Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne kadar masumlar

Ben de dün 3 kilo Dan yaptım, birazını pişirmeden dondurdum, birazını pişirip kaldırdım, 12 tane zeytinli yaptım, pişirmeden dondurdum.
Pişirdiklerim muhteşem olmuş, ilk kez yapmama rağmen
Diğerleri nasıl olacak bakalım

Mutfak büyük desene
Ellerinize sağlık

Kizlarr kedim kayboldu turkiye d'en getirmistik normalde evden kaliyo arada bahceye cikar biraz gezip gelirdi bugune aksam uzeri geldi gordum onara isimi bitirip temizliyip iceri aliyim dedim gidis o gidis nere baktiysam yok bu saatlere oldu gelmedi uyuyamuyorum saat ikiye geliyo kac kere baktiysam gezdiysem gelmedi sesime normalde gelirdi Elhan senin kesin var dimi daha iyi bilirsin gelirmi kedi geri ya

Çok üzüldüm kediler evlerine bağlı hayvanlardır dönüp gelir

Menüm
Sabah 2 dlm ekmek ,çılbır,3 ceviz,2çay k. bal, 6 zeytin 3 çatal peynir.

Ara yok ahaliye tost yaptım ama yemedim.(Ahhahah bunu söylemesem çatlardım tabi

Akşam 2 kaşık tavuk sote 1 tabak ıspanak yemeği

Akşam misafirlik vardı . O yüzden gündüzü hafifi tuttum. Orda da Biraz börek ,1 porsiyon tatlı ve 5 sarma

Su 1lt kadar
Spor yok

Mthn83
Elhan

Ah kıyamam geldi mi ki kedicik. Normalde ev kedisi mi evde mi kalıyor yani geceleri?

Saat 14 16 arası kilo bildirimi yapıyoruz ama yine cumartesi günü değil mi?

Canım benim kedim de dışarı çıkıyor dişi ve kısır. Bazen çağırıyorum gelmiyor. Nedenini bilmiyorum. Ama sonra çok şükür geliyor. Sabah bak bakalım alıştıysa geziyordur. güzel haberler alalım inşallah

Gelir muhakkak canım benim komşumun kedisi 2 .kat balkondan atlamış gitmişti 2 gün sonra geri geldi seninkine Gelir insalahhh canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…