Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Devletde bayıltmıyorlar herhalde
Neyse akşam akşam konuyu kapatalım sizinde canınızı sıkmayayım yok yanii ilk defa bu konturolere gidiyorum çok ihmal ettim
Ben endoskopi oldum canım uyutarak da uyutmayarak da. Uyutarak olmak çok zahmetsiz inan ki. Kolonoskopi hiç olmadım ama daha zor. Bu arada üniversite hastanesinde de uyuttular beni özelde ücreti çok fazla olabilir gecen gün hastanede tesadüfen duydum sanki 6 bin dediler kolonoskopi için

Sağol canım şu tansiyonumu bir halledeyim sırayla hepsine gideceğim bugün tansiyonum yüksek arkadaşım vücutta ödem varsa oda tansiyonu yükseltiyor dedi eşi Dr. Bir ilaç vermişti içmedim korktum kalple ilgili ama ödem atırıyor……vs

Abla bu liste güncel değil mi ? İzin alanlar çıkarıldı mı ? Bu hafta çok izinli var sanki. Burdan seçiyoruz değil mi ?

Afiyet olsun sahuruna çok özendim ben de yapacağım

Ellerine sağlık canım
Mthn83 çok güzel bir haftaydi kaptanım beni seçtiğin içinde çok teşekkür ederim nice yarışmalara
Tebrik ederim
Çok güzeldi ben teşekkür ederim bana eşlik ettiğin için
Çok yarışma görmeyelim kuzum bı an önce korumaya geçelim
Eline sağlık kraliçem. Tebrikler serap911 ve Mavi takım
Mthn83 Seni ve kırmızı takımı da tebrik ederim. Her şey için teşekkürler harika bir haftaydi
Teşekkür ederim ellerine sağlık canım
Haftanın şampiyonu serap911 ve maviş takım

uranus35 Kırmızı Kaptan haftanın en cok kilo vereni

@Busra196 Spor Kraliçemiz

Tebriklerrr

Bu hafta herkesten izin istiyorum. Bakalım önümüzdeki hafta normale dönebilirsem yarışmaya devam ederim inşallah.
Çok uzaklaşma lütfen
Ellerinize emeginize sağlık, Cordelia Elhan ve kaptanlarimiz Mthn83 serap911
Sağol canım
Mthn83 tatlışım bağırsak sorununu çözebildin mi
Ben çok kötüyüm. Hiçbir çay çözmedi. İlaç almayı düşünüyorum.
Abla bugün kayısı çayı içtim sabah 8 de 13.30 da nohut salatası yedim sonra WC ye cikabildim. Vücut alismasin diye sürekli içmiyorum. Bı arkadaşıma Dr kahvaltı öncesi zeytinyağına doğranmış elma ve ılık su önermişti. Aslında iftardan önce tarçınlı meyve iştah kesici özelliği de varmış. Bı deneyeyim diyorum. Bakalım nasıl olacak
Yanlış anlama söylediğimi de daha önce bu kadar uzun soluklu bir diyet uyguladım mı. Vücut bu sıkı değişime karşı kendini korumaya almış olabilir mi. 1-2 davet dışında dikkat ettin yürüyüş yaptın. Kendine özel yemek ayarladın. Porsiyon kontrolü olduğunu da düşünüyorum. Bilemedim
Cumartesi
Saat 14.00
Yarım simir
Mantar
Peynir zeytin

Saat 18.00
Kelle paça çorbası
1 dilim ekmek
1 portakal
Hastalaniyorum
Elhan Cordelia
Afiyet olsun canım çorba iyi bir tercih
Bende cok reklam cikiyor napmam lazim bilen varmi
Operadan aç canım. Chrome gibi

Canım oruç olunca sistem error veriyor. İftar açmadan mı tarçınlı meyve yenilenecek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…