Popüler Konu LenaG ile MasterFit

3 harfli ortasında i harfi olan marketde şöyle birşey buldum. Fiyat algimi kaybettigim için ucuz geldi az tanesi 150 kalori civarı tatlı krizlerinde gider bence arkadaki stogumu gormeyin
Eki Görüntüle 3394191
Ben sevmiyorum bunları yaa bi de gereksiz pahali geliyor..
Sen seviyormusun?

Tarif var mı canım,gerçi başlayınca duramıyorum ama
10-12 tane hurmanın çekirdeklerini çıkarıp biraz sıcak suda bekletiyorum sonra alıp robota atıyorum 1 yemek kaşığı yulaf, 1 yemek kaşığı kakao,10-15 fındığı da ekleyip bızlatıyorum. Elimle ceviz büyüklüğünde toplar yapıp dolaba koyuyorum. Sonra istersen hindistan cevizine bula,istersen bitter şekersiz çikolatalar var eritip bula harika oluyor inan 1 top yetiyor kahve yanına

Merhabalar Elhan hanım, estağfurullah ne kusuru, formu doldurup paylaşmıştım. Öyleyse ben yarın sabah kilo bildirimi yapıp menü de paylaşmaya başlayayım. İlk günler benim kusuruma çok bakmazsınız artık, kuralları öğrenmem lazım acilen. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim canım,ilk fırsatta deneyeceğim.arada tatlı istiyor canım iyi oldu bu tarif

Hoş geldiniz

Şimdi yapmak istememe nedenine bakmak lazım, kendimizden yola çıkarsak zorlandığımız bir alanda bizler de kaçıyoruz yapmıyoruz, bahaneler uyduruyoruz. Matematikte işlem hızı kazanilmadan yeni nesilden gitmek saçma geldi . Temeli nasıl dört işlemi hızlı yapabiliyor mu ? İşlemlerde sıkıntısı var mı ? Bir de kitapların soru çözümlerinin videoları vardır mutlaka birlikte yeni nesil videoları izleyin. Öğrendikçe yapacak sevecek . O bır saat süren ödevin olduğu gün çocuk nasıldı ? Başka bir ihtiyacı var mıydı yeterince sevildi mi? Temasta bulunuldu mu okulda canını sıkan bir şey yaşadı mı ? .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…