Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya ben marketten sipariş vermiştim özellikle rica ettim kabuklarını koyun diye arayıp tamam dediler ama göndermemişler ödem çayını bugün yapamayacağım
Bende bugün yapmam ne zaman kesersem artık, ben bazen marketeyken manavdan sadece kabuklarınıda alıyorum ödem çayı yapayım diye nadir olarak. daha sık yapsam iyi olucak yazın çok güzel oluyor ferahlatıcı freş tadı oluyor

Günaydın kızlar

artık pms mi başka bir şey mi her neyse benden gitse de kurtulsam 😡
Cumartesi 109.7
Salı 110.9
Fark + 1.2 :kızgın:

Ben 110 dan inince bir şey oluyor bana 🤷‍♀️

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Vücudun şu an sana direniyor canım, uzun süredir bu kilolarda sabitti şimdi şaşırıyor ve kendini korumaya alıyor, sakın pes etme.
Selam kızlar tartı bildiriyorumm
12 Mart salı - 56 kg 🥳
9 Martta 56,6 idim.
-600 gr

As bayrakları as as 🇹🇷😂😂

serap911 serap911 kaptancım 💙 Elhan Elhan cığım ♥️♥️
Tebrik ederim.
MErhaba kizlar
Gecen cumartesi 65
Bu sali yine ayni ciktim 65
Elhan Elhan serap911 serap911
Artı gelmemek de iyidir.
Merhabalar
Geçen Cumartesi 68.7
Bugün 69.2
Elhan Elhan serap911 serap911
Cumartesiye bu artının gideceğini düşünüyorum.
Terapiye geldim
Cumartesi 70.900
Bugün 71.800
Fark +900 gr
Cumartesiye gidecek kaptanım söz
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Bence de gidecek.

Gecmis olsun canim💗

Çok geçmiş olsun canım. Aci şifalar dileriz🙏🙏🙏

Gecmis olsun canim, Rabbim şifa versin inşallah♥️

Dinlenmek iyi gelecektir. Allah şifa versin tekrar. Prp bile yaptırabilirsiniz iyileşmeyi hızlandırıyor kuzum. Oğlumun kolunda kas yırtılması vardı o da spor yaralanması. En son çare ameliyat ama zamanla iyileşme ihtimali de var deniliyor.
Allah kolaylık versin mazurluk bir şey yok üzme kendini. :KK60:Calisan arkadaşlar için bugünlük 18.30' a aldık bildirimi. Diğer zamanlarda 18.00 . Zamanın var. :KK5:

Geçmiş olsun tekrar en azından ameliyatlık bir durum olmamış 🙏 Allah kuvvet versin sana dikkat et kendine bağışıklığını güçlendir yorgunluk da hasta eder.

Geçmiş olsun canım
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim, inşallah dikkat ederek atlatacağız bu dönemi. Ben çok yoruldum birkaç gündür ama bugünden itibaren düzene koyacağım inşallah. Sporu da halletmem lazım yoksa artı geleceğim maalesef.

Bende bugün yapmam ne zaman kesersem artık, ben bazen marketeyken manavdan sadece kabuklarınıda alıyorum ödem çayı yapayım diye nadir olarak. daha sık yapsam iyi olucak yazın çok güzel oluyor ferahlatıcı freş tadı oluyor
Tarifi verir misin canım

Yolların hep çicekli bahçelere çıksın fridacim :dua::KK200:
Ananasi dilimlettirdiysen çok bereketli afiyet olsun canım 😘 Kabuğunun bir parçasıni çay yaptiktan sonra diğerlerini dondurucuya at. :KK60:saplari çok şık güle güle kullan :KK48:
Pazardan alıyorum ananasi , öyle olunca satıcıdan rica ediyorum bir tane fazladan kabuklarını da atıyor poşete. :confused:
Sağol canım hepimizin yolları çiçeklerle bezensin 🥰 🙏🏻
Migros’tan bütün aldım ananası kendim soyuyorum. bazende marketten ananas almasam bile manavdan kabuğunu istiyorum denk gelirse pazardan veya marketten kereviz sapıda alıyorum bu ara alsam iyi olucak 👍

Tarifi verir misin canım
Bir ananasın kabuklarını yıkadıktan sonra tencereye alıyorum bir dal tarçın ilave ediyorum 3 litre içme su koyuyorum. kaynamaya başlayınca kısık ateşte bir 10, 20 dk kaynatıyorum. Altını kapattıktan sonra soğuyana kadar bir 6, 8 saat dinlendiriyorum sonrasındada suyunu süzüp ister sıcak ister soğuk içiyorum limonda sıkılabilir

LenaG LenaG ın diyetisyeni içine yeşil elmada konulmasını söylemişti herhalde 🙄 bence elmada konulsa güzel olur 👍

Çok geçmiş olsun tekrardan, tendoma bişey olmadı ise diğer kas yırtılması daha çabuk tedavi oluyor diye biliyorum. aile olarak zamanında bizdede ayak yaralanmaları oldu, hatta eşim tendomunu kopartmıştı. ayak zor insanı gezdiren organ. bu süreçte seninde yükün artmıştır tüm süreci kolaylıkla atlatmani dilerim canım💐
Çok teşekkür ederim canım, çok şükür tendon sağlam. Allah size de bir daha yaşatmasın. Yüküm ister istemez arttı, ben evde yokken o evdeyse yemek vs gibi işleri hallediyordu, şimdi hepsi bana kaldı, ayyrica ona getir götür yaparken de yoruluyorum. Yeter ki sağlık olsun hepsi geçici çok şükür.

Ödem geçince güzel eksi görürsün bence.

Tebrik ederim, güzel eksi.

Tebrikler, çok güzel bir eksi.

Cumartesi inşallah 6lar kesin gelmiş olur canım, çok sevindim, tebrik ederim.

Artı olmamak iyidir.

Süper bir eksi, tebrik ederim.

Harika, tebrik ederim.

Sahurun etkisidir, sabah ben de 1 kg artı gördüm, akşam üzeri tartılacağım.

Çok artın yok canım, cumartesiye eksiye geçersin.

Çok güzel bir eksi tebrik ederim.

Tebrik ederim canım.

Artı olmamak güzeldir.

Tebrik ederim, güzel eksi görmüşsün.
Teşekkür ederim canım 🥰

Ödem geçince güzel eksi görürsün bence.

Tebrik ederim, güzel eksi.

Tebrikler, çok güzel bir eksi.

Cumartesi inşallah 6lar kesin gelmiş olur canım, çok sevindim, tebrik ederim.

Artı olmamak iyidir.

Süper bir eksi, tebrik ederim.

Harika, tebrik ederim.

Sahurun etkisidir, sabah ben de 1 kg artı gördüm, akşam üzeri tartılacağım.

Çok artın yok canım, cumartesiye eksiye geçersin.

Çok güzel bir eksi tebrik ederim.

Tebrik ederim canım.

Artı olmamak güzeldir.

Tebrik ederim, güzel eksi görmüşsün.
Arkecım teşekkür ederim yanlıs bı saatte tartılmıssın zaten aksam uzerı daha ıyı sonuc görürsün eminim
Ben ağrılı bi şekilde yatıyorum kaynanam geldi cocukla ilgileniyor

Çok teşekkür ederim canım, çok şükür tendon sağlam. Allah size de bir daha yaşatmasın. Yüküm ister istemez arttı, ben evde yokken o evdeyse yemek vs gibi işleri hallediyordu, şimdi hepsi bana kaldı, ayyrica ona getir götür yaparken de yoruluyorum. Yeter ki sağlık olsun hepsi geçici çok şükür.
Çok geçmiş olsun canım tendonun sağlam olmasına çok sevindim inşallah kısa sürede toparlar kendini eşin. Benim eşim de rahatsız birkaç gündür dediğin gibi ister istemez iş yükü artıyor öyle olunca ama yakında sağlığına kavuşur inşallah 😍

Arkecım teşekkür ederim yanlıs bı saatte tartılmıssın zaten aksam uzerı daha ıyı sonuc görürsün eminim
Ben ağrılı bi şekilde yatıyorum kaynanam geldi cocukla ilgileniyor
Çok şükür yardım edecek biri varmış canım. Mümkün olduğunca dinlen.
Evet tartilmak için doğru saat değil canım, aksilik olursa bildirim yapabilmek için tartıldım. İki saat sonra evde olup yeniden tartilacagim inşallah.

Çok geçmiş olsun canım tendonun sağlam olmasına çok sevindim inşallah kısa sürede toparlar kendini eşin. Benim eşim de rahatsız birkaç gündür dediğin gibi ister istemez iş yükü artıyor öyle olunca ama yakında sağlığına kavuşur inşallah 😍
Amin canım senin eşine de çok geçmiş olsun. Sana da kolaylıklar diliyorum 😊

IMG_20240312_133109.jpg

Cumartesi 73.40 idi
Bugün 74.15
+0.75 gr 🤭🤭🤭
Yediğim tatlılar falan kendini göstermeye başladı 🤪😂😂

serap911 serap911 Elhan Elhan

X