Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet gidiyor kilolar ama hemencecik gitmiyor diye stresim evet kendime güvenimi hatirlatmaliyim daha önce yaptım yine yaparim

Evet canım, olmaması gerekiyor, ben de kalanları eski evde komşunun tavuklarına gönderiyordum, bu evde o şansım yok, yemek çöpümüz var, oraya atmak zorunda kalıyorum, bazen kendimi rahatlatıyorum, gübre olacak nasıl olsa diye, bazen yinede adı çöp diyorum, huzursuz oluyorum

Dönemsel olduğunu düşünüyorum, arada banada geliyor, herşeyden ümidimi kesiyorum, tam oldu diyorum, tekrar tökezliyorum, kendimi tamamen salmıyorum, seviye 8 i hala tam oturtamadım ama çabalıyorum.
Kolay deyil alışkanlıkları bırakmak, olmayacak bişey de deyil, sadece belki doğru vakit bu vakit deyil, sabret, kendine çok yüklenme, sende birgün başaracaksın

Günaydınlar hanımlar
Bugüne özel gratiste %70 indirim varmış keyfim olursa gideyim diyorum,sonrada pazara gideyim dedim bakacam artık
Gratis çok severim.Evet kullandığım şampuan saç kremi vb.şeyleri hep oradan alırım markette fiyatları çok daha yüksek aynı marka ürünler.Sana bol keyifli gezmeler

Gratis çok severim.Evet kullandığım şampuan saç kremi vb.şeyleri hep oradan alırım markette fiyatları çok daha yüksek aynı marka ürünler.Sana bol keyifli gezmeler
Çok teşekkürler sağol.
Bende her gittiğimde stok yapıyorum bazı ürünlerini,şampuan duş jeli filan elimin altında oluyor.

Bu sabah kahvaltıyı evde yaptım Arkadaşlar kahvaltılar yapıldımı.Yeni listeme başladım 3 seçenekli kahvaltı seçeneğinden birisini yaptım.
10:00
1 küçük muz(tarçın ektim)
3 dl.peynir
8 fındık
4 kepekli galeta
Çeyrek avakado
1 fincan yeşil çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…