Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Babam da pastanede çalışmış
Hazır kuru pasta yemeyin dedi
Artık dışardaki hiçbir şeye güvenmemek lazım malesef, ben geçenlerde denetimlere giden bir yetkiliden neler duydum, sanırım artık dışarda yemek yiyemem. Sırf o yüzden bugün evde kendi başıma bir şeyler denedim. Çok da güzel oldu. Ciddi anlamda dışarı çok güvensiz.

Çıkmadan menümu yazayım
Sabah 12 de
Çeri domates Yesillik Peynir zeytin 1 dilim çavdar ekmeği

Aralarda Filtre kahve Soda Yesil cay 2 ceviz. 3 fistik

Akşam.6 da
1 tabak Yesil mercimek yemeği
Taze soğan turp 2 adet turşu biber
Su1.5 litre
Spor 20.bin adım 2000puan
Elhan Cordelia Mthn83

Eklentiler

• 1000043653.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 19
Menu süper Spor daha da süper süper superrrr

Afiyet olsun canım, menün güzel. Bir kurabiyeden bir şey olmaz eğer saati çok geç değilse.
Afiyet olsun kaptanım, çok güzel menü.
Afiyet olsun canım, en azından çok yoldan çıkmış bir menü değil bu, sadece çok erken ve besleyici olmayan bir yemek seni akşam acıktıracak korkarım.
Afiyet olsun canım, çok güzel menü olmuş.

Ya çok geçmiş olsun

Sulu köfte bulgurlu olmuyor mu
Öyleyse yarın tartilma hafif ödem yapabilir

Yürürken lik lik diye ses geldi mi
Maşallah ne güzel içmişsin

Oh çok sevindim adına
Ahahahaha yok benim bünye alıştı hatta gece emzirdikçe yine içiyorum sabaha 5’i buluyo

Sabah kahvaltim
1 has yumurta
Yarim simit
Az peynir
1 cay kasigi bal
2 Bardak cay

Aksama lahmacun yapicam ama beybilere kendim salata yicem insallah tabi bu kudreti damarlarimdaki asil kanda hissediyorum
Aaaa ben de kendim yaptım ama aynı zamanda yedim, çünkü çoook uzun zamandır istiyordum. Sen yemeden durabildin mi canım.

Afiyet olsun canım
Ogle öğününde miktarları az olsa da ben olsam karbonhidratttan uzak dururum.
Akşam gayet güzel.

Afiyet olsun canım Pırasalı mercimek çorbası ilk kez görüyorum.

Üzüldüm canım çok geçmiş olsun. İnşallah kolaylıkla dişlerini çıkarıp rahatlar.

Oh mis bende öyle olurum umarım
İlk tartı sonucum da şöyle bir ayda 1.4 kg almışım bir de regl olamadım onun da ödemi var neyse gidecek gidecek
Bir tartı fotoğrafına ne kadar uzun bakılabilirse o kadar uzun baktım, benim varmak istediğim son noktadasın sen, ne güzel iş daha başındayken ipin ucu kaçmadan yakalamışsın sen.

Hallettim bugün

Telafi ettim bugün inşallah

Afiyet olsun canım Pırasalı mercimek çorbası ilk kez görüyorum.
Bende ilkkez yaptım sanırım böyle bir tarif yok geçen pırasının saplarını kullanmıştım alt yeşilliği kalmıştı içine attım ziyan olması diye ama eşimde bende çok beğendik çok lezzetli oldu içine piştikten sonra toz zerdeçal attım biraz da baya iyi oldu

Canım maviş kaptanım ne oldu öyle sana, nazar mı değdi. Balık mı dokundu acaba yoksa üşüttün falan mı. İnşallah bugün miden iyidir.

Kız sana vereceğim gazozu ben içmişsim
Sen arkanı dönünce ben bardakları değiştirdim kuzum
Senin gözün kaldı tatlimda demi
Hele ondan içime sinmedi
Ayy cancağızım hiç gözüm kalır mı yaa, afiyet bal şeker olsun bile demiştim oysa ki. Ama sen vicdanına yedirememiş olabilirsin
şaka bir yana çok üzüldüm canım, keşke böyle olmasaydın.

Canım çok geçmiş olsun, alerjik bir durum mu var? Doktor teşhis koydu mu, bandajları bunun için mi kullanıyorsun başka bir rahatsızlığı mı var. İnşallah en kısa zamanda çözüm bulursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…