Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım menün güzel. Karnabahar şişkinlik yapar maalesef. Mücveri yoğurtla mı yedin bilmiyorum ama bazılarına yoğurt da yapar.
Afiyet olsun canım, menün çok güzel.
15.03.2024

13:30 kahvaltı
1 haşlanmış sosis
1 dilim tam buğday ekmek
1 dilim peynir
5 zeytin

19:00 1 tabak istiridye mantarı kavurması
1 kase yoğurt çorbası

3 litre su
Elhan serap911
Afiyet olsun canım menün güzel. Sosis için bir şey yazmayayım dedim zaten herkes biliyor sağlıksız olduğunu, sonra da içim rahat etmedi dönüp yazdım
Ne güzel bir menü olmuş diye okurken tatlılar biz burdayız dedi Genel olarak çok bir şey yememişsin ama sanki olmaması gerekenleri yemişsin gibi bir taraftan da. Oyumu çekimser olarak kullanıyorum kaptanım

Evet aklımda iftara bulgur pilavı ile tavuk salata var bizimkiler menüyü değiştirmese

Afiyet olsun canım, güzel menü. Köftelerin küçük ve ince olduğunu yazmışsın, gördüm.
Afiyet olsun canım, çok güzel menü.
Afiyet olsun canım, karbonhidrat fazla olmuş. Sanırım sahuru 11de yapıp yatmışsın.
15 Mart
3.00 Velibah, ayran
19.11 Bir kase ezogelin, bir kepçe kuru fasulye, iki kaşık pilav, salata, bir bardak meyan şerbeti
üç kaju , beş badem
Bitki çayı
serap911
Cordelia
Afiyet olsun kaptanım, tartı öncesi kuru fasulyeye nasıl cesaret ettin.
Afiyet olsun canım, menün güzel. Kek tartı öncesi keşke olmasaymış ama sağlık olsun.

Ay maşallah çok sevindim

Geçen cumartesi 66.4
Bugün 65.8
Fark :- 600 Gr
Eki Görüntüle 3401489
Daha çok spor yapmalıyım kalori açığı olusmuyo istedigum kadar
Tebrik ederim canım, bu kilolar da gayet güzel bir eksi. Spor kesinlikle çok önemli.
Geçen cumartesi günü : 99.4 kg
Bugün : 98.4 kg
Fark : - 1 kg

Elhan Cordelia serap911

Eki Görüntüle 3401491
Tebrik ederim canım, güzel eksi görmüşsün.
Geçen hafta: 63.15
Bu hafta: 61.60
Fark: 1.55 kg
Yüzde: 2.45

Elhan serap911
Harikasın, çok güzel bir eksi.
Tebrik ederim canım, yine de eksi gelmişsin. Belki biraz daha bekleyebilirdin.
Günaydınlarr

Geçen cumartesi: 95.48 kg
Bugün:94.31 kg
Fark: -1.17 kg
Elhan Cordelia Mthn83
Eki Görüntüle 3401500
Tebrik ederim canım, çok güzel bir eksi gelmiş senden de.

Kaç gündür kabızlık çekiyorum canım ya diyorum ya 70 beni asla birakmak istemiyo haftaya inşallah artık kurtulurum midem de çok bulanıyo bugün hasta olmuyorumdur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…