Popüler Konu LenaG ile MasterFit

4 çocuk hayali olan ben 2. Yi isteyip istemediğimden emin değilim.. yaş geçiyor çocuğumun kardeşi olsun istiyorum ama bi yandan da amaaan bu dünyaya çocuk mu getirilir diyorum. Akışına bıraktım artık olursa mutlu olurum olmazsa hayatta başka yapmak istediğim şeylere odaklanırım.
Tost makinen hayırlı olsun canım ben de bugün bi dışarı çıkıcam BİM’lere bakayım bulursam alıyım. Hem yürüyüş yapmış olurum.

Bende hep saçıma sürüyorum hiç yemedim yeniyor mu ki

Güzel peeling yapar bende arada yapıyorum ama bazen üşenip hazır peeling kullanıyorum yine de kahve ve hin.cev. tercih ederim.

Bende 3 istiyordum küçük hasta olunca elimi eteğimi çektim. Dün büyük oğlum kardeşim normal olsaydı bizde aramızda sır olurdu birlikte birşeyler yapardık dedi biraz agirima gitti. Hemen doğurup veresim geldi de aynı şey değil işte aralarinda 3 yaş var. 3 yaşla 13 yaş fark bir olur mu

Çok geçmiş olsun hayırlı iyi haberlerini bekliyoruz
Yarın sabah sadi konuktan kadın hastalıklarına başlıyorum sonra mehmet Akif kalp e gitmek istiyorum ama randevü almak zor
Bunu yapacağım mutlaka
Kabak yemeği harika oluyor, mantıda seviyorsan yoğurduna sarımısak katabilirsin ben sarmısaklı yiyemiyorum

Tabi seni rahatlatıyorsa kullanacaksın mecbur.Daha iyi olmana sevindim

Merhabalar

Diyetisyenden geldim tam 1 kg gitmiş 900 gr yağdan 100 gr ödemden. 108 kg çıktım eve geldim tartıldım 109 çıktı. Keyfim yerinde

Eve gelirken de yürüdüm tek sıkıntı kulaklığımı almamışım canım sıkıldı yürürken.

Evet valla tüm gün aklımdan geçirmeye çalışıyorum gece okuduklarımı hayır bir de hatırlayamayınca kendime sinirleniyorum. Bir bitse ya
Benim sınav bitti. Sonuç bekliyorum ama yemin ederim sınava girmekten hazırlanmaktan daha zorlu bir süreç. Acaba geçtim mi kaldım mi sonra yok gecemedim kesin sonra yok gecmisimdir ya diye diye öldüm

Afiyet olsun takım arkadaşım, menunu beğendim. Ayrıca geçmiş olsun, vitamin ve mineral değerlerine baktirman da iyi olur. Benim aile hekimi çok seviyor baktirmayi ve hemen destekler veriyor, iyi de geliyor aklında olsun.
Ana vitaminler kullanıyorum dün akşam magnezyum içecektin unutum. iyi aile hekimine denk gelmişsin vitamin takviyelerinle bile ilgilendiğine göre

Geçmiş olsun canım nesi var küçük oğlunun?

Çocuğun rahatsızlığı nedir canım ben bilmiyodum kusura bakma. Büyük oğlun da sonuçta Çocuk daha aldırma boşver. Doğduktan sonra bütün çocuklar aynı saçının teline dünyayı değişmiyosn hem zor hem güzel.

Tebrikler güzel sonuç

Liste yenilemesi yaptınız mı bir dahaki konturol ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…