Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• IMG_20240305_093045_097.jpg
    IMG_20240305_093045_097.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 16
Selam herkese . Yoğun geçen günler olunca menüleri yazamadım kusura bakmayın. Pazar menümü yazayim.
Kahvalti
iki yumurta
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Üç çatal ucuyla tiramisu (eşimle disarda idik gerisini ona yedirdim)
Akşam
Tavuklu salata bir kase

Pazartesi menü
Kahvaltı
2 yumurta
Öğle
İki kucuk dilim ekmek ile peynirli tost
Akşam
Üç kaşık makarna
Bolca salata
Ara öğün
Oğlumun doğum günü idi
Yarım dilim pasta
Bir bardak çay
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Cumartesi 73.55
Bugün 73.95
+ 400 Gr
Diyeti bozmadım tam gaz devam kaçamak yok, yediğim sağlıksız birşey yok. Son 3 gündür aşırı spor yapıyorum belki ondan yada ödem. menulerime ve kendime güvendiğim için bu + çok moralimi bozmadı eminim cumartesi fazlasıyla gidecek 👍 Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Biz de sana güveniyoruz bitanem ❤️
Aynı duyguları taşıyorum seninle normal bir insan yediklerimle -1000 verirdi bizimki bir sıfırı unutmuş :KK51:Canimiz sağ olsun yeter ki dikkatle devam edeceğiz. :dua:

Giderim olmazsa gerçekten canım doğumdan sonra bir kez kontrole gittim sadece doktor çağırmıştı bebek 2 aylıktı bı daha gitmedim
Bayağı olmuş canım gitmeyeli, bence hala düzenin oturmamıştır ama ihmal etmemek gerek.
O kadar şiş hissediyorum ki kendimi şu an bence Mthn83 Mthn83 kazanacak yarını artı çıkacak gibi hissediyorum artı çıkarsam üzülürüm baya ama kilo değil bence o da ödem olacak
Henüz bildirimlere bakmadım kaptancım ama inşallah tartı seni bugün mutlu eder.
:oops: ahh çok teşekkür ederim, ne güzel bir buket, içim açıldı.

:KK60::KK200: bunlar da sana olsun.

Biz de sana güveniyoruz bitanem ❤️
Aynı duyguları taşıyorum seninle normal bir insan yediklerimle -1000 verirdi bizimki bir sıfırı unutmuş :KK51:Canimiz sağ olsun yeter ki dikkatle devam edeceğiz. :dua:
Acaba tartı mi bozuldu diye düşünmedim değil her eve gelen görünce tartilmak istiyor çok kaliteli birşey de değil. Bırakmamak önemli bence başkası olsa morali bozulur aaa o kadar aç kaldım pikniğe ona buna gittim yemedim zaten veremiyorum gidip yiyeyim 😂 amaaa insan kendisini biliyorsa birsyler var diyor o yüzden kendimi biliyorum ve hiç üzülmüyorum cumartesine kadar baya gider

X