Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok geçmiş olsun canım, nasıl oldu şimdi eşin

Kızlar yataktan yeni çıktım bayağı kötü unutmuşum ateş vucut ağrısı tartilamadim öküzden yarın tartilip bildirim yapabilirim anca
geçmiş olsun canım şimdi nasılsın

ellerine sağlık canımm kaptanımm

Günaydın herkese. Hayırlı ramazanlar güzel haftalar diliyorum. Reglden dolayı Ramazan’a bir hafta geç başlayacağım malesef henüz bana Ramazan gelmedi sağlıklı diyet kahvaltımı yaptım şimdi temizliğe girişiyorum ev çok kötü durumda 3-5 saat yokum ben temizlik yapıyor olucam. Kendinize çok iyi bakın seviliyorsunuz güzel kadınlar

Günaydın ve kolay gelsin canım
Ramazan bana iki yıldır tam gününde diyemem on gün erken geliyor . Seviliyorsun Elhan

Günaydın Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. İftarı lütfen hafif geçirelim.
Günaydın kaptanim.
İftar için evdeki hesap, çarşıyi bilemiyorum
Domates çorbası
Köfte ( dört )
Salata
Belki iki dilim patates
Avuc içi kadar pide
Bol su içersem yemeklere yer kalmayabilir. Hafif geçirmeye çalışacağım inşallah.

Güzel annelerm size bir şey sormak istiyorum.
Biraz gazlı bir bebeğim var tam 3 aylık ama ben artık brokoli karnabahar fırınlayım yemek istiyorum biraz daha bekleyeyim mi gaz sıkıntısı için?
Aşırı gazlı sürekli ıkınma halindeydi doğduğundan beri bende Süt ve süt ürünlerini ve yumurtayı kesmiştim çok rahatlamıştı yavaş yavaş süt ürünleri yemeye başlıyorum sorun olmazsa 2 hafta sonrada yumurta denemeye başlıcam.
Brokoli karnabahardan korkuyorum ama bir gece uykusuzluğu göze alıp denemeden bilemicez sanırım.
Sizler ne zaman yediniz gazlı besinleri?

Ay çok sevindim

Gercekten insan 1 bardak su 1 kase çorba içince bile doluyor yiyemiyor ama güzel menü bu şekilde olursa

İki yıldır oruç tutmuyorum o hissi bile özledimseneye sütüm bitmiş olursa tutacağım ben de inşallah Allah kabul etsin hepinizin oruçlarını inşallah
Hayırlısı ile seneye tutarsınız hiç canını sıkma benimde ramazanda gözüm hep o soğuk karpuzu sıcacık yaz gunlerini arıyor alışamadım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…