Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu arada önceki diyetisyenimle bu 9. Gorusmemizmis. Toplamda 7 kilo vermişim ve bunu yaklaşık 6 kilosu yağdan gitmiş. Şuan 5-6 kilo daha verirsem ideale ulaşmış oluyorum 🙄
Süper maşallah canım. :KK9:
Doktora kan sonuçlarını sordum
Eski ve yeniyi karşılaştırdı, hepsi çok iyi olmuş, karaciğer temizliği sonrası ağrı kesiciyi bıraktım, faydası yok dedim, iyi yapmışsın dedi hatta içtiğim 2 ilacı daha bırakabilirsin dedi💃🏾💃🏾💃🏾
AdChoices
ADVERTISING​
Toid ilacını da bir müddet bırakacağım ( dozu çok düşüktü) 3 ayda bir kan verip kontrol ettireceğim, değişme, bozulma olmazsa onu da bırakacağım, diğer ikiyi ömür boyu kullanacağım, buna şükür🤲🏼🤲🏼
Lenfödem baya azaldı dedim, çok şaşırdı ve sevindi, ben ondn korkuyordum dedi
Oruç tutabilirmiyim dedim, hissiyatım tutmasan iyi olur dedi, vücut susuz kalmamalı dedi
Apayrı yaşam sistemini uyguladım, sonunda karaciiği yaptım dedim, sonrası biraz bocaladım dedim, bocalma çabuk toparlan ve devam et dedi
Ne güzel bir ilerleme🧡. Allah şifalar versin. Apayla yaşam sistemi uyguladım ve iyileşiyorsun öyle mi? Ne kadar süredir?
Ne hastalıkların vardı tam olarak?

5 Mart 2024
Sabah 10.00
1 kahve 1 kuru kayısı 1 kuru incir

Öğle 13.00
5 kaşık taze fasulye
6 kasik bulgur pilavi

Akşam 20 00
5 kaşık mantarlı et sote
2 kaşık makarna

Kahve 4 hurma

Annemler geldi 🙏🙏🙏🙏
Elhan Elhan @serap911
Afiyet olsun canım, menü güzel, akşam azıcık geç olmuş.
Kahvaltı 14.30
Dünkü gibi yoğurda yulaf elma ceviz kuru kayısı falan koydum ama yanında bir tane cokoprens yedim.
Sabah okulda bir avuç sarı leblebi yedim

Akşam 17.30
İştahım yoktu 3-4 yemek kaşığı kuru fasulyeli pilav yedim pilav ağırlıkta değildi birlikte yedim fasulye daha çoktu yani kaşıkta😂
Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş. Çokoprens gözden kaçıversin bakalım.
@Mthn83 aynı zamanda sabah 9 da 1 yumurta
Öğlen 15.30 gibi 1kase yoğurt ve 2 hurma yemiş
1 lt su içmiş (yanımdaki arkadaş oructu suyum vardı ama çekindim )
Ayrıca 7700adim atıp 40 dk pilates yapmış. Diyette Mthn gibi olun tatlida olmayın 😍
Elhan Elhan kaptanım sen destek ol bana yütfen🙄😍🫣
Böyle ayrı ayrı yazınca kaptancığım az yemiş görünmüş :KK70: Sporu da zaten muhteşemmm.
Bugun tarti gunu oldugunu unuttum özür diliyorum Elhan Elhan
Menum
kahvalti 10.30
beyaz peynir
2 dilim tb ekmegi
Domates salatalik
biber

Ara sade kahve

Ara 16.00
2 kare bitter
3 galete
Sucuk tb ekmegi

Su 1.5t
Spor 8194 adim
Sonu tuhaf oldu
Elhan Elhan @Cordelia
Yarin diyetisyen gunum bakalim sonuc ne olmus
Yemek yememişsin resmen bugün. Adımların güzel.
5 Mart Salı

10:30
1 küçük ekmek
Küflü peynir, kapya
Patlıcan, kabak, biber kızartma

15:15
2 parça et
2 servis kaşığı pirinç pilavı
Patates, tatlı patates, başkabağı, kereviz fırınladım

18:00
1 avuç tatlı badem
3 lokma kurabiye

2 kupa kahve
2 kupa siyah çay
1 lt su
Yarım lt dukan

Elhan Elhan M Minicikfzt
Sabah yoldan çıkılmış biraz, hatta akşam da kurabiyeler yenmiş, tartı günü ödülü galiba.
5 Mart menüsü
Elhan Elhan 🩷🌸🩷 M Minicikfzt
Kahvaltı 7.00
Bir dilim ekmek
Bir dilim peynir
Dört tane zeytin
Cay
Ara 10.00
Bir portakal
Kahve
Öğlen 12.15
5 tane fırında tavuk köfte (150 gr)
Bir kase salata
Bir dilim ekmek
Bir bardak ayran
Akşam : 18.00
Süt elma muz yulaf semotee
Su iki lt
Afiyet olsun canım çok güzel olmuş.
İyi akşamlar
05.03.2024

Sabah yok

12:30 2 yumurtadan omlet,çay

Ara 17:00 dışarıdaydım geçe kaldı. 20 gr badem,1 kupa yeşilçay,4 k kayısı

20:30 Yarım kabak,Yarım havuç,1 küçük soğan,1 küçük patates 5 fıs z.yağ ile airfryer da pişirdim.
3 yk yoğurt ,1 dilim artizan ekmek (aslında ekmek yoktu ama çok acıkmışım yedim artık birazdan yapmam gereken ara öğünü yapmam)

Ayrıca 3 kupa sütlü filtre kahve

2.5 lt su
6732 adım

Elhan Elhan @Mthn83 @Cordelia
Afiyet olsun canım, belki daha önce açıklamış olabilirsin ama unutmuşumdur ben, akşam geç olmuş, genelde böyle mi oluyor. Yediklerinde hiçbir sorun yok bu arada, sporun da güzel.

5 Mart Salı

10:30
1 küçük ekmek
Küflü peynir, kapya
Patlıcan, kabak, biber kızartma

15:15
2 parça et
2 servis kaşığı pirinç pilavı
Patates, tatlı patates, başkabağı, kereviz fırınladım

18:00
1 avuç tatlı badem
3 lokma kurabiye

2 kupa kahve
2 kupa siyah çay
1 lt su
Yarım lt dukan

Elhan Elhan M Minicikfzt
Biraz kaçamak olmuş sanki canım afiyet olsun yarın dengelersin 🥰

8de akşam yemeği yedim, 9a doğru kızımı uyutmaya götürdüm 1 saatte anca uydu 😂
Ben şimdi son ara öğünümü yapsam 1 saat sonra uyusam nolur ki 🫠
Diyetisyen listesi mi bu, illa ki ara öğün yapmak zorunda mısın? Normalde ben günü erkenden bitirmeyi tercih ediyorum ama herhangi bir özel durumum yok. Senin varsa eğer yapabilirsin ama çok geçmeden de yatacakmışsın, bilemedim yani.

Diyetisyen listesi mi bu, illa ki ara öğün yapmak zorunda mısın? Normalde ben günü erkenden bitirmeyi tercih ediyorum ama herhangi bir özel durumum yok. Senin varsa eğer yapabilirsin ama çok geçmeden de yatacakmışsın, bilemedim yani.
Emzirdiği için vermiş olabilir canım bana da diyetisyen gece hurma ya da ceviz vs serbest bırakıyor emzirmede açlık olursa diye ama ben de yemiyorum açlık yapmaya çalışıyorum uzun süreli

Afiyet olsun canım, menü güzel, akşam azıcık geç olmuş.

Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş. Çokoprens gözden kaçıversin bakalım.

Böyle ayrı ayrı yazınca kaptancığım az yemiş görünmüş :KK70: Sporu da zaten muhteşemmm.

Yemek yememişsin resmen bugün. Adımların güzel.

Sabah yoldan çıkılmış biraz, hatta akşam da kurabiyeler yenmiş, tartı günü ödülü galiba.

Afiyet olsun canım çok güzel olmuş.

Afiyet olsun canım, belki daha önce açıklamış olabilirsin ama unutmuşumdur ben, akşam geç olmuş, genelde böyle mi oluyor. Yediklerinde hiçbir sorun yok bu arada, sporun da güzel.
Bem geç yatıp geç kalkıyorum gece oturuyorum genelde (kpss çalışıyorum) o yüzden böyle

Emzirdiği için vermiş olabilir canım bana da diyetisyen gece hurma ya da ceviz vs serbest bırakıyor emzirmede açlık olursa diye ama ben de yemiyorum açlık yapmaya çalışıyorum uzun süreli
Ben de öyle düşündüm canım, hem ben hem o yeni geldi, birbirimizi hiç tanımıyoruz ama çocuğu yatırdım diyince emin olamadım. Bildiğim biri olsa bu saatte ne gerek yeme yat derdim ama emziriyorsa yemesi gerekebilir. Bence sen de sütün için dikkat et canım..

Evet ya bir dönem destek almıştım o liste üzerinden gidiyorum. 1 meyve ve kiraz sapı çayı aslında çok bişi değil. Yiyorum valla 😂 gece bebiş emmeye kalktığında midem kazınıyor yoksa😅

Sen bence hiç kafana takma bugünkü sonucu ama kabak detoksu iyidir, zamanında az yapmadık.
Yiyip de artı çıktım kafasında değilim zaten ama yine de eksiye dönmek için uğraşıyorum canım napıyım cumartesiye kadar eksi olmam lazım cuma da diyetisyen kontrolüm var bakalım nolcak

Menü
Sabah hiç birşey erken yola çıktım 400 km yol ödemi
Saat 1 gibi 1 maximus çikolata 1 ıcetea
Akşam 5 gibi
Müsli ve granola karıştırdım bir kase onu yeşim 1 Lt su 1 bardak hibuskus çayı 1 bardak filtre kahve içtim 7 bin civarında adım ile günü kapattım herkese iyi geceler bi aksilik olmazsa cumartesiye kadar açlık yapmak istiyorum bi midem dinlensin de eski düzenime döneyim yarın pilatese de başlıyorum inşallah
Elhan Elhan

X