Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım 🌸 Canım şu anda Hastanedeyiz serum takıldı tahlilleri yapıldı.Serum bitsin idrar tahlili verip ultrason çekilicek.Ateşi hafif var ama bademcikler beyazlamış dedi.Ama öksürük dahi yok acıma vb.Ama bütün gece miğde bulantısı perişan oldu istifra etmekten hiçbir şey yemedi.Götürme beni başka doktora ne olur Anneciğim deyince gece götüremedim. Sabah kendi doktoruna geldik.İyi olucak inşallah kuzum.
Çok geçmiş olsun canım hayırlı haberler olsun inşallah

Dün bir bugün iki Bismillahirrahmanirrahim 😂
Bu hafta Van devlet oprerasinda gorevli o.
Gezicilermis ben boyle oldugunu bilmiyordum😅

Dün cok yogundum hic ugrayamadim sizlere.. yeni aldigimiz dolabi yerlestirdim bir ölümdü 🥲
Sonra endoskopi patoloji sonucu icin gittimm

Helikobakterpilori 0 😻🙏🏻🥹🌸

İnflamasyon ve kronik gastrit
Bir de hiperkinetik mide mi neydi bisey demis mide bosken bile surekli kasiliyormus onun icin ic oegan kas gevsetici,mide yanması icin cigneme tableti bir şurup ve iyi bir probiyotik verdi

Psikiyatri ile 19 unda randevum vardı o kadar zor buldum aksam mesaj gelmis calisma plani nedeni ile iptal oldu diye... Gel de............
Korktuğun gibi olmadığı için çok sevindim 🤲🏼🤲🏼
Apayrı yaşam sistemi uygularken insanların ilk haftadan söylediği mide problemi yaşamadıkları, onun için bile çok dua edenler oldu. Ahmet bey bundaki hikmetin sıvı kuralları olduğunu söyledi.
Çok zor deyil, 1 hafta deneyip farkı gözlemleyebilirsin

Yemekten yarım saat önce sıvı alımını bırak, yemekle sıvı almak yok
Yemekten 1,5 saat sonra sıvı almaya devam edebilirsin

Allah şifa versin 🤲🏼🤲🏼

Günaydnlar hanımlar,dün dişe gittik kontrol için eşimde sıra şimdi,akşamda çene cerrahı görecek o zaman net belli olacak.
Dün tahmini fiat 350 bin tele dendi,oda bira yüksek fiattan verdi implant dedi,benim gittiğim hastaneye de gideceğiz pazartesi sabahı bakalım ne diuecek hoca. durumlar böyle.

Haziranda fiziğe başlayacaktım ya erken alındı boşluk olmuş,22 mart başlıyorum kısmetse.
Hadi hayırlısı olsun 🤲🏼

Baktım da eski bir film
Bergenin kendi oynadığı, 1 saatlik bileydi, çok eski
Yeni çekilen filim farah zeynepin filmi.
Linki burada seyredibilirsin

Hadi hayırlısı olsun 🤲🏼
Çok sağol fezacım.

Sağol canım 🌸 Canım şu anda Hastanedeyiz serum takıldı tahlilleri yapıldı.Serum bitsin idrar tahlili verip ultrason çekilicek.Ateşi hafif var ama bademcikler beyazlamış dedi.Ama öksürük dahi yok acıma vb.Ama bütün gece miğde bulantısı perişan oldu istifra etmekten hiçbir şey yemedi.Götürme beni başka doktora ne olur Anneciğim deyince gece götüremedim. Sabah kendi doktoruna geldik.İyi olucak inşallah kuzum.
Çok geçmiş olsun Allah'a emanet olsun🙏🙏🙏

Cordinin diyetisyeni biraz daha sıkı sanki sen benim listeleri gorsen sasarsin😂 ornek yollarim sana akşama. Bir de diyetisyenimle konusurken bana hep 10 kilo fazlasi olanlar denk geliyor şöyle 20-30 kilo fazlasi olan denk gelsede çatır çatır zayiflatsam diyordu🥲🤭
Benim şıkırdak öldürmüyor süründürüyor🙈 LenaG LenaG

Leylam billahi aç geziyorum sabah yoğurt ananas biraz çilek ahududu falan 2 saat sonra yine 2 ince dilim ananas 20 gr badem 30 gr leblebi sonra ananas çayı yine 20 gr badem gün içinde tek yediklerim bunlar. Bir tek doğru düzgün akşam besleniyorum o da ya 5 yk normal yemek ya 180 gr tavuk ızgara ve salata
3 gündür böyle gittikçe yükseliyor sanki içtiğim bütün sular kalıyor üstümde ama wc de gidiyorum sık sık
Midem cayır cayır yanıyor reflüm azdı yine regl ağrım da çok şiddetli ama sökülmüyor ondan mı bilmiyorum bıktım artık şeytan diyor ki madem gitmiyor otur da ye bari
Hiç iyi değilim hem fiziken hem ruhen 😭😭😭
Bu hafta bende aynı duygulardayım
Sakinleşip kendimize bir yol haritası çizmeliyiz
Ben 2 öğünün dışına çıkmak istemiyorum
Sende arkadaşların birinin diyet listesini uygulayabilirsin
Yol uzun, dikenleri temizleye temizleye ilerlemekten başka çaremiz yok 🥰

X