Popüler Konu LenaG ile MasterFit

selam mavi takım
Selam Zeynep kaptan zeyneppk

Bende ogutulmeli diye biliyorum
Suçlu ayağa kalk arke
o keten tohumu öğütülecek.

Afiyet olsun gayet güzel canım. İnşallah sarmalar çok iri değildir
Oo bu hafta gümbür gümbür geliyoruz iddialıyız demek ki.. liste yıkılıyor detokslar sebzeler
Çok güzel canım aynen devam

Afiyet olsun gayet güzel canım. İnşallah sarmalar çok iri değildir

Oo bu hafta gümbür gümbür geliyoruz iddialıyız demek ki.. liste yıkılıyor detokslar sebzeler
Çok güzel canım aynen devam
Kız yapıyorum yapıyorum sonuç regl oldum üstüne bir ton ödem bu hafta hedefim 66 şuan 68 im ha bu arada bu kinoa diye bir çay var hiç alanınız oldu mu zayıflama için

Tam canm teşekkürler

Kız yapıyorum yapıyorum sonuç regl oldum üstüne bir ton ödem bu hafta hedefim 66 şuan 68 im ha bu arada bu kinoa diye bir çay var hiç alanınız oldu mu zayıflama için
Kinoa ince bulgur gibi bişey değil mi ? Çayı da mı varmış. Kinoa ve chia yı henüz hayatıma yerleştiremedim ya hiç kullanmıyorum
Keten tohumu kullanıyorum ama peynirin üstüne salataya yoğurda 1 kaşık döküyorum arada. Çok aşırı faydalı bir yağ grubu avokado gibi yani. Diyetisyenim çok yazardı listede ama ben ezilmemiş halini kullanıyordum öyle işe yaramıyomuymuş Mthn83

Aynen uzak durim ben hele bugünlerde daha da uzak olsun

Teşekkürler
kaptan emeğine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…