Popüler Konu LenaG ile MasterFit

2 haftadır ağrısını çekiyorum hele 2 gündür kıvranıyorum bir türlü gelmiyor bana menapoz demişlerdi ağustosta olmadım baya sonra bir ekimde bir de şubatta oldum. Arada oldum mu hatırlamıyorum Herhalde ondan .
Reflü ilacımı içtim oturdum sonra biraz biraz yağsız süt içtim avuç içi kadar leblebi yedim. Midem rahatladı biraz

Kendim vermiş gibi sevindim

Vucut zaten bi anormallik var ki o suyu tutuyor sen bide ekstra biseyler yollarsan iyice saldiriya g ciyor... Su

Ekran goruntusu aldim ileticem

Demek ki beni istiyor Dilerse bana sponsor olabilir canım

14 Mart menü
Sahur yok
İftar
1 kase yayla çorbası
3 köfte, 3 soğan halkası, domatesten oluşan hamburger yanına da 7-8 adet patates kızartması (hepsi airfryer da az yağda pişti)

15 Mart
Sahur yok
İftar
1 kase yayla çorbası
1 tabak airfryer da baharatlı karnabahar
Salata, kabaklı yoğurtlu meze

serap911 Elhan

Spordan sayılıyor mu bilmem ama yine tempolu yürüdüm okula 10 dk. Cordelia

15 Mart Cuma menüsü

12.45 sabah
1 kaşık lor ile 2 yumurtadan omlet, 7 yeşil zeytin.

15.45 akşam
1 dilim esmer ekmek üzerine 2 kaşık soğan, biber, domates kavurması (sulu patates yemeğinin soğanı yani ) Evdekilere yemek yaparken bu sostan yedim sadece.

Su 2 litre
Yarım saat yüzme=150 puan
2000 adım= 200 puan

Mthn83 Elhan Cordelia

Net ağırlığını bildiğin bir şeyi tartarak anlayabilirsin canım. Çünkü saatler sonra yine aynı kilo çıkman pek mantıklı değil. Hala regl olamadın mı bu arada.

İnşallah sizi mutlu edecek ve sorunu çözecek bir karara varırlar canım.

Çilek çok tatsız oluyor almam da. Kabak patlıcan filan lazım geçen hafta kabak baya pahalıydı pazara gitmeyi de çok seviyorum en sevdiğim aktivitelerden
Ben de çok severim, her şeyi tazecik almak muhteşem ama evim çok uzakta o yüzden artık gidemiyorum. Sen şimdi güzel mamalar almışsındır bugün.

İşine yaradığın için yanında olan insanlar zaten uzak dursunlar canım. Onlara arkadaş bile denmez.

Acaba bi kadın doğum doktoruna mı gitsen? Hormon tahlili falan yapsınlar. Adet söktürücü verir hem rahatlarsın. Ben tüp bebek tedavisi sürecinde hormonlarım çok dalgalandığı için feci ödem olmuştum. Hormonlar da ödem yapıyor malesef.

Afiyet olsun canım, menün güzel. Tartı öncesi bulgur pilavı şişlik yapmaz inşallah.
Afiyet olsun canım, menün güzel. İnşallah ağrıların çabuk geçer.
Elhan Mthn83 15 Mart menüm

Saat 14:00 tbe ekmeğiyle yağsız kaşarlı tost

Akşam 18:00 tavuk suyu çorba 1 dilim pide
Su 1 litre
Afiyet olsun canım.
Afiyet olsun canım. Hamburgeri ekmeksiz mi yedin orasını anlayamadım ama genel olarak diğer yediklerini beğendim.

Afiyet olsun cumartesi hazırlığı menüsü olmuş ama aşırı az sanki o kadar da spor yapmışsın

Net ağırlığını bildiğin bir şeyi tartarak anlayabilirsin canım. Çünkü saatler sonra yine aynı kilo çıkman pek mantıklı değil. Hala regl olamadın mı bu arada.
Yok canım olmadım. Sabah 2 tane 3 kg luk dambılım var önce onları tartıp öyle bakacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…