Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugünler kaderimiz aynı canım birden vercez kiloyu hiç merak etme aynı devam edelim yeter ki bozmadan napalım bugünler de boyle olsun
Elbet bir gün bizde o düdüğü calacagiz
Tebrikler canım
Eki Görüntüle 3398551
Geçen Cumartesi: 66.85
Bugün: 66.55
Fark: -300 gr
M Minicikfzt
Cordelia
Süpersin Tebrikler kankişim emin adımlarla gidiyorsun

Çok teşekkür ederim kaptan ben veremiyordum eksiliyormus gerçekten biraz daha dikkatli olmaya çalışırım 1 buçuk saatlik yürüyüş benim çok işimi gördü , gerçekten verirmiyim iki kilo ah keşke tamm deneyeyim bakım birazcık daha dikkat,bugün de ev görmeye gideceğiz komşuma ahh ah beni gezmeler mahvediyor birde komşularla kahve içmeler,çok teşekkür ederim kaptanim

alt tarafı 2 bardak su içtim ilaç içmem gerekiyor tekrar tartıldım 700 grm Artı ayyyy deliricemmmm

İnşallah canım benim evet çok stres yapıyorum

Woww helalllll kaptanım tebrikler
Sağol canım
Bir kandirilma vakası ile karşı karşıyayiz insan hep mi düşer tuzağa
Tebrikler kaptanım ne diyeyim bundan sonra ben de ağlayıp sizlamayi deneyeceğim bir hikmeti var .
Abla ben Perşembe 69.7 gördüm o yüzden ağlıyordum çok siskinligim var.
Mthn83 tebrik ederim canım bu nasıl bir ezip geçmektir ya kaptanlık bir insana bu kadar mı yarar çok sevindim çok ama çok güzel bir kilo vermişsin
Canım artıma rağmen bana güven verdin. Kaptanliga seçtin bana çok destek oldun teşekkür ederim
Maşallah çok güzel
Maşallah maşallah ne yaptın sen kaptanım çok çok tebrik ediyorum
Bütün hafta haşlanmış sebze ve yoğurt yedim
Eki Görüntüle 3398551
Geçen Cumartesi: 66.85
Bugün: 66.55
Fark: -300 gr
M Minicikfzt
Cordelia
Ufam ama kalıcı
Günaydın Arkadaşlar
Hepimiz için güzel bir gün olsun

Elhan M Minicikfzt Cordelia

02.03.2024 (Geçen Cumartesi)
112,3
09.03.2024 Tartı sonucu (Bugün)
111,1
Fark:1,2
Maşallah çok güzel

Buluşmalarda kendin için en sağlıklı olanlari abartmadan yersin . Vereceğine inandigin vakit vücut bunu emir kabul edip o yönde çalışıyor. İki kilo da verirsin beş kilo da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…