Popüler Konu LenaG ile MasterFit

muhteşem ama ben kakao yiyemiyorum şimdilik çünkü intoleransım var onun yerine ne koyabilirim

Matematik bu yıl zor gelmeye başladı.Konular birden zorladı.Matematigi iyidir hep iyiydi.en sevdiği ders birinci fen ikinci matematik.bu yıl ogretmeni de zorluyor kitaplar çok fazla bocaliyor.anliyorum.ama birden böyle pes edercesine bırakması ve notlarınin düşmesi çok üzdü bizi.videolardan yapamadığımız sorulara bakıyoruz.birlikte verilen istenilen şeklinde problem çözüyoruz.aslinda çoğu şeyi yapıyoruz yazdıklarınızı bakarak.basarisini olumsuz etkileyen sebep konusunda çaresiz kalıyoruz.zamanlama konusu kendisi istemediği zaman böyle oluyor.Aksam beşte evde oluyor,yemek sohbet dinlenme saat altı yedi yi buluyor,bir de üç gün spora gidiyor.o akşamlar neredeyse hiç zaman kalmiyor ders için.

İşte çok yoğun tempo baktığımız zaman yaşına göre . Matematik çözerken daha çok düşünmesi için çabalayin, sorudan ne anlıyor . Okuduğu soyut geliyor cizsin mesela sekillendirsin daha somut örnekler üzerinden anlamasına yardımcı olun . Zor surecler ama sen de hemen pes ediyorsun , daha sakin kalman lazım . Bir şekilde yoluna girecek her dey

Soyleligin herşey bana çok iyi geldi.suan öyle vicdan yaptım ki anlatamam.Kizima kocaman sarılıp iyi ki varsın demek istiyorum ve şuan ağlıyorum.pes etmiyorum sadece yoruldum.o iyi olsun, başarılı olsun üzülmesin istiyorum.Ama herşey iyiyken birden tekrar başa sarmak yoruyor.
Evet yoğun bir temposu var.ama okulu çok yoğun değil yani etkinlik anlamında çocuklar doyuyor.
Öğretmen mısın
Günlük ders anlamında onu harekete geçirecek heveslendirecek bir program onerebilirmisin.
Çok yapayım derken hiç olmamasi için soruyorum.
Çok teşekkür ederim,çok iyi geldin

Yaa kıyamam lütfen ağlamayın sadece onlar da yoruluyor, ya şöyle bu çocuk sabah kalkıyor akşama kadar o rahatsız sıralarda oturuyor, ders dinliyor vs vs bir sürü yoğun duygu yaşıyor
Arkadaşlarıyla ilişkiler kuruyor bazen dislaniyor bazen o kötü davraniyor ve tüm bu hisler onlar için daha yoğun . Rehber öğretmeniyim. Birlikte oturun dediğim gibi önce hafif bir plan yapın işte tekrar ve önce az sorulu test biraz da kitap okuma , ve gün sonunda artı eksi koysun neler yaptı neler yapamadı, bir hafta geçince o program üzerinden bı konuşun artma ya da eksilme yapılabilir . Ama kolaydan zora doğru yavaş yavaş gitmek lazım . Biraz renklendirmeler kalpler vs hoşlarına gidiyor . Ama hayatta öyle biz de burda kilo vermeye çalışıyoruz bazen çok güzel gidiyor bazen inanılmaz kötü vs vs düz bir doğrultuda girmiyor maalesef yavaş yavaş düzene girecek m bir kaç ebeveynlik kitabı bakabilirsin.

Okul ortamı nasıl canım sorun sadece dersler olmayabilir. Bazen altta başka şeyler yatıyor olabiliyor

Çok teşekkür ederim gerçekten o kadar iyi geldiniz ki
Söylediğiniz tavsiye ettiğiniz herşeyi yapacağım
Sevgi ve saygıyla ca ogretmenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…