam 17.15
5 tavuk kanat
2 yk bulgur pilavı
1 bardak ayran

1.5 lt su içildi Elhan

Spor
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm.
Dışarıda 3849 adım attım Cordelia

Hafta sonu çok spor yapamıyorum alışveriş günümüz ...

Üç beş on Allah ne verdiyse bizim için kulaç at artık. Vücut şekillendirmede mucize bir spor yüzme. Çok şanslısın tadını çıkar bitanem.
Çok şükür bu konuda Allah gönlüme göre verdi canım. Bu eve yakın zamanda taşındım çok iyi oldu. Hep istediğim bir şeydi. Özellikle kilo verirken sarkmaktan çok korkuyorum, bence bu konuda bana büyük fayda sağlayacak.

Geçmiş olsun canım
Erkekler hasta olunca iştahları açılıyor çok ilginç bir şekildebiz olsak canımız istemez ...e tabi hazırlaması da zor geliyor bize doğal olarak belki de ondan canımız istemiyor
Benim tam tersi her hastalandığımda çok yemek yerim... iştahsızlık nedir hiç bilmem

Canlarım kinoalıhatun belki beni bir daha ezmek için maviş takım kaptanı seçebilir diyerek bekledim ama henüz gelmedi. İki haftadır seçilip geç görünce bu sefer bekledim. Benim yüzmeye gitmem lazım, o yüzden sizlere haber vereyim dedim. Maviş kaptan olacak arkadaşa da şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Hepimize başarılar. Yatmadan uğrarım yine. Öpüldünüz.

Tesekkur ederim canim hep birlikte guzel bir haftaydi

Yatmadan ugra canim belki seni bekleriz

Geçmiş olsun canım
Erkekler hasta olunca iştahları açılıyor çok ilginç bir şekildebiz olsak canımız istemez ...e tabi hazırlaması da zor geliyor bize doğal olarak belki de ondan canımız istemiyor
Teşekkür ederim inşallah çabuk atlatır çaktırmıyorum da ateşi de baya yükseldi endişe etmeye başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…