Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnşaAllah bugün bitiyor, yola çıkmışlar, sağ selim gelsinler🤲🏼
Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın🤲🏼
El üstünde tuttuk, yinede annemi özledim, babamı özledim dedi 3 numara
Eminim çok mükemmel bakmışsındır ki emanet çocuk gibi, insan daha bir üzerlerine titriyor. benim yiyenlerde geldiğinde yeterince telefon tablete izin vermesem anneleri geldiğinde canımız sıkıldı diyorlar😵‍💫

Çocuğun rahatsızlığı nedir canım ben bilmiyodum kusura bakma. Büyük oğlun da sonuçta Çocuk daha aldırma boşver. Doğduktan sonra bütün çocuklar aynı saçının teline dünyayı değişmiyosn hem zor hem güzel.
Yok canım ne kusuru♥️
Büyük oğlum çok sosyal canım. O yüzden çok arıyor. Çevrede gördüğü herşeye özeniyor. Hastalığın sebebi belli olmayınca 3 ye cesaret edemedim. Bide 11 senedir bez değiştiriyorum yoruldum sanırım 🙄

Banada bu mantıklı geliyor geçen instada takip ettiğim bir hocada dedi şimdi bulamam hangisiydi şimdi ama şu yağları koymayın kahvenize ekstra neden yağ alıyorsunuz yararından çok zarları var dedi bendede var. üşenmesem saçıma süreceğim de hava soğuk yürüyüşe çıktığım zaman sürerim diye düşünmüştüm
Evet günümüzde herşey bizi hasta etmeye yönelik...

Otizm ile zeka geriliği arası canım
Demek çok özel bir bebeğin var. Evet biraz zorlu bir hayatı olacak belki ama onlar hep gerçekten seven gerçekten masumlar. Üstelik çok da yetenekli oluyorlar. Çok bilgim yok ama bana göre hasta değil özeller. Me kadar büyürlerse büyüsünler hep çiçek gibi masumlar.
Abisi biraz büyüsün anlayacak kardeşinin ne kadar harika olduğunu şimdi de çok seviyordur ama zaman geçtikçe daha çok sevecek. 😘

Elhan Elhan baş kaptanım bende kahvaltıda ekmek yemedim, size şeyetireyim dedim yanlız arkadaşın smothi sini görünce tüh keşke bende yapsaydım oldum yaniii 😂
Maşallah fridama :KK5:
Arkadaşin smoothiesini bir öğününün bir saat ya da yarım saat öncesine sıkıştırabiliriz. Gün devam ediyor sağlıklı her şeye- ölçüsünde- çok ihtiyacımız var :rapci: kuzum benim tüh keşke olma boşuna :KK60::KK200:

Son düzenleme:
Merhabalar

Diyetisyenden geldim tam 1 kg gitmiş 900 gr yağdan 100 gr ödemden. 108 kg çıktım eve geldim tartıldım 109 çıktı. Keyfim yerinde 😀

Eve gelirken de yürüdüm tek sıkıntı kulaklığımı almamışım canım sıkıldı yürürken.
Tebrikler canım ne güzel yağdan gitmiş 👏🏻👏🏻❤️

X