Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım sabah şişkinligi geçsin yeniden tartil olur mu? Tartı farklı sonuçlar vermiş o yüzden bildirimini kabul etmiyoruz. Kahvaltı yapmadan sert bir zeminde tartil zamanımız çok olur mu :dua::KK200:
🤨alt tarafı 2 bardak su içtim ilaç içmem gerekiyor tekrar tartıldım 700 grm Artı ayyyy deliricemmmm
Sebepsiz gelen sebepsiz gider stres yapma kuzum o da çok etkili. Özür dilenecek bir durum yok. Çok dikkat ediyorsun . :KK60:
İnşallah canım benim evet çok stres yapıyorum
Woww helalllll kaptanım tebrikler

🤨alt tarafı 2 bardak su içtim ilaç içmem gerekiyor tekrar tartıldım 700 grm Artı ayyyy deliricemmmm

Bitanem sen de tekrar tartil moralin düzelsin diye sadece. Benim için çok da önemli değil nasılsa biliyorum kalıcı kilo almadığını.
Saatler ilerledikçe o fazlalık gidecek. :KK60:

Akıllı tartı yer değişikliklerinde kendini de tartiyormus. İlk kullanimda yaşamıştım+500 gr fazla tartiyordu beni. Evde tartilabilecek bir şey varsa üzerine koy bakalım anlaşılır . Paket veya su olabilir.
Deniyim bakiyım canım onu da demek ki yerinden oynatmamak da lazım haklısın

Bugünler kaderimiz aynı canım birden vercez kiloyu hiç merak etme aynı devam edelim yeter ki bozmadan napalım bugünler de boyle olsun

Afiyet olsun canım, ayrıca geçmiş olsun. Umarım artık daha iyisindir.

Afiyet olsun canım, öğle sağlam olmuş neyse ki. Sen de bugün tek öğünle kalmışsın.

Bence kötü bir durum yok, menün gayet iyi.

Afiyet olsun kaptanım, menün güzel. Bir turşu etkilemez bence.

Afiyet olsun canım, menü yürüyüş çok güzel. 4 litre suya çok şaşırdım.

Afiyet olsun canım güzel menü.
Arada iyi oluyor canım

M Minicikfzt Elhan Elhan

0C401EDD-0ECA-417E-B1B7-B3B6A7F146AB.jpeg

X