Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah rahmet eylesin

Herkese İyi Akşamlar Arkadaşlar
Gece tüm mesajlarınızı okuyacam
Hiç birinize dönüş yapamadım kusuruma bakmayın
Çok bakamadım buralara
Kızım hasta ateşlenmiş kuzum çok halsiz
canım çok geçmiş olsun, nasıl şu anda kızın

Canlar bugün uykudan gözüm açılmıyor. Mutfağı bile yalandan topladım. Hepinize iyi geceler
İyiyim merak etmeyin. Seviliyorsunuz
sevindim iyi olmana canımm

çok çok geçmiş olsun

İnşallah canım Sahur yapmayacağım bakayım kaç olacak kilom.. bugün tuvalette yok. Ramazan bozdu dengemi
benim de iki gündür yok ya

Oh sonunda gelebildim. Özledim hepinizi canlarım nasılsınız
hoşgeldin canımm, sen nasılsın

Allah yardımcınız olsun canım, yolu açık olsun oğlunun, Allah hep iyi, vicdanlı insanlarla karşılaştırsın

canımm çok sevindim, çok çok geçmiş olsun, ilaçlar şifa olsun

Laktozsuz bana dokunuyor mesela biz jersey inek sütü aliyoruz hem yogurt mayaliyorum probiyotik kapsul ekleyerek hem de icmelik kahvede kullanmalik... Kutu sütü sadece tatli vs de... O da beni alakadar etmiyor

Leylam billahi aç geziyorum sabah yoğurt ananas biraz çilek ahududu falan 2 saat sonra yine 2 ince dilim ananas 20 gr badem 30 gr leblebi sonra ananas çayı yine 20 gr badem gün içinde tek yediklerim bunlar. Bir tek doğru düzgün akşam besleniyorum o da ya 5 yk normal yemek ya 180 gr tavuk ızgara ve salata
3 gündür böyle gittikçe yükseliyor sanki içtiğim bütün sular kalıyor üstümde ama wc de gidiyorum sık sık
Midem cayır cayır yanıyor reflüm azdı yine regl ağrım da çok şiddetli ama sökülmüyor ondan mı bilmiyorum bıktım artık şeytan diyor ki madem gitmiyor otur da ye bari
Hiç iyi değilim hem fiziken hem ruhen

Afiyet olsun canım güzel menü
Afiyet olsun canım güzel menü ve adımlar da iyi.

Cilek badem ahududu ananas hepsi refluyu azdirici... Vucut tepki veriyor mucadele veriyor. Mideni rahatlatmalisin. Elmayi bile rendeleyip tarcinla az soteleyip yiyorum cig meyve bir sure yemeyecegim. Mide beslenme listemde kuruyemis yasaklilardan... Ve sebze yemegi yemelisin cok iyi pismis agzinda iyice sindirip yutmalisin. Salata no.... Çiğ oldugu icin miden yoruluyor. Suyunu ilitarak iç. 180 gr diye hesaplama avuc icin kadar yeterli sen deli gibi spor yapan birisi değilsin. Fazla gelen protein ödem ve yağ olarak depolanir unutma.

Gerçekten mi ben de diyorum mideme ne oldu Bugün daha bir şey yemedim yemeyeyim bugün o zaman başka birşey bulayım biraz araştırayım. Sağolasın iyi ki varsınız gerçekten

Okulu seviyorsanız ve yakınsa başka yere gitmek mantıksız olur tabi ki. Bu çocuk acaba neden taktı oğluna. Okul ona bir yaptırım uygulayamıyor mu, belki böylece gözü korkar ve artık uğraşmayı bırakır. Oğlun mutsuz olunca ister istemez sınava da yansımıştır ama bazen dibe vurmaları iyi olur. Sonuçta geçici bir düşüştür bu. Oturup ağlayıp rahatlamıştır.

Müdürün hassas deyip geçiştirmesi hoş olmamış. Ne yapalım yani tüm çocukları savaşçı gibi mi yetiştirelim, duyarsız olanlara biraz müdahale gerekli bu durumda. Diğer çocuğun ailesiyle de görüşüp umarım sorunu çözerler. Anladığım kadarıyla şu an sınıf değişimi söz konusu değil gibi duruyor.
Afiyet olsun hurma yanına yoğurt ekleseydin 5 çok olmuş sanki
Regl dönemindeyim canım, canım çok şekerli istiyordu. Abur cuburlara saldırmamak için tek çarem buydu. Zaten az şekerli ve sert hurmalardandı. Ama haklısın fazla bir sayı.

Gerçekten mi ben de diyorum mideme ne oldu Bugün daha bir şey yemedim yemeyeyim bugün o zaman başka birşey bulayım biraz araştırayım. Sağolasın iyi ki varsınız gerçekten
Sen diyetisyenle calisiyorsun dimi?
Ona sıkıntılarını bildiriyor musun? O seni yonlendirmeli... Dilersen birlikte arastirir bir duzen olustururuz

Geçmiş olsun canım, yorgunluk da hastalığı uzatıyor. Akşam uyuyup dinlenmen güzel olmuş. Şifa diliyorum.

Bir yerden sonra kırılan da kırılıversin boşver takma kafana. Sürekli ısrar baskı bunaltır, sağlık için de iyi değil zaten. İyi niyetle ikram yapıyor iyi ağırlamak istiyor olabilir ama karşıdaki kişinin kararına da saygı duymalı. Başkaları için yaşamayı bırakmalıyız bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…