Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de bir arkadaşimdan çektim çaktırma :sus:
Tarihle çok işim olmuyor farkında değilim ayın 14.ü olduğunu :confused: bir tek maaş günüm ayın 1.ini kaçırmıyorum :KK53: her günümüz bayram tadında geçsin bir gün ne ki Mthn83 Mthn83 bizim için hem meslek hem yarışmacı arkadaşımız ondan da ötesi dostumuz olduğun için önemli ve özelsin bitanem ❤️
Sizde benim için çok özel siniz ♥️
Sabah böyle güzel bir mesaj görmek ayrıca mutlu etti teşekkür ederim 😍

🤣🤣🤣
Sen hala bize öğretiyorsun ♥️

😍😍😍 Teşekkür ederim 😍

😍😍😍 Canımsın 😍

7. Sınıf okulumuzu seviyorum. Öğretmenler çok verici sen yeterki almak iste. Evede yakın. 2 yıldır sorun yaşadığımız bir çocuk var. Artık oğlumu takıntı haline getirdi. En son sınıf öğretmeni tavsiye etti. Oğlum sınıf birincisi. Son denemede yarı yarıya yanlısı çıktı. Oturdu ağladı. Hem sonuca hem benle dalga geçecekler diye. Sınıf öğretmeni de destek çıkınca müdürle konuşmaya gittik. Biz dedik 2 yıldır idare ettik artık siz bizi idare edin. Oğlunuz çok hassas o yüzden sorun yaşıyor diyor bana. Hassasligin ilacı yok ne yapayım 🙄
Dedim rehberlikle konuşun hocalarıyla konuşun. Şu sınıf demiyoruz. Ama bize yeni bir kapı açın dedik. Bakalım hayırlısı olsun. Siz özel çocuğunuz olduğu için çok yukleniyorsunuz diyor. Mecbur yuklenecegim hem ayaklarının üstünde duracak hemde gelecekte bırakacağım yatlar katlar yok. Kendi hayatiini kuracak. Bu bir yarış yapacak hicbirsey yok. Haftaya konuşulacak bakalım.
@sara_28

Canım aile hiç adım atmıyor. Hatta oglumuzun arkasına düşmedik başta her sıkıştığında bize gelmesin kendi çözümünü bulsun diye. Bu müdüre 3. Gidisimiz bizim. Telefonda hocalarıyla konuştuğumuz ayrı

Maşallah canım daim olsun inşallah

Canım her değer tek başına anlamlı olmuyor. Susuz kalmissan o bile etkiliyor. Çok yönlü bakmak gerekir ♥️

🤣🤣 Sağol canım 😘

Afiyet olsun gece gece sosisli susatmadimi🙄

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun basınız sağolsun ♥️

🤣 Barış muslu geldi aklıma serbest bırakıyorum 🤣♥️♥️

Afiyet olsun hurma yanına yoğurt ekleseydin 5 çok olmuş sanki🙄

Afiyet olsun spora gel 😍😍😍

Afiyet olsun 😍

Afiyet olsun canım 😍
Çok geçmiş olsun yavruya♥️

Afiyet olsun ♥️
Hafifim hafifsin hafif 😍

Harika afiyet olsun ♥️

Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin ♥️

Hoşgeldin canım 😍
Bebiş ne kadarlik oldu. Döndün mü işe ♥️
Doğru söylüyorsun tatlım 🙏Çok teşekkür ederim 😘

patimsilizm patimsilizm
Naber canım
Görüştğnüz mü inişteyle:KK69:
Dün bir bugün iki Bismillahirrahmanirrahim 😂
Bu hafta Van devlet oprerasinda gorevli o.
Gezicilermis ben boyle oldugunu bilmiyordum😅
Selamlar kızlar çok sayfa var sadece etiketlere bakabildim herkes iyidir umarım

Bende anlamadım canım bugün oruç tutmadım safrada sorun var sanırım ağzıma geliyor randevu bulabilirsem gidicem bakalım devamlı ılık süt içiyorum o da gaz ve şişkinlik yapıyor ama o kesiyor hemen sen nasılsın nasıl oldun var mı bugünde şişlik
Dün cok yogundum hic ugrayamadim sizlere.. yeni aldigimiz dolabi yerlestirdim bir ölümdü 🥲
Sonra endoskopi patoloji sonucu icin gittimm

Helikobakterpilori 0 😻🙏🏻🥹🌸

İnflamasyon ve kronik gastrit
Bir de hiperkinetik mide mi neydi bisey demis mide bosken bile surekli kasiliyormus onun icin ic oegan kas gevsetici,mide yanması icin cigneme tableti bir şurup ve iyi bir probiyotik verdi

Psikiyatri ile 19 unda randevum vardı o kadar zor buldum aksam mesaj gelmis calisma plani nedeni ile iptal oldu diye... Gel de............

Dün cok yogundum hic ugrayamadim sizlere.. yeni aldigimiz dolabi yerlestirdim bir ölümdü 🥲

Bir de hiperkinetik mide mi neydi bisey demis mide bosken bile surekli kasiliyormus onun icin ic oegan kas gevsetici,mide yanması icin cigneme tableti bir şurup ve iyi bir probiyotik verdi

Psikiyatri ile 19 unda randevum vardı o kadar zor buldum aksam mesaj gelmis calisma plani nedeni ile iptal oldu diye... Gel de............
Ayy çok sevindim 😍
Bunu daha rahat atlatırsın inşallah ♥️
İlaçların faydası olur inşallah ♥️

Ayy çok sevindim 😍
Bunu daha rahat atlatırsın inşallah ♥️
İlaçların faydası olur inşallah ♥️
Ben de🥹 cok teşekkür ederim 🌸 doktor 4 senede tekrarlamamasi cok cok iyi,dikkat etmissin baya dedi🫠🤓
İnsallah canim oruc tutmamam gerekli imis mide uzun süre boş kaldıkça kayniyor... Süt cok iyi geliyor🤍🫶🏻

Ben de🥹 cok teşekkür ederim 🌸 doktor 4 senede tekrarlamamasi cok cok iyi,dikkat etmissin baya dedi🫠🤓
İnsallah canim oruc tutmamam gerekli imis mide uzun süre boş kaldıkça kayniyor... Süt cok iyi geliyor🤍🫶🏻
Mideyi yakar oysa ki süt. Çok enteresan.
Nette bununla ilgili birşey varmı 🙄
Bu sorunu yaşayan insanlar vardır belki paylaşım yapmışlardır

Günaydnlar hanımlar,dün dişe gittik kontrol için eşimde sıra şimdi,akşamda çene cerrahı görecek o zaman net belli olacak.
Dün tahmini fiat 350 bin tele dendi,oda bira yüksek fiattan verdi implant dedi,benim gittiğim hastaneye de gideceğiz pazartesi sabahı bakalım ne diuecek hoca. durumlar böyle.

Haziranda fiziğe başlayacaktım ya erken alındı boşluk olmuş,22 mart başlıyorum kısmetse.

Geçmiş olsun canım ama en azından bakteri olmaması iyi bir şey ❤️ilaçlar iyi gelecek inşallah şikayetlerin geçecek

Mideyi yakar oysa ki süt. Çok enteresan.
Nette bununla ilgili birşey varmı 🙄
Bu sorunu yaşayan insanlar vardır belki paylaşım yapmışlardır
Süt mideyi yakar mi ilk defa duyuyorum🤭 helikobakter gecirmeden önce sütten karbdan uzak dururdum surekli protein ketojenik besleniyordum.. pankreatit baslangici, helikobakter,ozafajit ve gastrit çıktı... Bir de alt ust olmus bagirsaklar... Doktorun verdigi listede ilac kısmında süt yogurt kefir yaziyordu🫠 sütü her gün icerim sindirimim mutlu oluyor.. Aslolan akdeniz diyeti hep bu yuzden diyorum🌸
Geçmiş olsun canım ama en azından bakteri olmaması iyi bir şey ❤️ilaçlar iyi gelecek inşallah şikayetlerin geçecek
Cok sagol evet o kadar mutlu oldum ki kötü bakteri olmamasina 🤍🫶🏻🌸

Çok geçmiş olsun sevindim canım , psikiyatrist randevusu bulmak mesele, şifa olsun . Enistemize de saygila :)

Süt mideyi yakar mi ilk defa duyuyorum🤭 helikobakter gecirmeden önce sütten karbdan uzak dururdum surekli protein ketojenik besleniyordum.. pankreatit baslangici, helikobakter,ozafajit ve gastrit çıktı... Bir de alt ust olmus bagirsaklar... Doktorun verdigi listede ilac kısmında süt yogurt kefir yaziyordu🫠 sütü her gün icerim sindirimim mutlu oluyor.. Aslolan akdeniz diyeti hep bu yuzden diyorum🌸

Cok sagol evet o kadar mutlu oldum ki kötü bakteri olmamasina 🤍🫶🏻🌸
Bende süt seviyorum, son zamanlarda denk geldikçe laktozsuz da alıyorum. şu sütü peyniri yerken bizi suçlu hisetirdiler yaa inanılır gibi değil. bu kadar bilinçli sağlık konturolerini yaptırdın için kendin için doğru beslenme yolunu bulduğun için tebrik ederim seni 💐

X