Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG ben de kpss çalışıyodm bayadır ara verdim tekrar dönmem lazım sınav yaklaşıyor motive edelim birbirimizi
Edelim tabi ben matematik ve geometriyi sona bıraktım şu an sözelleri çalışıyorum gün içinde de sürekli aklımdan geçirmeye çalışıyorum. Bir de her konudan sonra geçmiş yıllarda o konuyla ilgili çıkan tüm sorulara da bakıyorum.

Canım bu ablanı dinlersen 2. Çocuk yapacaksan aralarındaki yaş ne kadar az olursa o kadar iyi oluyor. Ben kendimden örnek vereyim ilk çocuktan sonra başka çocuk yapmayacağız dedik ara verdik fakat sonradan eşim çok istedi ikna oldum. iki çocuğumun arasında 11 yaş var yinede iyi geçiniyorlar memnunum. büyük küçüğü kıskanacağına küçük hep büyüğü kıskandı

KPSS ye mi çalışıyorsun canım benim artık beynim almaz herhalde
Bayağı unutkanlık oluyor B 12 kullanıyorum bu yüzden

Tebrikler baslariniz mi oruc stiline

İnşaAllah bugün bitiyor, yola çıkmışlar, sağ selim gelsinler
Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın
El üstünde tuttuk, yinede annemi özledim, babamı özledim dedi 3 numara
Gözün aydın bitanem sağlıkla dönüş haberlerini alalım inşallah.
Üç numara da hayırlısıyla muradına ersin, anne babasına kavuşsun .

Banada bu mantıklı geliyor geçen instada takip ettiğim bir hocada dedi şimdi bulamam hangisiydi şimdi ama şu yağları koymayın kahvenize ekstra neden yağ alıyorsunuz yararından çok zarları var dedi bendede var. üşenmesem saçıma süreceğim de hava soğuk yürüyüşe çıktığım zaman sürerim diye düşünmüştüm

Merhaba Lenacim çok sağlıklı kilo kaybı yaşamissin tebrikler kuzum azmin, kararlılığın, sevincin daim olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…