Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Emzirdiğim için oruç tutmuyorum ben
Dünkü menüyü paylaşma fırsatı bulamamıştım gecikmeli olarak paylaşayım

12 mart menü

Sabah: 10:00
Yoğurt, chia, muz, badem ve kakaodan yaptığım smoothie

Öğlen 14:00
Yoğurt, yulaf ezmesi ve tahin pekmezle yaptığım karışım bir şey 😅

Akşam 19:30

2 köfte, yarım tabak sebze yemeği. 1 dilim ekmek ve 1 bardak kefir

3 litre su

serap911 serap911 Elhan Elhan

Kızlar merhaba, kusura bakmayın gelemedim dün. Hemen bilgi verip size yetişmeye çalışayım. Doktorun biri bizi bayağı korkuttu, tendonda kanama var falan dedi. Ameliyattan bahsetti. Sonra daha iyi bir doktora gittik, çok şükür sadece kas yırtığı varmış (ölümü görüp sıtmaya razı olduk durumu resmen). Bu yırtığa bile sevindik diğer ihtimallerin yanında. 3-4 haftalık bir iyileşme süreci olacakmış, bir süre ayağının üstüne basmayacak walker denilen zamazingoyu kullanacak. Evde yatış pozisyonunda, bu sebeple her şeye benim koşturmam gerekecek. Birkaç gündür çok yorgunum bu yüzden. Hatta geçmişi çok hızlı okuyup yorumlamadan geçeceğim bilginiz olsun ve beni mazur görün.

Oruç olduğum ve çalıştığım için sanırım 17.00 gibi tartılabileceğim kaptanlarım, sorun olmaz inşallah.

Sorun değil bitanem 🥰 Yeter ki zor günlerini atlatmış ol. :dua:
İyi misiniz şimdi :dua:

Canım benim buraya 7 leri görüp, dönmeni bekleyeceğim. Hiç tanımadığın birini çok mutlu etmek istersen 😘
Umarım her sey yoluna girer 🙏🙏🙏
canım benim canım canımmm❤️❤️❤️❤️❤️ geleceğim tabiki bende gelicem senle 6 lara🤲
@Ece Didem kırmızı takımdasin canım. Mthn83 Mthn83 bilgin olsun. :KK5:
Tutku44 Tutku44 tatlım takımlarda değilsin canım. Alıntı yapamadım . Alıntılarda şu an bildirimler var tartilarla karışmasın diye buraya alamadım listeyi.🥰

iyi ki varsınız❤️ Allah sizden razı olsun 😔
daha toparlayamadık bi bebek bu kadar ağlaması normal değil sebepler var tamam.. bandaj takılı rahat etmiyor .. vucudunda yaraları artti bandaj bunlarada geliyor huzursuz ediyor iyice.. kulagindaki iltihap gececek insa ..
ama bu bebegin yaraları normal degil doktorlara bunu anlatmaya çalıştım ama anlamıyorlar test yapsalar çıkacak aslında birşeye alerjisi var ki bence yumurta boyle deneye deneye hergün anlamaya çalışıyorum daha kendisine de yedirmedim ben yediğimde oluyor. bebeğim kollarını yerlere suruyor cok kasiniyor belli.sürekli huysuz surekli aglıyor surekli kucak istiyor ne yaoacagimi saşirdim artık.. insa gecer diye dua ediyorum.
bir süre yemeyeceğim bakalım insa gecer sakinler. dua ediyorum artmasın vucudunda üst taraf komple kırmızı.. neyse şifa allahtan ben gozlemlemeye devam edicem..
duanızı isterim🤲

Afiyet olsun canım 😘 Bazı mamaların ne olduğunu anlamasam da iyidir inşallah ☺️
Evet turkcede ne oluyor bilmiyorum malesef bazi seylerin turkcesini bilmiyorum kusura bakmayin
Kız bulmaca gibi 🙄
Lezzetli bisiler onlar galiba afiyet olsun
Guldurdun béni ya evet lezzetli seyler kucuk portion lar. Bazi seylerin turkcesini bilmiyorum malesef

Ben de bikaç gün kullanırım sonra bırakırım diye almıyorum kesin öylenyaparım çünkü 😕
Canım esimindi yürüyüş bandı o da pandemide alıp 2-3 kere kullanmış , biz de kurduk bakalım ilk bı gaza geldim şimdi baydir kullanmadım, havalar güzelleşiyor dışarıya çıkmak daha kolay gibi

canım benim canım canımmm❤️❤️❤️❤️❤️ geleceğim tabiki bende gelicem senle 6 lara🤲

iyi ki varsınız❤️ Allah sizden razı olsun 😔
daha toparlayamadık bi bebek bu kadar ağlaması normal değil sebepler var tamam.. bandaj takılı rahat etmiyor .. vucudunda yaraları artti bandaj bunlarada geliyor huzursuz ediyor iyice.. kulagindaki iltihap gececek insa ..
ama bu bebegin yaraları normal degil doktorlara bunu anlatmaya çalıştım ama anlamıyorlar test yapsalar çıkacak aslında birşeye alerjisi var ki bence yumurta boyle deneye deneye hergün anlamaya çalışıyorum daha kendisine de yedirmedim ben yediğimde oluyor. bebeğim kollarını yerlere suruyor cok kasiniyor belli.sürekli huysuz surekli aglıyor surekli kucak istiyor ne yaoacagimi saşirdim artık.. insa gecer diye dua ediyorum.
bir süre yemeyeceğim bakalım insa gecer sakinler. dua ediyorum artmasın vucudunda üst taraf komple kırmızı.. neyse şifa allahtan ben gozlemlemeye devam edicem..
duanızı isterim🤲
Canım bebeğin için çok üzüldüm, Allah acil şifa versin inşallah. senin için sorun olmayacaksa bir kızarıkların olduğu bir bölgenin fotosunu bizimle paylaşır mısın, belki akıl danışacak birilerini buluruz senin için.

Cumartesiye fark edecek :dua::KK200:
Ettirmeye çalışacağım yine yeşil saplarını dahi saçıma takacağım ananasımı aldım 😅

Dur sana sabah yürüyüşünden çiçeklerde gönderem😘

Eklentiler

• IMG_3942.jpeg
    IMG_3942.jpeg
    361,5 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar merhaba, kusura bakmayın gelemedim dün. Hemen bilgi verip size yetişmeye çalışayım. Doktorun biri bizi bayağı korkuttu, tendonda kanama var falan dedi. Ameliyattan bahsetti. Sonra daha iyi bir doktora gittik, çok şükür sadece kas yırtığı varmış (ölümü görüp sıtmaya razı olduk durumu resmen). Bu yırtığa bile sevindik diğer ihtimallerin yanında. 3-4 haftalık bir iyileşme süreci olacakmış, bir süre ayağının üstüne basmayacak walker denilen zamazingoyu kullanacak. Evde yatış pozisyonunda, bu sebeple her şeye benim koşturmam gerekecek. Birkaç gündür çok yorgunum bu yüzden. Hatta geçmişi çok hızlı okuyup yorumlamadan geçeceğim bilginiz olsun ve beni mazur görün.

Oruç olduğum ve çalıştığım için sanırım 17.00 gibi tartılabileceğim kaptanlarım, sorun olmaz inşallah.
Gecmis olsun canim💗

Omuriliğin içinden geçtiği bir kanal var canım o kanal hem yapısal olarak hem de işte omurgamdaki kemiklerin olması gereken yerden kayıp olmaması gereken bir yere gelmesiyle o kanal daralıyor sinirler iyice sıkışıyor ve işlevini yerine getiremiyor. Öyle olunca da bacaklarımı hissetmedim hareket ettiremedim aylarca yatağa bağımlı yaşadım. Sonra ameliyat oldum düzeldi şükür. Ben geçireli çok oldu tam 7 yıl. Çok geçmiş olsun Allah kimsenin başına vermesin gerçekten çok zor bir durum 😔
Benim omurilikte de numaralı bişeyler varmış ve o numaralar doğuştan birbiriyle uyumlu deyilmiş diye geçen sene damar tıkanıklığı sebebiyle ben de felç geçirdim, hala tedavi görüyorum, 1 ay hastanede kaldım, ayağa terapistler olmadan kalkamadım. Allah kimseye yaşatmasın 🤲🏼🤲🏼

Elhan Elhan abla kaçta bildirelim tartıyı birimiz 12de birimiz 19da olmasın bence
Canım kendini hazır hissediyorsan özel mesajla bana bildirim yapabilirsin. Orada saklı kalacak. Bildirimler tamamlandıktan sonra( 18.30 ) kaptanlarin bildirimleri duyurulacak. Kaptanlar özel mesajla bildirim yaptığı için farklı saatlerde oluşunun olumsuz bir etkisi yok kuzum. :KK5:

Canım kendini hazır hissediyorsan özel mesajla bana bildirim yapabilirsin. Orada saklı kalacak. Bildirimler tamamlandıktan sonra( 18.30 ) kaptanlarin bildirimleri duyurulacak. Kaptanlar özel mesajla bildirim yaptığı için farklı saatlerde oluşunun olumsuz bir etkisi yok kuzum. :KK5:
♥️♥️

Günaydın kaptanım 😻

İlahi 🤣 günaydın

Günaydın 🥰 sen bir de benim ödemi görsen

Günaydın tebrik ederim

Tebrik ederim

Tebrik ederim 60 lara gelmiş say kendini 300 gr daha gitti mi tamamdır 👍

Günaydın canım en azından sabitsin benim kötü 🤷‍♀️

Günaydın maşallah maşallah

Günaydınnn

Günaydın tebrik ederim

Hayırlısı olsun güle güle kullan canım