Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benimki bazen 69 sonra başka yerde 72 çıkıyor adam akıllı bir tartı icad edilmedi gitti sen şimdi üzülme net sonuç almak içinde önce eline bir 5 kilo kadar bişey al tartıl sonra onu indir tekrar tartıl bak o zaman netlleşirsin
Ben önce maşşalah diyeeyim ki nazarlar değmesin tebrik ederim
Maşşalah canım çok iyi gitmiş bu hafta
Eki Görüntüle 3398551
Geçen Cumartesi: 66.85
Bugün: 66.55
Fark: -300 gr
@Minicikfzt
Cordelia
Tebrikler kaptanım her hafta 1 kilo gdck diye bir şey yokki zaten
Günaydın Arkadaşlar
Hepimiz için güzel bir gün olsun

Elhan @Minicikfzt Cordelia

02.03.2024 (Geçen Cumartesi)
112,3
09.03.2024 Tartı sonucu (Bugün)
111,1
Fark:1,2
Tebrikler
Eki Görüntüle 3398558
Dün sabah görmüştüm. ağlamadım ama Bugun -650 gr yazabilirdim ama yazamadım. İki kaşık nohutlu pilav bana çok görülüyor.
Tartı öncesi yemesen yeterli kaptanım şişkinlik yapar

Ellerine sağlık canım.

Gündüz yediğin kurabiye için neyse diyecektim ama akşamı gördüm, maalesef sen de farkındasın iyi bir gün olmamış canım.
Afiyet olsun canım menü de spor da güzel olmuş.
Afiyet olsun canım, menü de adımlar da güzel.

Çok geçmiş olsun canım öncelikle, inşallah bugün tutukluk açılır.

Annen için gözün aydın olsun.
şu ana kadar tartıldın mı bilmiyorum ama zaten eksideydin bütün hafta, o yüzden tartıdan korkma.

Elhan Mthn83
Günaydın
Geçen hafta 75,65
Bugün 75,50
Fark -150 bu hafta baya duraksama oldu benim için
Tebrik ederim canım.
Geçen hafta cumartesi 66,2
Bugün 65,8
Fark -400 Elhan @Minicikfzt
Tebrikler canım.
Geçen hafta: 59,70
Bugün: 60
Fark: +300
Yüzde: 0,50

Eki Görüntüle 3398537

Cordelia Elhan

Canım kaptanlarım bu hafta tekrar takımlarda olmak istiyorum mümkünse
Çok bir artı yok neyse ki, sadece şişlik bile olabilir.

Eki Görüntüle 3398558
Dün sabah görmüştüm. ağlamadım ama Bugun -650 gr yazabilirdim ama yazamadım. İki kaşık nohutlu pilav bana çok görülüyor.
Aglamayana meme yok
Abla ben liseden beri ilkkez görüyorum 72 nin altını 69 nasıl bir hayal benim için anlıyorsundur
Kahvaltıyı erteleyip geri geldim
Senin tartın nerede heyecanlıyız
Teşekkür ederim
Günaydın kızlar.
Geçen cumt 70.8
Bu h. 69.9
Fark -900
Elhan
Mthn83
Merhaba 6 lar ligi.Eki Görüntüle 3398560
Hoşgeldin
Senden önce gelip seni karşılamak isterdim

Kaptanım sabah şişkinligi geçsin yeniden tartil olur mu? Tartı farklı sonuçlar vermiş o yüzden bildirimini kabul etmiyoruz. Kahvaltı yapmadan sert bir zeminde tartil zamanımız çok olur mu
Kesinlikle çok doğru söylüyorsun kaptanım, dün ben de bundan bahsetmiştim. Sabah uyandığımızda vücudumuz şiş oluyor. ben bu sabah balon gibi uyandım mesela. Şu an çok şükür indi, gözlerim bile açılmıyor gibiydi. O yüzden biraz beklemek en iyisi.

Geçmiş olsun canım
Annen nerden geldi?
Sen tartıl hele ayı biz doldururuz

En son yapacağın tartı fotosunu yorumlarım artık canım ama bu fark bile çok değil zaten üzme kendini.
Geçen cumartesi 65.8
Bu hafta 66. 3
Artı 500 grm
Çok özür dilerim kaptanım ve grup üyeleri neden veremiyorum anlamadım metabolizma iyice durdu
Elhan Mthn83 Cordelia
Canın sağolsun canım, bazen vücudumuz bize direniyor böyle.
Gözlerim faltaşı gibi açıldı kaptancım, bütün takımı tek başına sırtlarsın sen maşallah, Allah nazarlardan korusun. Hep böyle iyi mi veriyorsun yoksa bu hafta özel bir şeyler mi yaptın. Yol göster bize kaptanım.

Canım bende troid çıktı. Geçen hafta cuma başladım ilaca onun etkisi. Böyle büyük rakamlar vermemiştim hiç. Diyetisyenimde protein ağırlıklı diyet verince çifte etki oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…