Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Uyku molasından selamlar
Size günaydın, bana yeniden iyi geceler
Den hakettin bedeli hatun iyi istirahatler sana
İnşaAllah bugün bitiyor, yola çıkmışlar, sağ selim gelsinler
Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın
El üstünde tuttuk, yinede annemi özledim, babamı özledim dedi 3 numara
Sağ salim gelsinler insalahh
Ne kadar olsa işte anne babanın yerini kimse tutamiyor

Yesinler bakalım, biz incecik hallerimizi düşünüp yemeyelim. Nefis koreltmek için ucundan tadına bakmak yeter.
Ahh canım kaptanım. Hepsi benziyor demek ki, çay yani atıştırmalık olmadan günü geçmiyor bu aralar. Ben de o vakitler kendimi evden dışarı atıyorum ya da başka odada uğraşacak şeyler buluyorum kendime. Yazın da biz hava atarız artık onlara.

Ne güzel insanlarsiniz siz, ne güzel eşinle birbirinizi bulmuşsunuz. Allah sizden razi olsun. Ben çok seviyorum hayvanları ama eşim evde istemiyor maalesef. Oğlumla ben de sürekli hasta olanları bulup bahçeye getiriyorsun orda bakıp iyilestiriyorduk ama artık bahçemiz de yok inşallah bu 6 numara son yaşlarını sizinle musmutlu geçirir.

Afiyet olsun takım arkadaşım, menunu beğendim. Ayrıca geçmiş olsun, vitamin ve mineral değerlerine baktirman da iyi olur. Benim aile hekimi çok seviyor baktirmayi ve hemen destekler veriyor, iyi de geliyor aklında olsun.
Afiyet olsun büyük patron, güzel menü olmuş. Yarum da yarın yenir artık
Sabah programlarında bir kız, yaktın beni anneeee diye bağırıyordu bilir misin, işte şu an o haldeyim takım arkadaşım, yaktın biziiiiii. Şaka bir yana canım arada oluyor böyle şeyler, kalan günler dikkat edip yolundan ayrilmazsan hiçbir şey olmaz bugünden. Ne demişler, bir gün yediklerimizle ne kilo veririz ne de kilo alırız.

Anladım tekrar çok geçmiş olsun. Eminim çok rahatsız hissettiriyordur, inşallah kısa sürede ona ihtiyaç duymayacak şekilde iyilesirsin.

Yasak yok canim porsiyon kontrolü ama besinler icin gecerli bu... Aburcubur fast food tatli vs besininiz degil onlarda 2 ayda bir belki....

Kaptanım çok acıktım yarım salatalık yarım elma ve yarım portakal yedim Mthn83
Canım meşhur yoğurt pul biber limon kürü yap. Hem açlığını bastırır hem göbek eritiyormus
Bunlar daha az etli. Biraz kalın kabuklu ondan olabilir. Evet çok tatlı değil
Bence iyiye işaret, geçen sefer doktora gittiğimde lenfödem azaldı, ağrılar neden devam ediyor diye sordum, ağrıların lenfödemle ilgisi yok, tıkanıklıktan geliyor dedi
Ağrı olmaması güzel ama tıkanıklığa sebeb olan şey nereye gitti sorusu oluyor bu durumda inşallah erişmiştir sadece
Afiyet olsun canım çok hafif bir akşam olmuş
Kizlarrrr nasilsinuz ben hic iyi degilim o yuzden kac gundur yoktum gorumcemi kaybettik cok genctiuzun zamandir hastaydi zaten Ama ne yapildiysa olmadi malesef.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım
Maske geçmiş yapmama izin vermiyor elimi yalıyor kafasını uzatıyor telefona Eki Görüntüle 3396215
Kim ne yemiş merak ediyor
Çok tanıdık geliyor bu ruh hali. Bende 3. İstiyorum ama korkuyorum
Rabbim nasip ederse diyorum
Bu arada tost makinesi aldım dün. Bim e gelen

Olabilir canim kilo alinir verilir onemli olan duzenimize dönmek... Detoks falan bosver yine duzeninde devam et sen işini bilirsin

Afiyet olsun, menün güzel olmuş.
Afiyet olsun, menü ve su çok güzel.
Bugün ki menüm şöyle kızlar

Sabah
1 yumurtanın beyazı
Yarım sucuk
2 dilim peynir
Domates salatalık biber

Akşam
150 gr balık
Salata

Ara 1 avuç badem

Su 2 lt
Spor yok
Afiyet olsun, biraz az gibi geldi bana yediklerin. Ama düzenini ve kilonu falan bilmiyorum tabi.
Afiyet olsun, genel olarak sıkıntı görmedim.
Afiyet olsun canım, özellikle suya dikkat etmek gerek.
Bu detayları bilmeyince gördüklerimize göre yorumluyoruz tabi. Yedikten kaç saat sonra yattığın kilo vermede önemli. Bu saatler senin tercihin mi bilmiyorum ama daha erken uyumak kilo haricindeki sağlığın için de önemli diye düşünüyorum, elbette sen kendin için en uygun olanı bilirsin, ben sadece yazmak istedim.

Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…