Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mesajına ne emoji koyacağımı şaşırdım canım Her türlü ifade uyar çünkü. Öncelikle ilişkin için hayırlı uğurlu olsun diyorum, inşallah her şey gönlüne göre olur.

Sonucunun bir kısmı sevindirici çok şükür. Olumsuz habere üzüldüm ama umarım geçicidir o da.

Hastanelerde randevu bulmak ölüm gibi, umarım yakın zaman için tekrar randevu bulabilmişsindir.

Sen diyetisyenle calisiyorsun dimi?
Ona sıkıntılarını bildiriyor musun? O seni yonlendirmeli... Dilersen birlikte arastirir bir duzen olustururuz
Evet ama ben söylemedim reflümü uzun zamandır rahattım aklıma bile gelmedi söylemek. Benim hatam
Şimdi leblebi iyi gelir diye okudum bir de yumurtanın beyazı onları yiyeyim bari biraz

Ok teşekkür ederim canm

Teşekkür ederim canim yok nerdeee zaten 1 martta teee 19 u icin bulabilmistim onu da iptal etmisler
Belki de gitmemem gerekiyordur

Günaydınnn ahh ahh vaziyetim çok kötü bak tartıma gözlerime inanamadım ben aç geziyorum ödem gitsin diye içtiğim ödem çayının suyun yüzünden midem cumbul cumbul bu ne yaaaa 109.7 dim bennn
Allah allah niye böyle oluyor ki. Tartınla ilgili bir sorun olabilir mi sence? 5 litrelik su koyup tartsana onu kaç gösterecek çok merak ettim.

Ben de artı çıkıyorum ama benimki reglden muhtemelen. Seninki çok absürt geliyor bana canım.

Günunuz aydın olsun canlar bende ödem var gitmedi yüzüğüm den biliyorum anlamadım nasıl olur.bir kac gündür bende kaşıntı ve kızarıklık oldu dünden beri jel ve alarji ilacı kullanıyorum, ödem tamda bu kasintidan sonra oluştu , yarına ümit ediyorum inşallah gider

Evet ama ben söylemedim reflümü uzun zamandır rahattım aklıma bile gelmedi söylemek. Benim hatam
Şimdi leblebi iyi gelir diye okudum bir de yumurtanın beyazı onları yiyeyim bari biraz
Refluye en iyi gelen şey mideyi uzun süre boş birakip sonra birden doldurmamak kuş gibi beslencen.. yatmadan 3 saat önce beslenme bitecek.. ozefajitten boyle kurtuldum.. refluden dolayı 'ozefajit grade b' olusmustu bende..
Uzun süre acliklar omad beslenmeler ketojenikler beni bu hale soktu
Sifa olana şifa olsun ama bana aksini getirdi

Afiyet olsun canım, akşam karbonhidrat fazla olmuş, mideni de yorar bu şekilde.
Selam kızlar
Sahur kahvaltı klasik yapıldı

Akşam patlıcan kebab ince yarım lavaş ekmek bir kase çorba

Sonra bir şişe Maden suyu ve iki hurma bir avuç. Fındık

@Elhan Mthn83
Afiyet olsun canım güzel menü.
Afiyet olsun canım, kurabiyelerden kurtulman lazım. Gerisinde pek sorun yok bence.
14 Mart Perşembe

19.10
4 yk hindili pilav
3 salatalık
1 kase yoğurt

21.00
2 kivi
1 elma

su: 1,5 lt

@Cordelia @Elhan serap911
Afiyet olsun canım, çok az yemişsin.

Benim canim diyetisyenim calistigimiz surecte benim kafamda ki herşey fit olmali yoksa kilo veremem dusuncesini oyle guzel sildi ki... Ben de buna kapilip kilo almistim bir ara

Login • Instagram
Takibe aldım Bir de Cordi nin diyetisyenine bir gidesim var ama biraz da kendimle baş başa kalayım istiyorum akşam eşimle konuşayım bir bakalım

Gelmiş geçmiş olsun canm

Takibe aldım Bir de Cordi nin diyetisyenine bir gidesim var ama biraz da kendimle baş başa kalayım istiyorum akşam eşimle konuşayım bir bakalım
Cordinin diyetisyeni biraz daha sıkı sanki sen benim listeleri gorsen sasarsin ornek yollarim sana akşama. Bir de diyetisyenimle konusurken bana hep 10 kilo fazlasi olanlar denk geliyor şöyle 20-30 kilo fazlasi olan denk gelsede çatır çatır zayiflatsam diyordu

Bunu yeni aldım diğerleri yanlış tartıyordu bu da diyetisyen tartısıyla 1.2 fazla tartıyor ama ben bu tartıda en son çıkana göre hesaplıyorum. Haklısın kesinlikle absürt sabah eşimle kalktım tartıldım böyleydi dedim biraz daha uyumam lazım üstüne 3 saat daha uyudum kalktım 1 saat dolandım bir şey yemedim tartıldım hop yine aynı sonuç.

Ayyy evet işte o benimmmm

Aile adım atmıyor çocuk disiplinle tehtit edildi ama çok yol alamadık.
Hem fen öğretmeni hem matematik öğretmeni aynı düşüncede. Rehberlik öğretmenleri ile de konuşuldu onlarda biliyor durumumuzu. Artık öğretmenler ne derse

Mesaj attım bakalım dönüş yapmasını bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…