Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar minik kızımı kuduz aşısı ve çip için götürdüm. Yürüyerek gidip gelebildim çok şükür 🙏 ama son gelen bebeğime çip takmaya bile gerek yok dediler 😞 çok yaşlı ömrü az dediler 😞 dün akşam getirdi eşim yavrum öyle perişan harap durumdaki 2 günlüğüne karantinada iç ve dış parazitleri için sonra iyice temizlenip kardeşlerinin arasına karışacak 🙏 elimden geleni yapacağım artık ne kadar ömrü kaldıysa mutlu etmeye çalışacağım oğluşumu.
Tebrik ediyorum canım ♥️
Bak ayakların bacakların kasların hep birlikte yürüyorsunuz bu yolu ♥️

Ben geldim yoktum buralarda bugün Andulasyona girdim.Andulasyona düzenli giriyorum.Kaptanım değişmedi değilmi.Yarın Ramazan öncesi günümüz var gidicem.Diyetisyenim kaçamak hakkın var kullanabilirsin dedi.Haftada bir kere kaçamak hakkım var.3 haftadır hiç kaçamak yapmadım.Zaten sıfır karbonhidrat besleniyorum.Canımda birşey istemiyor çok şükür 😇 Evdekilere tatlı falanda yapıyorum.İş yerinde arkadaşlar ne yiyceklerini şaşırıyorlar artık 🤩Belki tadımlık yaparsam yarın size Yazarım Arkadaşlar 🙋

Selam kızlar minik kızımı kuduz aşısı ve çip için götürdüm. Yürüyerek gidip gelebildim çok şükür 🙏 ama son gelen bebeğime çip takmaya bile gerek yok dediler 😞 çok yaşlı ömrü az dediler 😞 dün akşam getirdi eşim yavrum öyle perişan harap durumdaki 2 günlüğüne karantinada iç ve dış parazitleri için sonra iyice temizlenip kardeşlerinin arasına karışacak 🙏 elimden geleni yapacağım artık ne kadar ömrü kaldıysa mutlu etmeye çalışacağım oğluşumu.
Çip ve kuduz aşısını kaymakamlik binasinda tarım ve köy isleri subesi yapiyor bilgin olsun. Vetler dunya para aliyor. 2-3 hafta once kuduz asilarini yaptirdik 35 tl aldi kaymakamlik.

Aynen az olsun bizim olsun 😍

🍷🍷🍷😂😂Eki Görüntüle 3396916

Aynen canım bende inanıyorum güzel gidecek ama takımı düşünmek adına seçim yapmalıyım ♥️

Biri küllerinden doğuyor 😍

Sağlıklı yaşları olsun canım 😍

400 den bişi olmaz

400 Gr için mi gitmek istedin 🙄

Zayıfladım ben artık ezmiyorum insanları 🙄😂😂

Öğretmenler odasiiii 😍

Ohooooo

Ellerine sağlık canım 😍
Sözümü tutayım arke arke gel canım 😘 sana 🍾gazoz aldım 😍
Eksi gelecegini biliyorum ama takım için bebikimi uğurluyorum L LESA76 ♥️

😂😂😂
arke arke 😭güle güle canım ❤️ L LESA76 hoşgeldin canım ❤️

Ben geldim yoktum buralarda bugün Andulasyona girdim.Andulasyona düzenli giriyorum.Kaptanım değişmedi değilmi.Yarın Ramazan öncesi günümüz var gidicem.Diyetisyenim kaçamak hakkın var kullanabilirsin dedi.Haftada bir kere kaçamak hakkım var.3 haftadır hiç kaçamak yapmadım.Zaten sıfır karbonhidrat besleniyorum.Canımda birşey istemiyor çok şükür 😇 Evdekilere tatlı falanda yapıyorum.İş yerinde arkadaşlar ne yiyceklerini şaşırıyorlar artık 🤩Belki tadımlık yaparsam yarın size Yazarım Arkadaşlar 🙋
Takımın değişmedi canım hala bizimlesin❤️kullanmak istersen de afiyet olsun hakettin bence🥰

Tebrik ederim güzel eksi.

Tebrik ederim güzel eksi

Harikasın canım, tebrik ederim

Regl etkisidir.

Tebrik ederim güzel eksi

Tebrikler canım.

Bir şeyleri yanlış mı yazdın acaba.

Vücut ödem tutmuştur, bence de cumartesiye gidecek
Sağol canim kacamaklarim biraz fazla oldu yağ olarak döndü ne yazikki kilo vermiştim daha çok geri aldım diyetisyenide birqkacam zaten benim önce tatlı işini halletmem lazım yoksa yemeklerde ogunlerimde sıkıntı yok

Aynen canım bende inanıyorum güzel gidecek ama takımı düşünmek adına seçim yapmalıyım ♥️

400 den bişi olmaz

Öğretmenler odasiiii 😍

Ohooooo

Ellerine sağlık canım 😍

😂😂😂
İnşallah canım bakalim aslında kilo aldı vermiştim daha çok bakalim seni de tebrik ederim çok güzel bir eksi🧿

Çip ve kuduz aşısını kaymakamlik binasinda tarım ve köy isleri subesi yapiyor bilgin olsun. Vetler dunya para aliyor. 2-3 hafta once kuduz asilarini yaptirdik 35 tl aldi kaymakamlik.
Evet ya bizim aklımız nereye gitti bilmiyorum yaptırmış bulunduk. Bir dahaki sefere öyle yaparız.

Kızlar biraz kendimden bahsedeyim tanışalım 😍

58 kilo ile hamile kalmıştım, yaklaşık 15 kilo aldım hamilelikte. Sonrasında 10 kilom hemencik gitti. 62 kiloda kaldım bir süre. Sonra çok kasmadan 1,5 ay gibi bir sürede 5 kilo daha verdim hamilelik öncesi kiloma düştüm. Kızım 5 aylık oldu 2 gün önce. Hazır emziriyoken ek gıdaya da geçmeden azıcık daha kilo vereyim diye cuma günü tekrar diyete başladım. Muhtemelen ödem atıyorum ama cumadan bu yana 1,4 kilo gitti.
Boyum 1,55 dolayısıyla azıcık kilo bile çok görünüyo 😅 52-53ler hayalim inşallah olur 🙏🏼

Kızlar biraz kendimden bahsedeyim tanışalım 😍

58 kilo ile hamile kalmıştım, yaklaşık 15 kilo aldım hamilelikte. Sonrasında 10 kilom hemencik gitti. 62 kiloda kaldım bir süre. Sonra çok kasmadan 1,5 ay gibi bir sürede 5 kilo daha verdim hamilelik öncesi kiloma düştüm. Kızım 5 aylık oldu 2 gün önce. Hazır emziriyoken ek gıdaya da geçmeden azıcık daha kilo vereyim diye cuma günü tekrar diyete başladım. Muhtemelen ödem atıyorum ama cumadan bu yana 1,4 kilo gitti.
Boyum 1,55 dolayısıyla azıcık kilo bile çok görünüyo 😅 52-53ler hayalim inşallah olur 🙏🏼
Hoşgeldin canım 🤗

400 den bişi olmaz

Öğretmenler odasiiii 😍

Ohooooo

Ellerine sağlık canım 😍

😂😂😂
Teşekkür ederim maviş kaptanım🥰🏊🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏊🏻‍♀️ben yüzerek karşıya geçiyorum hoşçakalın maviş Şirineler👋🩷🌸🩷🥰🐥😘

X