Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bence sen yorulmuşsun ve dinlenebilmek için vücudun hastalık üretmiş ben bı kere çok yoruldum, hasta olsam da dinlensem demiştim, kolumu alçıya almışlardı evren çok hızlı cevap verdi.
Ağzımızdan çıkanlara, içimizden geçenlere çok dikkat etmemiz lazım, çok yorulduğum zamanlar bende ayağım kırılsa yatar dinlenirim derdim yada bacaklarımın kalınlığından şikayet ederdim
Rabbim kısa süreli elimden aldı, şimdi tekrar kazanmak için çırpınıyorum

Güzel liste bayağı da az yarınki detoks planınıda yapabilirsen cumartesiye bayağı eksi görürsün bişey sorucam diyetisyenin mi detoks veriyor.

88 küsürle başladım, 4 ayda 19 kg verdim, yaklaşık 3 civarı tekrar aldım. Şu an 72 lerdeyim, 10 kg daha vermeliyim, acelem yok, yavaş gitsin, yeterki gitsin

Son düzenleme:
Hepsinin de sonuçları iyi çıkar inşaAllah

2 kilo cok fazla ilk zamanlar arada yada benimde 1.5 1.4 verdigim oluyordu ama asiri ac kalara saglikli mi hayir verdik mi verdik evet

Kız harbiden cok kotu oldum tansıyonum dustu akşam 7 bucuk gıbı tuzlu ayran ıctım sonra pesıne mıgren kusucak gıbı oldum yarım kase çorba içirdi eşim zorla ama hala içim hop oturup hop kalkıyor
Canım yediklerin karbonhidrat ağırlıklı direk şekerde anı çıkış ve inislere sebeb oluyor
Bugün hiç hoş deyilim, yinede selam vereyim dedim
Ne yapsak ki sana dün baya canı sıkılan vardı. Bende gece vakti çok sıkıldım büyük oğlanın okul mevzusu yüzünden. Öğretmenini aradım. Sonrada aradığım konu bir kenarda kaldı bambaşka şeyler oldu. Karışık kızgın heyecanlı bir gece oldu

Afiyet olsun canım Eltine aşk olsun
Çok güzel bir menü afiyet olsun canım
Afiyet olsun kaptanım Diyetisyen randevun sevinçle sonuçlansin.
Menum.
Sabah 10.00
Tb ekmegiyle tost
1 yumurta
Salatalik

Ara 12.30
Yarim muz

Ara 16.00
3 adet kurabi
Cay

Aksam 17.30
1 kase piyaz
2 sarma

Su 2 lt
Spor 9536 adim Elhan @Cordelia
Afiyet olsun canım Kurabiyeyi bir taneyle sınırlamak lazım.
İçli kete çok güzel yaparım ayıptır söylemesi
Ayıp ayıp söyleme tabi ki mezuniyetten sonra tarif isteriz.
Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü.
Temiz sağlıklı menüler çok yorum almıyor tatlım cisss ye bakalım nasıl koşariz İşin hakikatine gelirsek haklısın kuzum yorum konusunda hassasiyet göstermiyoruz
Afiyet olsun canım Güzel bir menü
Afiyet olsun canım çok güzel bir menü
Afiyet olsun kaptanım Çok güzel bir menü.
Afiyet olsun canım çok güzel bir menü..
Afiyet olsun bademim. Ekmeksiz bir menü mü görüyorum
Harika bir menü afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
07.03.2024

Kahvaltı 10:00
2 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
2 yeşil biber

Ara 3 hurma 1 fincan kahve

Akşam 18:00 1 tabak lahana çorbası
1 kase yoğurt

2 litre su
Adım 4901
Elhan @Cordelia @Minicikfzt
Afiyet olsun canım Harika bir menü.
Kadirli' nin Kurtuluş Günü' nde şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.
O çiğköfteleri bugün telafi etmek için naparsin bilmiyorum Cok şükür adımlar iyi
Afiyet olsun.

Afiyet olsun Saracim menülerin çok güzel.
Sabah 5:30 kahve
9:30 iki dilim ekmek

Oglen 13h00 120 gram hindi eti iki irta boy haslama patates uc ymkasigi haslama sebze
Aksam 16:30 dort ymkasigi tavuklu salata

Bir litre su Elhan
Afiyet olsun Kumsalcim.
Sağlıklı bir menü afiyet olsun canım
Kız harbiden cok kotu oldum tansıyonum dustu akşam 7 bucuk gıbı tuzlu ayran ıctım sonra pesıne mıgren kusucak gıbı oldum yarım kase çorba içirdi eşim zorla ama hala içim hop oturup hop kalkıyor
Geçmiş olsun canım.
Kızlar kaç gündür giremedim kızım rahatsız biraz çok özür menüleri yazayım ramazan hazırlığı birde
Geçmiş olsun kuzucuga acil şifalar dilerim.
Afiyet olsun canım
Geçmiş olsun.
Menü güzel afiyet olsun canım

88 küsürle başladım, 4 ayda 19 kg verdim, yaklaşık 3 civarı tekrar aldım. Şu an 72 lerdeyim, 10 kg daha vermeliyim, acelem yok, yavaş gitsin, yeterki gitsin
Evet gitsin ve gelmesin işin özü bu ama instagramsa diyetisyenler paylaşıyo ya 6 ayda 30 kilo 3 ayda 17-20 kilolar falan nasıl diyorum bide yorumlar hiç aç kalmadık tarzında :) ben doyumsuzum demek :)
2 kilo cok fazla ilk zamanlar arada yada benimde 1.5 1.4 verdigim oluyordu ama asiri ac kalara saglikli mi hayir verdik mi verdik evet
sabırla devam etmek gerek napalım olduğu kadar 1 sene sürecekse 1 sene sürsün. O 30 kg gidecek:)

Teşekkür ederim kaptanım

Tr
Teşekkürler kaptan dikket ediyorum bakım , bugün de komşum gkecek ben daha dikkatli olmaya çalışacağım yarın tartı günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…