Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım. Aci şifalar dileriz

Kendimi
Yaa yediğimde anarmollik yokki
Suyu da artirdim. 1 hafta oldu WC yok
Canım WC sorunu için eğer denemek istersen bir şey önereceğim. Rooibos çayı var, onu iç ve aynı gün iki dilim ananas ye. Ben tuvaletten cikamamistim ama benim normalde WC sorunum genelde yoktur. O yüzden bana bi tık fazla gelmişti ama sana rahatlaman için iyi gelecektir.

Gecmis olsun canim, Rabbim şifa versin inşallah

Ettirmeye çalışacağım yine yeşil saplarını dahi saçıma takacağım ananasımı aldım

Dur sana sabah yürüyüşünden çiçeklerde gönderem
Yolların hep çicekli bahçelere çıksın fridacim
Ananasi dilimlettirdiysen çok bereketli afiyet olsun canım Kabuğunun bir parçasıni çay yaptiktan sonra diğerlerini dondurucuya at. saplari çok şık güle güle kullan
Pazardan alıyorum ananasi , öyle olunca satıcıdan rica ediyorum bir tane fazladan kabuklarını da atıyor poşete.

Dinlenmek iyi gelecektir. Allah şifa versin tekrar. Prp bile yaptırabilirsiniz iyileşmeyi hızlandırıyor kuzum. Oğlumun kolunda kas yırtılması vardı o da spor yaralanması. En son çare ameliyat ama zamanla iyileşme ihtimali de var deniliyor.
Allah kolaylık versin mazurluk bir şey yok üzme kendini. Calisan arkadaşlar için bugünlük 18.30' a aldık bildirimi. Diğer zamanlarda 18.00 . Zamanın var.

Geçmiş olsun tekrar en azından ameliyatlık bir durum olmamış Allah kuvvet versin sana dikkat et kendine bağışıklığını güçlendir yorgunluk da hasta eder.

Geçmiş olsun canım

Canım çok geçmiş olsun Allah bebeğine de sana da kuvvet versin inşallah
İmkan varsa özel bir kuruluşta yaptır canım alerji testini. Mübarek günlerde dualarım bebeğin ve senin için de olacak

Geçmiş olsun safişim.
Sağol kaptanım
Geçmiş olsun canım
Sağol canım
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin alerjik bebek çok zor oğlumun da alerjisi vardı ama neye olduğunu bir türlü bulamadık yüzü hep yara oluyordu egzama gibi her türlü testi de yapıldı ama bişey çıkmadı 1 yaşından sonra mamayı bırakınca geçti biz mamadan diye düşündük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…