Popüler Konu LenaG ile MasterFit

GÜNLÜK SIVI HEDEFİ 2.5 LT, 2 KUPA YEŞİL ÇAY

SU TÜKETİMİMİZ MİNİMUM 10 BARDAK OLMALI ☺ (Taze nane, çubuk tarçın, limon ile tatlandırılabilir.)

GÜNLÜK 45 DAKİKA YÜRÜYÜŞLER İHMAL EDİLMESİN!!

KAHVALTI: 10.00

1. SEÇENEK:
1 yumurta+ mevsim yeşillikleri (yumurtalı salata yapılabilir)+ 1 dilim peynir+ 2 yk zytinyağı+ pulbiber+ 5 adet zeytin+ 1 dilim tam buğday ekmeği+ 1 kupa mate

1. SEÇENEK:
1 fincan yeşil çay/ 1 kupa filtre kahve+ 1 porsiyon meyve+ 8 badem veya fındık+ 3 dilim peynir+ çeyrek avokado+ 1 tk keten tohumu 4 kepekli galeta

1. SEÇENEK: 2 gün salata
5 yk lor+ yk nar+ keten tohumu+ çeyrek avokado+ 2 yaprak marul+ 1 havuç+ 1-2 dilim ekmek+ 4 tam ceviz+ 5 yeşil zeytin+ 1 yk zeytinyağı+ 2 kepekli galeta

KAHVE SAATİ ☺ Saat 11.30

1 fincan türk kahvesi/Filtre kahve+ 1 şişe maden suyu veya 1 sb su VEYA 1 kupa yeşil çay veya rezene+ 500 ml su

ÖĞLE: 14.00- 14.30

1. SEÇENEK:
1 kase çorba (ayranaşı)+ 1 kase salata

1. SEÇENEK:
6 köfte+ 1 kase cacık+ 1 tk keten tohumu

1. SEÇENEK: HAFTASONU
1 kupa az sütlü kahve+ 1 küçük muz+ 2 tk tahin veya KABAK TATLISI veya AYVA TATLISI

1. SEÇENEK:
1 kupa filtre kahve+ 20 badem veya 1 armut

AKŞAM: 18.30- 19.30 ERKENE ÇEKELİM

1. SEÇENEK:
1 kase z.yağlı sebze+ 3 tam ceviz+ 1 sb ayran+ 1-2 dilim tam buğday ekmeği

1. SEÇENEK:
1 kase kıymalı ıspanak sote veya 4 köfte kadar et veya SINIRSIZ ızgara balık+ 1 kase yeşil salata

1. SEÇENEK: HAFTADA 3
Fırında veya buharda sebze (kabak, tatlı patates, havuç, brokoli)+ 1 sb ayran

GECELERİ:

1 kupa kiraz sapı demlenmiş+ 1 limon+ 1 tutam nane+ rezene+ 1 şişe maden suyu

Arkadaşlar buda benim listem fikir olur diye attım.Ramazanda yeni liste gelicek onuda atarım.

Ayyyy süper çok sevindim 🧿 Görüntüsü şahaneymiş katlanıyorda hiç eski o löngör gibi modellere benzemiyor.Taşınma işim var masraf çok birikimim oraya gidicek ev bulabilsem hayırlısı ile razıyım para gitmesine.Zaten 100 kiloya düşünce ben buna daha rahat çıkıp yürüyüş yaparım.Ben astım hastasıyım doktorda kilo verince spor istiycem dedi.Ama çok beğendim hesabımda birikim açtım bugünden itibaren biriktirip alıcam nasipse çok beğendim.Güle güle sağlıkla Güzel günlerde kullan.Sorması ayıp biliyorum ama yaşın kaç

44 canım ruhum yaşımın yarısı yaşta 22 yim :halay:

Ayyyy süper çok sevindim 🧿 Görüntüsü şahaneymiş katlanıyorda hiç eski o löngör gibi modellere benzemiyor.Taşınma işim var masraf çok birikimim oraya gidicek ev bulabilsem hayırlısı ile razıyım para gitmesine.Zaten 100 kiloya düşünce ben buna daha rahat çıkıp yürüyüş yaparım.Ben astım hastasıyım doktorda kilo verince spor istiycem dedi.Ama çok beğendim hesabımda birikim açtım bugünden itibaren biriktirip alıcam nasipse çok beğendim.Güle güle sağlıkla Güzel günlerde kullan.Sorması ayıp biliyorum ama yaşın kaç.
Gönlüne göre bir ev bulursun inşallah 🙏

Buda fikir olsun Ramazanda yapılacak uyulması gereken kurallar.Bende 4 gün falan paylaştığım listeyi yapıcam sonra kontral günüm zaten. Kahvaltıyı sahurda yaparsın dedi.Kontrol günümde ramazan listesi yaparız dedi.

Eklentiler

• Screenshot_20240301-173044~2.png
    Screenshot_20240301-173044~2.png
    73,6 KB · Görüntüleme: 32
Gönlüne göre bir ev bulursun inşallah 🙏
Amin canım inşallah dualarınızda banada yer verin fiyatlar yüksek ama yaz gelmeden taşınıyım istiyorum.Yaza iyicede yükselir.Biz şehir değiştirdik.İstanbula geldik kızım büyüdü artık ben işe başlarım diye 1 sene olucak Annemin yanındayız Cok şükür el üstünde tuttular bizi.Ama çocuk odasını herşeyini özledi 1 aydır ev arıyoruz bulup eşim gelmeden yerleşmek istiyorum.Eşle yerleşmek zor bide çalışınca.

Amin canım inşallah dualarınızda banada yer verin fiyatlar yüksek ama yaz gelmeden taşınıyım istiyorum.Yaza iyicede yükselir.Biz şehir değiştirdik.İstanbula geldik kızım büyüdü artık ben işe başlarım diye 1 sene olucak Annemin yanındayız Cok şükür el üstünde tuttular bizi.Ama çocuk odasını herşeyini özledi 1 aydır ev arıyoruz bulup eşim gelmeden yerleşmek istiyorum.Eşle yerleşmek zor bide çalışınca.
Oyy Allah kolaylık versin özellikle baktığın bir ilçe var mı ?

İyi aksamlar 🥰🫶🏻

1 Mart beslenme listem

12:00
2 dilim tb ekmek ile tost
1 haşlanmış yumurta
1 tk kekikli bal

15:30
1 elmayi rendeleyip tarcinla kavurdum (çiğ meyve sebze yasak bir süre)2 yk yogurt ilave edip yedim

17:30
5-6 bruksel lahanasi
2 yk tambugday makarna
Uzerine zeytinyag ekledim

Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Afiyet olsun 😋 ben de brüksel lahanasından tavuklu kapuska yaptım.

İyi aksamlar 🥰🫶🏻

1 Mart beslenme listem

1 haşlanmış yumurta
1 tk kekikli bal

1 elmayi rendeleyip tarcinla kavurdum (çiğ meyve sebze yasak bir süre)2 yk yogurt ilave edip yedim

5-6 bruksel lahanasi
2 yk tambugday makarna

Afiyet olsun çok sağlıklı olmuş 🧿🌸

İnşallah güzel sonuçlar olur canım 😘

500 gram pırasa
1 adet havuç
2 adet yumurta
2 yemek kaşığı un
2 yemek kaşığı mısır unu
baharatlar
4 yemek kaşığı yağ
100 gram kaşar peyniri

Bu tariften 2 dilim yedim.

01 Mart 2024 menüm
Sabah yok

Öğlen 14
2 dilim pırasa böreği
1 yumurta

Ara 15.30
20 gram ballı nesfit (canım tatlı istedi)

Akşam 19.00
5 kaşık brokoli
1 küçük kase yoğurt
1,5 litre su
Elhan Elhan
serap911 serap911

Afiyet olsun canım 😘
Güzel menü
Tertemiz mükemmel bir menü ❤️ son gün menüsü ay çok üzülüyorum kaptanligimiz bitiyor 😞
Koltuk sevdası işte 😅
kizlar deneyen var mi bunu? 🫣

Canım hem genetik diyor genetiği yenmeye çalışıyor. Valla şu plates olayından önce benim popoda kas olduğunu sanmiyordum. Şuan attığım her adımı hissediyorum 😅
Güle güle kullan canım. Sen eri oda paralansin 😍
İyi aksamlar 🥰🫶🏻

1 Mart beslenme listem

1 haşlanmış yumurta
1 tk kekikli bal

5-6 bruksel lahanasi
2 yk tambugday makarna

Afiyet olsun canım 😘

X