Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar kızlar ayyy Allahın gücüne gitmesinde kendime zaman ayıramıyorum Allah beni diger şahıslar için yaratmis tövbe tövbe neyse lafı uzatmayayim Elhan Elhan kankişim yarın tartı mi bildirip izine ayrılmak ıstiyorum Hem sağlık sorunu hem evde tadilat la alakalı sorunlar falan da filan

Selammm tatlı hamişşş, bugün aklımdan geçtin nerelerde bu kız diye :KK60:

neler yapıyorsun bakalım
Oyyy sorma kuzumm
2 haftadır hastayım aşırı üşütmüşümm sonra kızıma gecti benden zor toparlandım 😌 hayatımda hiç böyle hastalanmamıştım 😏 ama çok sükür toparlandım artık bebegimm.sen nasılsınn

Günaydınnn ahh ahh vaziyetim çok kötü bak tartıma gözlerime inanamadım ben aç geziyorum ödem gitsin diye içtiğim ödem çayının suyun yüzünden midem cumbul cumbul bu ne yaaaa 109.7 dim bennn😭😭😭
Canım senin menülerin çok güzel. Egzersiz de yapıyosun valla senden daha çok şaşırmış ve üzülmüş olabilirim bu sonuca. Emeklerimizin karşılığını almalıyız ama yaa..
ödemdir diye düşünüyorum ama neden ödem atamıyosun o kısmı anlamadım. Akıllı tartı al orda zaten yağdan düştüğünü görürsün bence çünkü menülerinde yağ yapacak bişey yok. Regl ne zamandır gelmiyor canım o da çok feci ödem tutuyor çünkü.
Ah canim niye böyle oluyor 😐 neler yaptigini birlikte bir gozden gecirelim derim.. detaylica yaz bize

Ödem atıcı bromelain vs bunlarin hepsini sordum doktoruma sindirimini de bobreklerinide bozarsin vucut kendi kendine ödem atmaya adapte zaten sadece ihtiyacin kadar su iceceksin dedi
Benim diyetisyenim demişti ki en iyi ödem atıcı normal sudur. Egzantirik tariflere hiç gerek yok bence de bazen mideyi bozabiliyor ishal yapabiliyor tansiyon düşürebiliyor çok karmaşık ödem tarifleri.
Bugün kilo vermede destekledigim arkadasimin ilk ayı doldu
82 ile baslamisti
Bugun 74.3 🥹🥹 kendini tebrik et 8 kilo yük attin uzerinden dedim🤍🫶🏻🌸
Yaa birileri kilo verince ben vermişim gibi mutlu oluyorum resmen çok sevindim. Arkadaşına de ki İstanbul’dan biri sana kucak dolusu sevgiler gönderdi ve “helal olsun aferin sana kız” dedi de. 😂
Bu yaz 60 kilo olayım Afyon'a gideceğim hepsini yiyeceğim.
Vişneli kaymaklı kadayıf, sucuk döner, lokum, et dolması 🥳🥳🥳🥳🥳
Ben de bugün eşime dedim ki canım aşırı Afyon sucuğu çekiyor (grupta sürekli sucuk yendiği için aklıma girdi bi kere) eşim de dedi yazın afyona gidelim sucuk yeriz 😂 yazın afyonda buluşup sucuk gömüyor muyuz o zaman kraliçe 😂
Son kaptanlık günü menüsü.
Sabah
11.30
2 yumurtadan soğanlı omlet
Tam buğday lavaş ve 3 zeytin

Ara: 1 elma 1 portakal

Aksam : 16.00
2 parmak tavuk
5 kaşık etli bulgur pilavı
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
Benim de inşallah ilk kaptanlık günü menüm olacak yarın hadi bakalım :KK51:

Selamlar kızlar ayyy Allahın gücüne gitmesinde kendime zaman ayıramıyorum Allah beni diger şahıslar için yaratmis tövbe tövbe neyse lafı uzatmayayim Elhan Elhan kankişim yarın tartı mi bildirip izine ayrılmak ıstiyorum Hem sağlık sorunu hem evde tadilat la alakalı sorunlar falan da filan
Allah yardımcın olsun, kolay gelsin 🤲🏼🤲🏼

Canım senin menülerin çok güzel. Egzersiz de yapıyosun valla senden daha çok şaşırmış ve üzülmüş olabilirim bu sonuca. Emeklerimizin karşılığını almalıyız ama yaa..
ödemdir diye düşünüyorum ama neden ödem atamıyosun o kısmı anlamadım. Akıllı tartı al orda zaten yağdan düştüğünü görürsün bence çünkü menülerinde yağ yapacak bişey yok. Regl ne zamandır gelmiyor canım o da çok feci ödem tutuyor çünkü.

Benim diyetisyenim demişti ki en iyi ödem atıcı normal sudur. Egzantirik tariflere hiç gerek yok bence de bazen mideyi bozabiliyor ishal yapabiliyor tansiyon düşürebiliyor çok karmaşık ödem tarifleri.

Yaa birileri kilo verince ben vermişim gibi mutlu oluyorum resmen çok sevindim. Arkadaşına de ki İstanbul’dan biri sana kucak dolusu sevgiler gönderdi ve “helal olsun aferin sana kız” dedi de. 😂

Ben de bugün eşime dedim ki canım aşırı Afyon sucuğu çekiyor (grupta sürekli sucuk yendiği için aklıma girdi bi kere) eşim de dedi yazın afyona gidelim sucuk yeriz 😂 yazın afyonda buluşup sucuk gömüyor muyuz o zaman kraliçe 😂

Benim de inşallah ilk kaptanlık günü menüm olacak yarın hadi bakalım :KK51:
İnşallah ♥️

X