Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar merhaba, kusura bakmayın gelemedim dün. Hemen bilgi verip size yetişmeye çalışayım. Doktorun biri bizi bayağı korkuttu, tendonda kanama var falan dedi. Ameliyattan bahsetti. Sonra daha iyi bir doktora gittik, çok şükür sadece kas yırtığı varmış (ölümü görüp sıtmaya razı olduk durumu resmen). Bu yırtığa bile sevindik diğer ihtimallerin yanında. 3-4 haftalık bir iyileşme süreci olacakmış, bir süre ayağının üstüne basmayacak walker denilen zamazingoyu kullanacak. Evde yatış pozisyonunda, bu sebeple her şeye benim koşturmam gerekecek. Birkaç gündür çok yorgunum bu yüzden. Hatta geçmişi çok hızlı okuyup yorumlamadan geçeceğim bilginiz olsun ve beni mazur görün.

Oruç olduğum ve çalıştığım için sanırım 17.00 gibi tartılabileceğim kaptanlarım, sorun olmaz inşallah.
Çok geçmiş olsun canım. Aci şifalar dileriz🙏🙏🙏

Kendimi 😅
Yaa yediğimde anarmollik yokki 🙁
Suyu da artirdim. 1 hafta oldu WC yok 🙄
Canım WC sorunu için eğer denemek istersen bir şey önereceğim. Rooibos çayı var, onu iç ve aynı gün iki dilim ananas ye. Ben tuvaletten cikamamistim ama benim normalde WC sorunum genelde yoktur. O yüzden bana bi tık fazla gelmişti ama sana rahatlaman için iyi gelecektir.

Kızlar merhaba, kusura bakmayın gelemedim dün. Hemen bilgi verip size yetişmeye çalışayım. Doktorun biri bizi bayağı korkuttu, tendonda kanama var falan dedi. Ameliyattan bahsetti. Sonra daha iyi bir doktora gittik, çok şükür sadece kas yırtığı varmış (ölümü görüp sıtmaya razı olduk durumu resmen). Bu yırtığa bile sevindik diğer ihtimallerin yanında. 3-4 haftalık bir iyileşme süreci olacakmış, bir süre ayağının üstüne basmayacak walker denilen zamazingoyu kullanacak. Evde yatış pozisyonunda, bu sebeple her şeye benim koşturmam gerekecek. Birkaç gündür çok yorgunum bu yüzden. Hatta geçmişi çok hızlı okuyup yorumlamadan geçeceğim bilginiz olsun ve beni mazur görün.

Oruç olduğum ve çalıştığım için sanırım 17.00 gibi tartılabileceğim kaptanlarım, sorun olmaz inşallah.
Gecmis olsun canim, Rabbim şifa versin inşallah♥️

Ettirmeye çalışacağım yine yeşil saplarını dahi saçıma takacağım ananasımı aldım 😅

Dur sana sabah yürüyüşünden çiçeklerde gönderem😘
Yolların hep çicekli bahçelere çıksın fridacim :dua::KK200:
Ananasi dilimlettirdiysen çok bereketli afiyet olsun canım 😘 Kabuğunun bir parçasıni çay yaptiktan sonra diğerlerini dondurucuya at. :KK60:saplari çok şık güle güle kullan :KK48:
Pazardan alıyorum ananasi , öyle olunca satıcıdan rica ediyorum bir tane fazladan kabuklarını da atıyor poşete. :confused:

Dinlenmek iyi gelecektir. Allah şifa versin tekrar. Prp bile yaptırabilirsiniz iyileşmeyi hızlandırıyor kuzum. Oğlumun kolunda kas yırtılması vardı o da spor yaralanması. En son çare ameliyat ama zamanla iyileşme ihtimali de var deniliyor.
Allah kolaylık versin mazurluk bir şey yok üzme kendini. :KK60:Calisan arkadaşlar için bugünlük 18.30' a aldık bildirimi. Diğer zamanlarda 18.00 . Zamanın var. :KK5:

Geçmiş olsun tekrar en azından ameliyatlık bir durum olmamış 🙏 Allah kuvvet versin sana dikkat et kendine bağışıklığını güçlendir yorgunluk da hasta eder.

Geçmiş olsun canım

canım benim canım canımmm❤️❤️❤️❤️❤️ geleceğim tabiki bende gelicem senle 6 lara🤲

iyi ki varsınız❤️ Allah sizden razı olsun 😔
daha toparlayamadık bi bebek bu kadar ağlaması normal değil sebepler var tamam.. bandaj takılı rahat etmiyor .. vucudunda yaraları artti bandaj bunlarada geliyor huzursuz ediyor iyice.. kulagindaki iltihap gececek insa ..
ama bu bebegin yaraları normal degil doktorlara bunu anlatmaya çalıştım ama anlamıyorlar test yapsalar çıkacak aslında birşeye alerjisi var ki bence yumurta boyle deneye deneye hergün anlamaya çalışıyorum daha kendisine de yedirmedim ben yediğimde oluyor. bebeğim kollarını yerlere suruyor cok kasiniyor belli.sürekli huysuz surekli aglıyor surekli kucak istiyor ne yaoacagimi saşirdim artık.. insa gecer diye dua ediyorum.
bir süre yemeyeceğim bakalım insa gecer sakinler. dua ediyorum artmasın vucudunda üst taraf komple kırmızı.. neyse şifa allahtan ben gozlemlemeye devam edicem..
duanızı isterim🤲
Canım çok geçmiş olsun 💐 Allah bebeğine de sana da kuvvet versin inşallah 🙏
İmkan varsa özel bir kuruluşta yaptır canım alerji testini. Mübarek günlerde dualarım bebeğin ve senin için de olacak

Geçmiş olsun safişim. :dua:
Sağol kaptanım 🥰
Geçmiş olsun canım 🙏🙏🙏
Sağol canım 🥰
canım benim canım canımmm❤️❤️❤️❤️❤️ geleceğim tabiki bende gelicem senle 6 lara🤲

iyi ki varsınız❤️ Allah sizden razı olsun 😔
daha toparlayamadık bi bebek bu kadar ağlaması normal değil sebepler var tamam.. bandaj takılı rahat etmiyor .. vucudunda yaraları artti bandaj bunlarada geliyor huzursuz ediyor iyice.. kulagindaki iltihap gececek insa ..
ama bu bebegin yaraları normal degil doktorlara bunu anlatmaya çalıştım ama anlamıyorlar test yapsalar çıkacak aslında birşeye alerjisi var ki bence yumurta boyle deneye deneye hergün anlamaya çalışıyorum daha kendisine de yedirmedim ben yediğimde oluyor. bebeğim kollarını yerlere suruyor cok kasiniyor belli.sürekli huysuz surekli aglıyor surekli kucak istiyor ne yaoacagimi saşirdim artık.. insa gecer diye dua ediyorum.
bir süre yemeyeceğim bakalım insa gecer sakinler. dua ediyorum artmasın vucudunda üst taraf komple kırmızı.. neyse şifa allahtan ben gozlemlemeye devam edicem..
duanızı isterim🤲
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin alerjik bebek çok zor oğlumun da alerjisi vardı ama neye olduğunu bir türlü bulamadık yüzü hep yara oluyordu egzama gibi her türlü testi de yapıldı ama bişey çıkmadı 1 yaşından sonra mamayı bırakınca geçti biz mamadan diye düşündük 😓

X