Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım oruç olunca sistem error veriyor. İftar açmadan mı tarçınlı meyve yenilenecek?
İlk iftarla birlikte hurma yiyoruz ya onun yerine canım. Yada hurma ile zeytinyağı nasıl olur bilmem. Elma ile iyi gidiyor demişti. 1 tk zeytinyağı ve ılık su içip tarçınlı meyve ye sıralama sana kalmış. Ama aç olacaksin

Yarın öyle yapayım kuzum. Bir kaşık zeytinyağı içer sonra tarçınlı bir elma yerim. Hurma yemeyeceğim artık. Liflliler de yaramıyor.

Kizlar Sabah fotoyu yollayamadim malum hala gelenimiz gidenimiz oluyor cenaze dolayisiyla fazlada giremiyorum biliyorum kusira bakmayin toparlanmam gerekiyor Ama asiri bir moralsizlik var uzermde. Bu sabahta tartida yuzumu guldurmedi pekn bir sey beklemiyirdum Ama bunuda beklemiyordum en fazla sabit olurum diyodum cok ciktim.ay basim oldum iki gun once onun etkisimi bilmiyorum Ama sasirdim nasil toparlanmam gerekiyor sasirdim valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…