Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kuzum gelmedin
Bizim soylediklerimize kalbin kırılmasın çalışan kadın olmak zor. Sadece senin için daha iyisini istiyoruz. Hem bizden kaçsan kendinden kaçamazsın biz seninleyiz
Yok yok hoc kizmiyorum siz iyiligim icin soyljyorsunuz ama vakit sıkıntim var
Daha detayli yazicam bu kisa oldu

Gecen cumartesi 65.7
Bu cumaryesi 65.00
Fark -700 gram
Elhan Cordelia
Adim sayilarim
5420+1190+356=6966
Gruplara katilicam

Eklentiler

• Screenshot_20240323-105051_Samsung Health.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20240323-105103_Samsung Health.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_20240323-105114_Samsung Health.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 15
Yok yok hoc kizmiyorum siz iyiligim icin soyljyorsunuz ama vakit sıkıntim var
Daha detayli yazicam bu kisa oldu
Canım hem çalışıyorsun hem ikizlerin varmış çok yoğun olman çok normal. Sen yoğun olmucan da ben mi olucam yani kendine bu kadar yüklenme bence. Tabiki elinden geleni yap ama hayat koşturmacasında bazen yüzde yüzümüzü bi alana veremeyebiliriz o yüzden çok sıkma canını. Aşırı bi kilon yok burda gruplara katıl kısa zamanda veririsin inşallah

Bir bir dökülüyoruz al bir hasta daha
Canım çok geçmiş olsun.
Afiyet olsun evet kurabiyelere kadar iyiymiş menun. Aciktiginda kurabiyeler kurtarıcı değil ki alışkanlık olmasın dikkatli ol olur mu
Ah migren ayda 3-4 kez tekrarlıyor bende. Bebek emzirdiğim için ilaç da alamıyorum çok zorluyor bazen ama insan her şeye alışıyor….
Teşekkürler Elhancım. Alışkanlık yapmam yok.. eve alırsak yeriz mottom bu. Almıyoruz sık
Çok güzel beslenmen
Afiyet olsun canım
Çok teşekkür ederim canım

Çok geçmiş olsun canım, ishal var mı rota olabilir mi? Çünkü ani fışkırır gibi kusuyorsa rota diyorlar....mart ayı ve kasım ayı rota virüsünün en çok görüldüğü aylar.....
Rota aşısı oldu ama bilmiyorum tabi. Oğlumda ishal olmadı sadece kusma oldu birden başladı bitti şimdi ama bende ishal de var. Rota tehlikeli bir hastalık mı acile götüreyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…