Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım

Önceki gün ben de bununla ilgili bir yazı görmüştüm canım, bence de haklısın. Aç karnına spor yapmanın kilo vermede etkili olduğunu söylüyordur, sanırım nedeni şuymuş. Açken spor yaptığımızda vücut kullanacak enerjiyi besinden almak istiyor ama vücuda girmiş bir besin yok aç olduğumuz için. O da mecburen depolardan bunu kullanmak zorunda kalıyor. Kabaca anlattım, anladığım kadarıyla. O yüzden bana da mantıklı geldi. Eğer yapabilirsem ramazandan sonra bazı sporları aç karna gidip yapmayı düşünüyorum sırf denemek için.

Ah kıyamam ikiniz birden
Canım ihmale gelmez biran önce ikinizide
götürsünler.

Yürüyüşde olurmu acaba canım

Ahh canım benim çok korkutmuştur tabi. Şükür hemen müdahale etmişler. İnşallah anlık bir şey olmuştur, oruç falan tutuyor muydu ondan etkilenmiş olabilir mi? Umarım randevularında sıkıntılı bir şey de çıkmaz kuzum. Dualarım sizinle.

Ay birlikte yapalım bayramdan sonra
Tamamdır canım, detaylarını da o zaman konuşuruz. Ben daha önce katı kuralları olan şekersiz yapmıştım, patates havuç bile yemiyordum. Sadece rafine şekersiz olan seçenek de var. Hangisini yapacağımızı kararlaştırırız.

Kızlar çok acil sorum var.
Belediyenin sporunda aletli plates var 3 aylığı 2000 TL ama eve biraz uzak. Ne dersiniz tavsiyeniz varmı ay bilemedim. Havalar ısınıyor gerçi. Sorun olmaz sanırım
Yürüyerek mi uzak arabayla mı uzak canım. Fiyat çok iyi. Aletli pilates hem sıkılaşma hem de omurga sağlığı için çok iyi. Ben olsam giderdim.

Ödemle ilgisi var mı
Yoksa rezene de cok severım tuketırım bitki çayı genel olarak sevıyorum zaten
Mevsimlik bir bitki olan rezene hem tıbbi amaçlı olarak hem de yemeklere tat katmak için kullanılır Çekirdeklerinden yağ asidi elde edilen rezenden aynı zamanda sabun ve diğer kozmetik ürünlerde de koku verici olarak faydalanılıyor. Demlenerek yapılan rezene çayı ise antioksidan etkisi nedeniyle yaşlanmayı geciktiren, anne sütünün salgılanmasına katkı sağlayan, bağırsak hareketlerini düzenleyerek kabızlığa iyi gelen ve sindirim sisteminin dostu olan bir bitki çayıdır.

Ellerine sağlık canım. Sadece bir şey sormak istiyorum. Spor puanı hesaplarken sadece adımları mı baz alıyorsun. Buradaki hesaplamaları tam çözemedim sanırım.

Canım bebeğin için de geçmiş olsun, inşallah geçici bir şeydir kusması. Bize haksızlık olması kısmını asla düşünme öyle bir şey olmaz ama buranın stresi üzerine eklenmesin daha rahat olurum diyorsan da senin kararın canım. Belki de biraz dinlenmeye ihtiyacın vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…