Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar nasıl yoğun bir pazartesi anlatamam bir de üstüne bu hafta mesai var ağlamak istiyorum
Kolaylıklar diliyorum
Eline sağlık canım.
Arke var bide

Tam ben yazıyordum tam
Çok teşekkür ederim canım rakip kaptancım
Öyle aynen, annelerinin aklı da hep burda, çok şükür bitiyor, saatler sonra kavuşacaklar
Allah ayırmasın, hep güzel kavuşmaları olsun inşallah.

Tabi ki erken uyumayı tercih ederim ama ben gececiyim. Geceleri ders çalışıyorum beynim daha çok çalışıyor 0 sessizlikte geceleri daha aktifim

afiyet olsun güzel menü, adımların da güzel.

Tabi ki erken uyumayı tercih ederim ama ben gececiyim. Geceleri ders çalışıyorum beynim daha çok çalışıyor 0 sessizlikte geceleri daha aktifim
Az once now tvde bir dru izledim kilolu insanlar gece uyumayan insanlarmis 12 ile 3 arasi bizi kanserden metabolik hastaliklardan koruyan bir hormon calisirmis paylasmak istedim

Az once now tvde bir dru izledim kilolu insanlar gece uyumayan insanlarmis 12 ile 3 arasi bizi kanserden metabolik hastaliklardan koruyan bir hormon calisirmis paylasmak istedim
Evet evet biliyorum şu derslerim sınavlarım tamamen bitip sonuçlansin saatleri duzenlicem. Kilo vermede uyku saati çok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…