Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oh oh sevindim atoma gerek olmamasına çocukların var bide ilaçla hallolur inşallah

Bugün 88.0

ayy benim de çilem okul mevzusu bitmiyor bitmiyor bitmiyorr yaaa hala çocucğum 1 ay oldu okula gitmek istemiyorr ağlayarak gidiyor okadar ağlıyor ki okulda kusuyorr bugün yine üstüme başıma kustu bu hafta sonuna kadar aynı şeyi yaparsa göndermeyeceğim artık dayanamıyorum yaa ne hediyeler veriliyor anlatamam öğretmenleri tarafından düdüklü şemsiyeler akıllı saat oyuncaklar babası ben anneanne dede aklınıza kim gelirse elimizden geleni yapıyoruz ama önüne sarayları sersek okulu istemiyorum diyor geçen çok sevdiği bi ablası ile konuştu telefonda okul nasıl gidiyor sorusunu duyar duymaz telefonu kapattı suratına okul kelimesi geçse kızılca kıyametler koppuyor evde bugün yine üsütme başıma istifra ettiği için annemde de yedek kıyafet kalmayınca artık eve gidip üstümü değiştim ne yapıcam bilmiyorum ama deli olacam gibi hissediyorum yaa Allahım herşeyin zorlandığı bir dönemi olur biliyorum da hepimizin bir ay da ağlamazsın be çocuğumm kendimi bile unutturdu bana artık napıcam bilmiyorum pofff bu arada nurovic eve geçince tartıldım 51.50 geldim aşko geçen tartıldıklarım akşam üzeriydi sanırım o aralıklarda dolanıyorum şuan 51 52 53 gibi

Canım bir problem mi yaşıyor okulda acaba ? Göndermemek olmaz ama önce bir pedagog bulman ve görüştürmen lazım bence.

Utanma kız çoğumuz artı ciktik bugün.
Ödem hastalık felan sarstı bizleri.
C.tesiye halledersin sen süpersin.
Hele bı iyileş canım önce sağlık
Sağolasın nurum bakalım halledecez o iş bizde
Sen 85 i gör ben 69 u inş en kısa zamanda
Sorun yok canım benden ötürüdür hatırlatma bildirimini yapamadım.
Sabahtan beri bu kaçıncı kendine yüklenişin acaba
Papatyam çocuk kaç doğumlu ay ve yıl olarak

gidiyor pedagoga o da gitmesi kanaatinde üç seans gittik kaygı yaşıyor ama böyle girişken konuşkan bıcır bıcır bi çocuk evde kalması haksızlık olur diyor
Peki kendisi bişi diyor mu şu sebepten bu sebepten diye bir şekilde kaygının kaynağını bulmak lazım ya da okulu sevdirecek itici bir güç lazım hediyeler falan çözüm değil o kesin daha fazla almayın kimse de almasın. Eğer bu şekilde alırsan okuldan hayatı boyunca her istediğini böyle yaptıracağını bilir ve her sıkıştığında kullanır bunu bu tarz bişi okumuştum. Sitare55 sen ne diyorsun canım yanlış mı düşünüyorum.

kaptanım haklısın çok haklısın ama işte her yolu denedim anneanne baktı bu zamana kadar hep çalıştım çünkü ve artık bu sene annemi iyice bunalttı evde durmak istemiyor hadi beni oraya götür hadi beni buraya götür gezdir ya zaten kadın yaşını başını almış hergün sni nereye gezdirsin sırf sosyallik ihitiyacını karşılasın diye verdim evde düz duvara tırmanacak artık çünkü o kadar hareketli bir çocuk.. okul meselesine gelince de çıkıntılık yapanalar oluyor işte oyuncağını alanlar vermeyenler paylaşmayanlar öğretmen biraz daha ilgileniyor üstüne düşüyor olsada bundan korktu biraz bbelli.. ama bunu ilkokula gitsede yaşayacakki kimse kimse ile 4 4 lük geçinemez biz yeri geliyor annemiz babamız kardeşimiz ile geçinemiyoruz her yerde istediği olsa da istmediği durumlarla karşılaşacak karşılaşmalı da fanusta büyüdü 4 sene şimdi o konforunu arıyor malesef poff pofff

Tabiki canım bunun sorumluluğu olduğunu bilerek gitmeli. Ben kızımı okuldan aldığımda ilk iki gün markete uğradık şimdi bazen uğruyoruz çoğu zaman uğramıypruz.
Ama daha ilkokula başlamasına üç yıl varmış ben bu yıl için okul defterinin kapanması gerektiğini düşünüyorum ona da şu şekilde demeli " okulda senin yaşına bakmışlar sen bu yıl okula gitmwk için biraz küçükmişsin biraz daha büyüyünce okula gidebilir mişsin" denilebilir. Ama bunu yine de okulun rehber öğretmenine sorarak açıklqma yapmak lazım. Bir anda pat okuldan aldık da olmaz makul bir açıklama lazım. Y yosunlupapatya

bu hafta çözüme kavuşacağız inşallah Sitare55 canımm benim saolasın yazdıklarını dikkate alacağımm

Tabi benim çocuk olmayınca anca bu kadar bişi diyebiliyorum okuduklarımdan yola çıkarak sonuçta uzman olmak önemli. Valla bence süper fikir Y yosunlupapatya ne dersin o istediği için değil, yaşı uygun olmadığı için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…