Popüler Konu LenaG ile MasterFit

evim şehir dışı nda cumartesiye geçerim hahahaha buhafta daha anacuğumdayım kaptanımm persembe kaynanama cumartesi allahın izniyle evime kavuşayım evimi özledim

Son düzenleme:
Kaydettim hepsini saolasin canim denerim inşAllah
Fit mutlu anne nurovic pazar sabahi niye ayaktasiniz siz saat 7 bile degilbu saatlerde mesajlarima reaksiyon gelmesine alisik degilim hep yalniz dolasiyorum aksamlari (benim aksamim ) buralarda
Ben de güne erken saatte basliyorum bazen geri uyuyorum ama sabah namazina kalkinca 6d basliyo gun bana

Gün planı
LenaG

Kahvaltı 10.00
Peynir
Zeytin
Roka
Domates

12.00 ara
Kiraz sapı çayı

14.00 öğle
120 Gr tavuk yanına yeşil salata

16.00 ara
1 fincan kabak çekirdeği

18.00 akşam
Peynirli salata
3 ceviz
3lt su
Bol hareket

80 kere yol alıyorum

Günaydın mutlu sabahlar . Sirkeli ılık sularımız hazır

Afiyet olsun canım cumartesi menüsü ama kııaazzz 3 dilim su böreği yağlı gelmedi miii
Afiet olsun gayet güzel menü
Afiyet olsun ne güzel tabaklar meyveye hiç takılmıyorum cumartesi günü diye normalde de hep böylemisindir sunumlar falan sana misafirliğe gelesim geldi
Afiyet olsun öğlenki pilav biraz fazla maks.4 kaşık yeterli gelir ammaaa c.tesi kıyağı diyorum
Afiyet olsun gayet de güzel olmuş

Afiyet olsun çok güzel
Afiyet olsun evet ödül günü c.tesi de biraz fazla kaçmış canım hem tatlı hem tantuni neyse ki akşamı hafif geçirmişsin
ne o öyle ağlayan surat genciz bizzz orta yaş bana göre 55 ler falan
Afiyet olsun fırın makarna çok severim c.tesi ok ama normalde olsa makarna 1 dilim yanına şöyle koca bir salata eksik kalmış derdim (ama bak demiyoruuuummm )
Banada iyi gelir inşallah
Ben eksilemedim
Artık geçen haftayı geride bırakalım canım bu haftaya odaklan
Bence çok güzel olmuş
Vaay çok güzel menü afiyet olsun
Bazen böyle bir çümbüş olur ya ben seviyorum onu şöyle bir uzaktan bak hallerine kediler tepişiyor, torun bir alem hayatın güzellikleri
Harika bir fikir bugün ben de saçlarımı boyayacağım artık baya uzadılar 3 tüp gidiyor dolayısıyla oksidanla birleşince boğuluyorum başka da rengi beğenmediğim için sonucu düşünüp idare ediyorum
Afiyet olsun baya karb.olmuş ammaa misafirliktesin diye bişi demiyorum bir de tabi c.tesiye eyvallah diyoruz
Yanlışmı etiket yaptım
ben nerelerdeyim kimlerdenim kimin kızçesiyim
Kıııaaazz benim kızçemsin sennnn
Ellerine sağlık canım
Bu hafta kim hangi kilo grubunda listesi yapmadın mi
70 ler Ligi'nde kimler var bakayım dedim
Rahata ne çabuk alisiyoruz yaa iyi ki varsın

Sağolsun Boncuk2307 yaptı bu hafta
Afiyet olsun bugünün ödülü sarma sanırım baya kaçmış ama olsun
Hafta içi okulda sasirtalim o zaman

Eline sağlık canım ben tekrardan 70 lere geçtim.

İnşallah canım

Şimdi mavi takım miyim?
Evvettt mavisiinnn
Afiyet olsun ölçülü bir ödül günü olmul gayet güzel
kahvemleee günooo gençleeerrr

nurovic Efenin_Annesi
Eki Görüntüle 3487264
ilkkez bi bardakla içem dedim ay ne güzel oluyomuş
Günooo mutlu pazarlaaarrr
Günoo lotus cum
Süper plan bozmadan şaşmadan devam lotus cum

Sevgili maviş kızçelerim iyi pazarlar dün yedik içtik tamamdır. Bugüüün güzel kalkıyoruz harika bir plan yapıyoruz alıyoruz çoluk çocuk mümkünse çıkıyoruz hava alıyoruz. Olmadı evde keyifle kaliteli zaman geçiriyoruz ve bütün bunları yaparkeeennn sağlıklı ve dengeli beslenmeyi ihmal etmeyelim dışarıda mı yiyeceğiz aman bugün de yiyeyim toparlarım demeyelim bizim için en sağlıklısı neyse onu seçelim

Hepinize benden çünkü baya zor birşeyi başarıyoruz biz tebriği de alkışı da bu yola girdiğimiz için hak ediyoruz
Mutlu pazarlarınız olsun öpüyorum siziiii

@gezegenfeza
@Beyaz leylak
Cicekbocekkaktus
@Cakinin Gelini
@60kiloyum
@Beklenen2
@Lavinia_98
@sibel_84
Lotus1234
@tomrs
@Tesnim1903
@urfaktefek
@yazarhanim35
@trueliving_

Günaydın masterfit in çıtır kraliçeleriiii hepinize mutlu pazarlar

hadi kızlar biraz göbek atalım yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…