Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun
Bugün nasılsın

Ketonun sağlıksız olduğunu çok okuyorum, uygulanbilir değil, en güzeli dediğin gibi Akdeniz tarzi

Geçmiş olsun ilaçlar da şifa olsun inşallah

Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin inşallah.

Günaydın arkadaşlar, gününüz güzel geçsin

Köprüden önce son çıkış, çok dikkat edelim bugün.
Günaydınnn ahh ahh vaziyetim çok kötü bak tartıma gözlerime inanamadım ben aç geziyorum ödem gitsin diye içtiğim ödem çayının suyun yüzünden midem cumbul cumbul bu ne yaaaa 109.7 dim bennn

Eklentiler

• IMG_0531.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 21
Afiyet olsun canım menün gayet güzel. Ocak için de geçmiş olsun, Allah korumuş.
Merhaba menüm şöyle Kızlar

İftar
Mercimek çorbası 1.5 kepçe
2 tane avuç içi kadar köfte
2 dilim ekmek
Bol salata

Ara
1 ekler
1 hurma

2 lt su
5000 Adım
Afiyet olsun canım, tek öğün olduğu için toplamda sıkıntı yok.
Afiyet olsun canım güzel menü. Lokumlar minnak kuş lokumudur belki
Afiyet olsun canım güzel menü.

Süt kötü yogurt yeme peynir CIS... Yok badem sütü yok hindistancevizi yulaf sutu... Hepsi pazar o bitkisel sutlerin icinde neler var ilaveten... Güçsüz sagliksiz kemikler dişler lazim ilac firmalarina....

Günaydınnn ahh ahh vaziyetim çok kötü bak tartıma gözlerime inanamadım ben aç geziyorum ödem gitsin diye içtiğim ödem çayının suyun yüzünden midem cumbul cumbul bu ne yaaaa 109.7 dim bennn
Ah canim niye böyle oluyor neler yaptigini birlikte bir gozden gecirelim derim.. detaylica yaz bize

Ödem atıcı bromelain vs bunlarin hepsini sordum doktoruma sindirimini de bobreklerinide bozarsin vucut kendi kendine ödem atmaya adapte zaten sadece ihtiyacin kadar su iceceksin dedi

Ah canim niye böyle oluyor neler yaptigini birlikte bir gozden gecirelim derim.. detaylica yaz bize

Ödem atıcı bromelain vs bunlarin hepsini sordum doktoruma sindirimini de bobreklerinide bozarsin vucut kendi kendine ödem atmaya adapte zaten sadece ihtiyacin kadar su iceceksin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…