Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya ben marketten sipariş vermiştim özellikle rica ettim kabuklarını koyun diye arayıp tamam dediler ama göndermemişler ödem çayını bugün yapamayacağım
Bende bugün yapmam ne zaman kesersem artık, ben bazen marketeyken manavdan sadece kabuklarınıda alıyorum ödem çayı yapayım diye nadir olarak. daha sık yapsam iyi olucak yazın çok güzel oluyor ferahlatıcı freş tadı oluyor

Günaydın kızlar

artık pms mi başka bir şey mi her neyse benden gitse de kurtulsam
Cumartesi 109.7
Salı 110.9
Fark + 1.2

Ben 110 dan inince bir şey oluyor bana

Elhan Mthn83
Vücudun şu an sana direniyor canım, uzun süredir bu kilolarda sabitti şimdi şaşırıyor ve kendini korumaya alıyor, sakın pes etme.
Selam kızlar tartı bildiriyorumm
12 Mart salı - 56 kg
9 Martta 56,6 idim.
-600 gr

As bayrakları as as

serap911 kaptancım Elhan cığım
Tebrik ederim.
MErhaba kizlar
Gecen cumartesi 65
Bu sali yine ayni ciktim 65
Elhan serap911
Artı gelmemek de iyidir.
Merhabalar
Geçen Cumartesi 68.7
Bugün 69.2
Elhan serap911
Cumartesiye bu artının gideceğini düşünüyorum.
Terapiye geldim
Cumartesi 70.900
Bugün 71.800
Fark +900 gr
Cumartesiye gidecek kaptanım söz
Elhan Mthn83
Bence de gidecek.

Gecmis olsun canim

Çok geçmiş olsun canım. Aci şifalar dileriz

Gecmis olsun canim, Rabbim şifa versin inşallah

Geçmiş olsun tekrar en azından ameliyatlık bir durum olmamış Allah kuvvet versin sana dikkat et kendine bağışıklığını güçlendir yorgunluk da hasta eder.

Geçmiş olsun canım
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim, inşallah dikkat ederek atlatacağız bu dönemi. Ben çok yoruldum birkaç gündür ama bugünden itibaren düzene koyacağım inşallah. Sporu da halletmem lazım yoksa artı geleceğim maalesef.

Tarifi verir misin canım

Sağol canım hepimizin yolları çiçeklerle bezensin
Migros’tan bütün aldım ananası kendim soyuyorum. bazende marketten ananas almasam bile manavdan kabuğunu istiyorum denk gelirse pazardan veya marketten kereviz sapıda alıyorum bu ara alsam iyi olucak

Tarifi verir misin canım
Bir ananasın kabuklarını yıkadıktan sonra tencereye alıyorum bir dal tarçın ilave ediyorum 3 litre içme su koyuyorum. kaynamaya başlayınca kısık ateşte bir 10, 20 dk kaynatıyorum. Altını kapattıktan sonra soğuyana kadar bir 6, 8 saat dinlendiriyorum sonrasındada suyunu süzüp ister sıcak ister soğuk içiyorum limonda sıkılabilir

LenaG ın diyetisyeni içine yeşil elmada konulmasını söylemişti herhalde bence elmada konulsa güzel olur

Çok teşekkür ederim canım, çok şükür tendon sağlam. Allah size de bir daha yaşatmasın. Yüküm ister istemez arttı, ben evde yokken o evdeyse yemek vs gibi işleri hallediyordu, şimdi hepsi bana kaldı, ayyrica ona getir götür yaparken de yoruluyorum. Yeter ki sağlık olsun hepsi geçici çok şükür.

Teşekkür ederim canım

Arkecım teşekkür ederim yanlıs bı saatte tartılmıssın zaten aksam uzerı daha ıyı sonuc görürsün eminim
Ben ağrılı bi şekilde yatıyorum kaynanam geldi cocukla ilgileniyor

Çok geçmiş olsun canım tendonun sağlam olmasına çok sevindim inşallah kısa sürede toparlar kendini eşin. Benim eşim de rahatsız birkaç gündür dediğin gibi ister istemez iş yükü artıyor öyle olunca ama yakında sağlığına kavuşur inşallah

Arkecım teşekkür ederim yanlıs bı saatte tartılmıssın zaten aksam uzerı daha ıyı sonuc görürsün eminim
Ben ağrılı bi şekilde yatıyorum kaynanam geldi cocukla ilgileniyor
Çok şükür yardım edecek biri varmış canım. Mümkün olduğunca dinlen.
Evet tartilmak için doğru saat değil canım, aksilik olursa bildirim yapabilmek için tartıldım. İki saat sonra evde olup yeniden tartilacagim inşallah.

Amin canım senin eşine de çok geçmiş olsun. Sana da kolaylıklar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…