Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öğretmenlere güveniyorum çözceklerdir bu işi

Geçmiş olsun canım.

Sağol canım Canım şu anda Hastanedeyiz serum takıldı tahlilleri yapıldı.Serum bitsin idrar tahlili verip ultrason çekilicek.Ateşi hafif var ama bademcikler beyazlamış dedi.Ama öksürük dahi yok acıma vb.Ama bütün gece miğde bulantısı perişan oldu istifra etmekten hiçbir şey yemedi.Götürme beni başka doktora ne olur Anneciğim deyince gece götüremedim. Sabah kendi doktoruna geldik.İyi olucak inşallah kuzum.

Çok sağol canım

Çok geçmiş olsun

Allah şifa versin kuzuyaa, tez vakitte iyileşir inşallah

Helikobacter sorunun bitmiş geçmiş gitmiş olsun canım. Diger sıkıntılar da tedaviyle biter inşallah

Geçmiş olsun canım.

Canım çok geçmiş olsun tabii ki iyi olacak

Günaydınnn ahh ahh vaziyetim çok kötü bak tartıma gözlerime inanamadım ben aç geziyorum ödem gitsin diye içtiğim ödem çayının suyun yüzünden midem cumbul cumbul bu ne yaaaa 109.7 dim bennn

Her gün tartılsan bile onu baz alma cumartesiden cumartesiye ne olacak asıl ona odaklan derim canım. Regl de şişirmiştir hem de yarın tartı sana sürpriz de yapabilir . Sen yapman gerekenlere devam et. Yeşilçay da ekle günlük 1 2 kupa . Sakın boşvereyim gitsin deme lütfen elbette gidecek matematik işi bu sen devam et bir süre sonra elbette düşecektir ... lütfen ...pişman olmayacaksın inan güçlü ol.
Bugün kilo vermede destekledigim arkadasimin ilk ayı doldu
82 ile baslamisti
Bugun 74.3 kendini tebrik et 8 kilo yük attin uzerinden dedim
Tebrikler. ...... Kendşnle de gurur duyabilirsin
İçinde kalmış yazık
Çilek çok tatsız oluyor almam da. Kabak patlıcan filan lazım geçen hafta kabak baya pahalıydı pazara gitmeyi de çok seviyorum en sevdiğim aktivitelerden
Ben de
Teşekkür ederim İlaçlar kusmamı durdurdu ama ağrı bulantı devam ediyor dünkü gibi olmayayım da buna razıyım
Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…