Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende 3 istiyordum küçük hasta olunca elimi eteğimi çektim. Dün büyük oğlum kardeşim normal olsaydı bizde aramızda sır olurdu birlikte birşeyler yapardık dedi biraz agirima gitti. Hemen doğurup veresim geldi de aynı şey değil işte aralarinda 3 yaş var. 3 yaşla 13 yaş fark bir olur mu🙄
Canım üzme kendini, çocuklar aynı evin içinde arkadaş istiyor kendine ama kolay iş değil ki ebeveynler için. Anladığım kadarıyla 2. çocuğun özel gereksinimli bir çocuk. Dediğin gibi de yaş farkı açıldıkça da istediği uyum olmayabilir aralarında. Allah elimizdekilere can sağlığı versin.

Aman ablacım şu hindistan cevizi yağlarını bedeninize sokmayin yaaa ben bu kadar cok seri uretim olmasi kavanoz kavanoz uretmelerine sasiriyorum hele ki bu kadar dusuk fiyat... Ben demledigim filtre kahve telvelerini kavanoza koyup hindistan cevizi yagi ile karistirip banyoda vucuduma kullaniyorum agzima almam❌
Canım haklı olabilirsin bilmiyorum ama sadece belli günlerde düşük fiyat oluyor her zaman böyle değil. Saçlarıma , vücuduma kullanıyorum ben de. Yenilebilir kısmına gelince çay kaşığınin ucuyla sadece. 🥺

Nedir bu keto canım araştırdım bişey çözemedim
Karbonhidrattan düşük protein ve sağlıklı yağ ağırlıklı bir beslenme yöntemi. En sağlıklı diyetler arasında gösteriliyor. Bir de makroları kontrol etmek gerekiyor ki en karışıklık yaratan kısmı o sanırım.

Yoksa sen bana göz mü kırpıyorsun :KK48: Çok kilo verip seni alacağım mı diyorsun :KK70::KK70:
Bilmem 😂
Canım üzme kendini, çocuklar aynı evin içinde arkadaş istiyor kendine ama kolay iş değil ki ebeveynler için. Anladığım kadarıyla 2. çocuğun özel gereksinimli bir çocuk. Dediğin gibi de yaş farkı açıldıkça da istediği uyum olmayabilir aralarında. Allah elimizdekilere can sağlığı versin.
♥️
Aynen canım evin içinde bakmakla bitmiyor ki 🙄 içerdeki kadar dışarıdaki hayatta var. Çocuk sahibi olmak zor. Emanetcisin işte ♥️

Dünkü menüm

12:00
Tereyağda yumurta
Çeyrek pide
Zeytin
Peynir
Bol domates salatalık soğan maydanoz ve közlenmiş biberden oluşan zeytinyağlı kahvaltı salatası

18:45
2 kase ıspanak çorbası
Bol maydanozlu yumurta salatası
Yarım yulaflı çörek otlu lavaş. Küçücüktü zaten boyutu.
2 tane ıspanak ve peynirli börek

Elhan Elhan

Eklentiler

• Screenshot_20240304_134004_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240304_134004_Trendyol.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 19
Merhabalar

Diyetisyenden geldim tam 1 kg gitmiş 900 gr yağdan 100 gr ödemden. 108 kg çıktım eve geldim tartıldım 109 çıktı. Keyfim yerinde 😀

Eve gelirken de yürüdüm tek sıkıntı kulaklığımı almamışım canım sıkıldı yürürken.
Helal olsun, çok daha iyi rakamlar görmen dileğiyle.

Ana vitaminler kullanıyorum dün akşam magnezyum içecektin unutum. iyi aile hekimine denk gelmişsin vitamin takviyelerinle bile ilgilendiğine göre 👍
Sağolsun her gittiğimde bir check-up yapalım diyip tüm değerlere bakıyor. Genel olarak çok ilgili bir hekim, hatta yarın yine gitmeyi düşünüyorum, uzun zamandır baktırmıyorum değerlerime. Magnezyumun türü de çok önemliymiş, farklı etkileri varmış, doğru olanı kullanmak lazım.

Yok canım ne kusuru♥️
Büyük oğlum çok sosyal canım. O yüzden çok arıyor. Çevrede gördüğü herşeye özeniyor. Hastalığın sebebi belli olmayınca 3 ye cesaret edemedim. Bide 11 senedir bez değiştiriyorum yoruldum sanırım 🙄
Allah kolaylık versin canım. Otizm kesin tanı mı, hala bez değiştiriyorum dediğin için sadece otizm olmadığını düşündüm, sanki başka durumlar var gibi. Kusura bakma böyle sorup seni üzüyorsak, istemezsen cevap vermeyebilirsin konuyu kapatabiliriz ama destek olmak amaçlı yazıyorum, eminim arkadaşlar da öyle düşünüyordur.

X